Jak minął dzień 6

29 listopada 2019 19:05 / 5 osobom podoba się ten post
No i po kolacji i posprzątane jestem już u siebie. Znacie jakiś dobry film , już chyba wszystko wyogkadalam radosc:
29 listopada 2019 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

No i po kolacji i posprzątane jestem już u siebie. Znacie jakiś dobry film , już chyba wszystko wyogkadalam :-)radosc:

A może ,,Oszukana" z A .Jolie jak dla mnie naprawdę dobry albo,, Dziewczyna z pociągu" z E.Blunt 
29 listopada 2019 19:19 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

No i po kolacji i posprzątane jestem już u siebie. Znacie jakiś dobry film , już chyba wszystko wyogkadalam :-)radosc:

Dlaczego nie coś po niemiecku?
29 listopada 2019 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bursztynki i białe złoto. Mam większe kolczyki, a jakoś pół roku temu kupił mi tez z APART komplet z rubinami-ale rubiny zmatowione i nie oszlifowane tak jak zazwyczaj są, to teraz też nie ryzykował :-) Zresztą wie, że ja lubię prostotę.

Ja też prostota  dziury w gaciach (ale nie teraz)i bransoletki ale  rzemyki + jakieś drobne koraliki ,rzemyki na szyję i owszem długie za c...i 
z jakąś dużą ciekawą zawieszką .
29 listopada 2019 19:32 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Skończyłam robic uszka do barszczu.Zaraz schowam do zamrażarki, żeby moi mieli jak mnie nie będzie. Coś jutro upiekę, a dziś już przyszedł do mnie Mikołaj :serce:
 

Mój nabytek sama se kupilamna Flohmarku
29 listopada 2019 19:43 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A może ,,Oszukana" z A .Jolie jak dla mnie naprawdę dobry albo,, Dziewczyna z pociągu" z E.Blunt 

Dziewczyna z pociągu  znam czytałam książkę . Akurat to lepiej przeczytać niż ogladnac.
29 listopada 2019 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Dlaczego nie coś po niemiecku?

W sumie moge i po niemiecku.Ale wieczorem jakoś wolę ojczysty język usłyszeć:
29 listopada 2019 19:46 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Skończyłam robic uszka do barszczu.Zaraz schowam do zamrażarki, żeby moi mieli jak mnie nie będzie. Coś jutro upiekę, a dziś już przyszedł do mnie Mikołaj :serce:
 

Piękne
29 listopada 2019 19:57 / 5 osobom podoba się ten post
,, dziadek zabezpieczony na noc, do 8 czas wolny. Rzeczywistej pracy to mam tu może 4-5 godzin, reszta to dyspozycyjność. Odeszło przygotowywanie posiłków, podawanie tabletek...
Mógłbym wyjść, ale po co teraz nocą. Z pokoju wychodzę prosto na taras, więc świeżego luftu też się nawdycham. 
Z drugiej strony nie chcę się przyzwyczajać do tego typu lokali... 
 

 
bo pójdę z.. torbami
29 listopada 2019 20:09 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:ogladam tv:,, dziadek zabezpieczony na noc, do 8 czas wolny. Rzeczywistej pracy to mam tu może 4-5 godzin, reszta to dyspozycyjność. Odeszło przygotowywanie posiłków, podawanie tabletek...
Mógłbym wyjść, ale po co teraz nocą. Z pokoju wychodzę prosto na taras, więc świeżego luftu też się nawdycham. 
Z drugiej strony nie chcę się przyzwyczajać do tego typu lokali... 
 

 
bo pójdę z.. torbami:smiech3:

Bez przyzwoitki nie wychodz
29 listopada 2019 20:12 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mój nabytek :-)sama se kupilam:-)na Flohmarku:smiech3:

Konwalia- ładny . Ty masz chyba styl hippie. Podobają mi się takie stylizacje, choć sama w tym dobra nie jestem , bo i mój styl jest całkiem inny- minimalistyczny. Może dlatego , że ogólnie bizuteria mi przeszkadza i sama sobie jej na ogół nie kupowałam- to co mam to "spende" od mojego  
Za to z ubraniami ponosi mnie fantazja. Dziurawe jeansy noszę do tej pory i to do wysokich szpilek- tyle że nie zimą 
Teraz zmykam już . W weekend bedę miała szlaban na wszystko , nie ma lekko 
Do popisania juz po złej stronie mocy .
29 listopada 2019 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%  szczęśliwej podróży
29 listopada 2019 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień minął raczej spokojnie. W planach był po obiedzie spacer ale sypnęło śniegiem z deszczem i wichura się zerwała . W nocy nadają przymrozek no to jutro będzie lodowisko. A ja tak lubię jeździć na łyżwach ale nie na butach.  i oby nie było tak Teraz już wieczorny spokój. Dziś miałam troszkę takich swoich smutków i popłakałam sobie do poduszki. Teraz może obejze jakiś film a potem pójdę 
29 listopada 2019 20:55 / 2 osobom podoba się ten post
Dusiu, już będzie lepiej, za dwa tygodnie ujrzysz swoją pociechę
29 listopada 2019 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dusiu, już będzie lepiej, za dwa tygodnie ujrzysz swoją pociechę:aniolki:

No wiem bo i córka strasznie stęskniona. Dziś u lekarza wylądowała bo ja przeziębienie dopadło a ona z racji, że jeszcze nigdy nie miała ani zastrzyków ani antybiotyków od razu panika bo nie umie chorować.  dostała jakieś syropki i sobie czapkę w końcu kupiła. bo przecież panna w czapce chodziła nie będzie. Tęsknię też za moim  już bym się chciała przytulic.