Jak minął dzień 6

28 listopada 2019 19:08 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Myślę, że babcia jest dość zdystansowana ,pewnie jakieś powody są ku temu ,ale zaczyna się do Ciebie przekonywać skoro wyszła z taką propozycją .Dobrze wiesz, bo już jeździsz jakiś czas, że oni czasem potrzebują czasu .Myślę też, że zapachniało jej w kuchni ,kiedy pichcisz dla siebie, więc idzie ku lepszemu:tak:

28 listopada 2019 19:11 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A na ile i kiedy miałabyś wyjazd ?Pytam bo tam gdzie byłam ostatnio z firmy o której pisalam nie wrócę w połowie stycznia ,muszę iść na zabieg na nogę .Tam kasa dobra i b.spokojne miejsce ,dużo wolnego czasu, ale ciut słabe obiadki .Reszta na prawdę ok .Przy babci nie ma roboty wcale ok 1700. Jest do opieki babka a dziadek tylko je wspólnie i czasem cos podrzuci do prania ,sam sobie sprząta .

Mówię, że po Bożym Narodzeniu. Połowa stycznia też ok. A właśnie się zastanawiałam, kiedy dto twojej fimy się zgłosić...
28 listopada 2019 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Mówię, że po Bożym Narodzeniu. Połowa stycznia też ok. A właśnie się zastanawiałam, kiedy dto twojej fimy się zgłosić...

Widzę u Ciebie na profilu maila jeśli masz ochotę to napiszę i tam podam swój numer telefonu to wyjaśnię więcej 
28 listopada 2019 19:18 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Widzę u Ciebie na profilu maila jeśli masz ochotę to napiszę i tam podam swój numer telefonu to wyjaśnię więcej :tak:

Napisz! 
28 listopada 2019 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Napisz! 

28 listopada 2019 20:45 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

I właśnie z tego powodu, zaraz po przyjeździe udam się na kontrolę i piaskowanie jamy gębowej. Całe szczęście że odziedziczyłam po Tatku geny i do tej pory mam jeszcze o co zadbać.

I ja mam porządne uzębienie. Trzeba dbać o zęby, bo gdyby nie te zęby to by była....a przykłady można mnożyć...
28 listopada 2019 20:49 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Parę tematów poruszonych dziś było interesujących.
Mojej mamy nie da się zapisać na żaden uniwersytet, spotkania, itd. Gdyby miała więcej zainteresowań- JA czułabym się lepiej.
Dentysta też mnie czeka, bo zaniedbałam swoje naprawdę bardzo dobre zęby. I choć sztuczne mi nie grożą, to jednak byłoby lepiej gdyby nie lenistwo, brak pieniędzy, itp., itd... Ale ceny, o jakich Tina wspomniała....
No i odpowiedź rodziny na mój profil z tej firmy, to której tydzień temu się zgłosiłam przyszła negatywna. Ale jest druga propozycja, ze zmienniczką rozmawiałam, no i znów czekanie- czy zaakceptują. Tu widzę większe szanse. Rozumiem tamtą rodzinę, że nie chce, aby po raz pierwszy przyjechała opiekunka z komunikatywnym plus- wg. firmy. W sumie, trudno się nie zgodzić. Bo rozumiem bardzo dużo, ale sama mówię kiepsko. Dlatego ruszyłam z nauką jakiś miesiąc temu- z gramatyką również. To drugie miejsce wydaje się być fajniejsze, ale ciut mniej płatne (bo jedna osoba). Dobrze, że jest jeszcze sporo czasu...
Dziś "rozwaliłam' pół szafy, jutro skończę- na porządki mnie wzięło...

Takie ceny to są w Szwajcarii. Dlatego napisałam , ze lepiej w Polsce leczyć, bo w CH to oprócz bólu w gabinecie to i ból serca by dołączył z powodu wybebeszonego portfela 
29 listopada 2019 17:34 / 6 osobom podoba się ten post
Pauzę przesiedziałam w domu bo wiedziałam co mnie czeka po pauzie Moja babcia wykombinowała, że trzeba miasto ,,przelecieć".I wszystko byłoby w porządku gdyby nie to że wózek elektryczny mi się rozładował w połowie drogi.a tu raz pod górę raz z górki oczywiście ciężar babki+ pierdolki, które bardzo potrzebne .Ledwo dotarłam, zgrzana z nochalem czerwonym jak po kilku głębszych ,język mi wisiał z nosa mi też coś... nie zdążyłam złapać  .Po czy babcia w przedpokoju rzekła ....Ich bin richtig müde.... Ludzie trzymajta mnie!
29 listopada 2019 18:28 / 6 osobom podoba się ten post
Pracowicie  tylko bez tego serducho , 
29 listopada 2019 18:46 / 6 osobom podoba się ten post
Skończyłam robic uszka do barszczu.Zaraz schowam do zamrażarki, żeby moi mieli jak mnie nie będzie. Coś jutro upiekę, a dziś już przyszedł do mnie Mikołaj 
 
29 listopada 2019 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Skończyłam robic uszka do barszczu.Zaraz schowam do zamrażarki, żeby moi mieli jak mnie nie będzie. Coś jutro upiekę, a dziś już przyszedł do mnie Mikołaj :serce:
 

Przyzwoity ten Mikołaj
29 listopada 2019 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Przyzwoity ten Mikołaj:-)

Nieskomplikowany i cenny jak on sam...
29 listopada 2019 18:54 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Skończyłam robic uszka do barszczu.Zaraz schowam do zamrażarki, żeby moi mieli jak mnie nie będzie. Coś jutro upiekę, a dziś już przyszedł do mnie Mikołaj :serce:
 

Czy to bursztynkiŁadne, subtelne ,ja to muszę mieć większe bo przy moich włosiskach male się tracą 
29 listopada 2019 18:55 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nieskomplikowany i cenny jak on sam...

29 listopada 2019 19:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czy to bursztynki:-)Ładne, subtelne ,ja to muszę mieć większe bo przy moich włosiskach male się tracą :-)

Bursztynki i białe złoto. Mam większe kolczyki, a jakoś pół roku temu kupił mi tez z APART komplet z rubinami-ale rubiny zmatowione i nie oszlifowane tak jak zazwyczaj są, to teraz też nie ryzykował  Zresztą wie, że ja lubię prostotę.