Jak minął dzień 6

04 grudnia 2019 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja dziś od rana jakaś nijaja jestem :bezradny:wstałam niewyspana potem zaś dekorowanie domu tzn.okien od środka a babka ...a to nie tak a to mi przynieś... a czemu to takie a nie srakie :nerwowa:No a potem córka z Hamburga na obiad przyjechała ,fajna babka ,lekarka,  z tych normalnych, babka kaczkę zrobiła i nawet winko białe do obiadu było a ja jak na pauzę pojechałam to było już po 14 -ej .Odwiedziłam market Müller i kupiłam :yahoo:sobie prezencik pod chłoinkę, pachnidło,nieznane mi wcześniej i się sama obwąchuje :smiech3:Padnięta dziś jestem .....

A jakie to pachnidełko?
04 grudnia 2019 21:03 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

 Damą  być, ach Damą  być :-)
Padnięta, ale pachnąca :-)

W sumie to damy albo niedamy
04 grudnia 2019 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

W sumie to damy albo niedamy:radosc1:

Nie damy  - Damy nie dają 
04 grudnia 2019 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie damy  - Damy nie dają :-)

To i super same zjemy będzie więcej dla nas
04 grudnia 2019 21:57 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

To i super:radosc1: same zjemy będzie więcej dla nas :hihi:

Oprócz czekolady, kupiłam sobie jeszcze po wedliwskim batoniku-Pierrota i Bajecznego 
Uwielbiam 
04 grudnia 2019 21:59 / 5 osobom podoba się ten post
O,dopiero o tym pisałam, że telefon sam pisze-batoniki w e d l o w s k i e kupiłam, a nie od jakiegoś widla 
05 grudnia 2019 09:23 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

A jakie to pachnidełko?

Ma Vie -Boss(frezja,róża,jaśmin)
05 grudnia 2019 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ma Vie -Boss(frezja,róża,jaśmin)

 
05 grudnia 2019 10:00 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ma Vie -Boss(frezja,róża,jaśmin)

O,mój Ci on !
Pasuje i do kruszynek-blondynek i do szalonych rudzielców 
05 grudnia 2019 10:43 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,mój Ci on !
Pasuje i do kruszynek-blondynek i do szalonych rudzielców :-)

Dokładnie tak ja pomyślałam o Tobie na prawdę On pasuje myślę wielu kobietom i na co dzień.Jest lekki ,kwiatowy miły dla nosa .Była promocja duża 
05 grudnia 2019 11:55 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dokładnie tak ja pomyślałam o Tobie na prawdę :-)On pasuje myślę wielu kobietom i na co dzień.Jest lekki ,kwiatowy miły dla nosa .Była promocja duża :super:

Qrde,czy nie za często o sobie myślimy?
05 grudnia 2019 12:56 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień byl ok do obiadu. Przy obiedzie wkurzył mnie pdp bo zapytał dlaczego ja muszę jechać we wtorek a nie w środę jak było wcześniej ustalone? Powiedziałam mu , że skoro nowa będzie w poniedziałek to oo co ja aż do środy mam być skoro we wtorek kończy mi się umowa. I zapytałam czy za środę on mi zapłaci! Popatrzył głupio i powiedział że on płaci agencji. A potem żeby go wkurzyć na 200 procent powiedziałam, że tęskni córka i mąż i ja już jestem męczona. A on tak. A ja jestem sam. A ja na to , że to Twój problem i skończyłam dyskusje. Myślałam że mnie szlag trafia i mu  Teraz pójdę na spacer do Rewe to się może uspokoję i odetchnę od jego głupot. Stary kawaler- maminsynek i to widać na każdym kroku. Kończę te wywody spadam na pauze na spacer. 
05 grudnia 2019 15:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień byl ok do obiadu. Przy obiedzie wkurzył mnie pdp:pojedynek: bo zapytał dlaczego ja muszę jechać we wtorek a nie w środę jak było wcześniej ustalone? Powiedziałam mu , że skoro nowa będzie w poniedziałek to oo co ja aż do środy mam być skoro we wtorek kończy mi się umowa. I zapytałam czy za środę on mi zapłaci! Popatrzył głupio i powiedział że on płaci agencji. A potem żeby go wkurzyć na 200 procent powiedziałam, że tęskni córka i mąż i ja już jestem męczona. A on tak. A ja jestem sam. A ja na to , że to Twój problem i skończyłam dyskusje. :klotnia::nerwowy1:Myślałam że mnie szlag trafia i mu :boks2: Teraz pójdę na spacer do Rewe to się może uspokoję i odetchnę od jego głupot. Stary kawaler- maminsynek i to widać na każdym kroku. :placz3:Kończę te wywody spadam na pauze na spacer. :lata na miotle:

Myśl o wyjeździe, to czas szybciej minie. Pozdrawiam cieplutko i wysyłam pozytywną energię 
05 grudnia 2019 15:36 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ma Vie -Boss(frezja,róża,jaśmin)

Byłam w dm bo Rossmana tu nie ma .Niuchnelam i naprawdę super zapach popsiakam tu i tam tzn przetestowałam i jutro zdecyduje czy kupic.Kosztuje 34.99 euraskow. To taka cena?
05 grudnia 2019 15:41 / 4 osobom podoba się ten post
mariakoc

Myśl o wyjeździe, to czas szybciej minie. Pozdrawiam cieplutko i wysyłam pozytywną energię :aniolki:

Dziękuję bardzo. I tak właśnie robię. Walizka w 80 procentach spakowana więc aby tylko tknąć i wyjeżdżam stąd. Zresztą czas już odpocząć bo to mój 8 tydzień pracy.