Jak minął dzień 6

05 grudnia 2019 21:12 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

To babcia mogłaby wynajmować pokoje na godziny, jak czasami bywa w banasiowej republice:smiech3:

No nie wytrzymam ,jakieś nieokiełznane myśli masz
05 grudnia 2019 21:14 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ze sklepu wróciłem, zakupy na obiad na dwa dni są, a w niedzielę idę do włoskiej knajpki na lizanie, albo lazanię, nie wiem jak to się czyta:zawstydzony:
:smiech3:

Zmywak im wysiadł?Na lizanie talerzy się udajesz ?Boże ..........
05 grudnia 2019 21:34 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ciśta do mnie drzwiami i oknami u mnie 7 pokoi nie licząc babki i nie licząc salonu, dziennego ,jadalni i zimowego :-)więc miejsca że łoj :radosc1:u mnie w pokoju i w kilku innych po dwa łóżka ha wesoło:oklaski::matrix:

I Ty to wszystko sprzątasz? 
05 grudnia 2019 22:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I Ty to wszystko sprzątasz? :odkurzanie:

Żeby tylko to  Konwalia jeszcze ogród obrabia i przed domem zamiata, a jak śniegiem sypnie, to i odśnieżać musi 
05 grudnia 2019 23:46 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Żeby tylko to :-( Konwalia jeszcze ogród obrabia i przed domem zamiata, a jak śniegiem sypnie, to i odśnieżać musi :smiech3:

Węgiel zrzucam, komin czyszcze,dywany trzepie 
05 grudnia 2019 23:50 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I Ty to wszystko sprzątasz? :odkurzanie:

No co Ty sprzątam raz w tygodniu tylko te pomieszczenia, które używamy a ja u siebie wtedy kiedy mi się chce, mogę raz na cały pobyt ale co tydzień przelece.
06 grudnia 2019 06:25 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No co Ty :-)sprzątam raz w tygodniu tylko te pomieszczenia, które używamy a ja u siebie wtedy kiedy mi się chce, mogę raz na cały pobyt :hihi:ale co tydzień przelece.:odkurzanie:

To tak jak i ja. Dobrze, że nikt mi dompokoju nie wchodzi bo by się za głowę złapała.  Chociaż teraz już jestem prawie spakowana to i pokój ogarnięty. 
06 grudnia 2019 17:05 / 4 osobom podoba się ten post
Ciekawy dzionek... Rano wszyscy sąsiedzi na piętrze obok drzwi  znaleźli czekoladowego Mikołaja. Taki tu chyba zwyczaj...Na pauzie małe zakupy. Kupiłem też trochę ciasta, tego po 1.19, znacie. Dziadek czekał na kawę, ona leżała jeszcze. To ukroiłem po kawałku tego ciacha i dziadek zjadł. Podziękowała mi, dla niej jestem St.Nicolaus, haha. Ale wkoło jest wesoło
06 grudnia 2019 17:11 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Węgiel zrzucam, komin czyszcze,dywany trzepie :smiech3:

Tylko tyle? 
06 grudnia 2019 17:36 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ciekawy dzionek... Rano wszyscy sąsiedzi na piętrze obok drzwi  znaleźli czekoladowego Mikołaja. Taki tu chyba zwyczaj...Na pauzie małe zakupy. Kupiłem też trochę ciasta, tego po 1.19, znacie. Dziadek czekał na kawę, ona leżała jeszcze. To ukroiłem po kawałku tego ciacha i dziadek zjadł. Podziękowała mi, dla niej jestem St.Nicolaus, haha. Ale wkoło jest wesoło:radosc1:

Oddawaj banany w czekoladzie
06 grudnia 2019 17:37 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oddawaj banany w czekoladzie:smiech3:


06 grudnia 2019 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oddawaj banany w czekoladzie:smiech3:

Ktoś mówił, chyba Gusia, że w innych marketach też są... Wiem że kupowałem kiedyś albo w Rewe albo w Edece
06 grudnia 2019 17:40 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:bezradny::bezradny::smutny:
:smiech3:

Mnie też oddawaj no..
06 grudnia 2019 17:42 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Mnie też oddawaj:yahoo::hihi: no..

Aż strach wchodzić na forum... Bo tylko daj, daj, oddaj
06 grudnia 2019 17:45 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ktoś mówił, chyba Gusia, że w innych marketach też są... Wiem że kupowałem kiedyś albo w Rewe albo w Edece:-):aniolki:

Gusia w Edece działa ni ma tyżwiecie co żeby Wam w łydki poszło