Jak minął dzień 6

07 grudnia 2019 12:34 / 2 osobom podoba się ten post
Obiad zjedzony dzień zaliczony. Naczynia pomyte. Wyschną to potem podocieram i pochowany do szafek. Pranie pdp się pierze. Swoje zrobię w poniedziałek jak będę dla zmienniczki pokój udostępniała. Ja się przejdę do salonu i tę jedną noc się tam prześpię. Teraz poleze sobie trochę a potem może skoczę jeszcze do Rewe po nalewkę z wiśni , która mi bardzo smakuje. 
07 grudnia 2019 15:23 / 4 osobom podoba się ten post
Miły spadek po sklepach z koleżanką zza plota kawka, jeszcze autobus w promocji tzn ja na doczepkę w wekeend teraz tylko gotowanie , i jak pisze Dusia obiad zginie dzień minie
07 grudnia 2019 15:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Obiad zjedzony dzień zaliczony. Naczynia pomyte. Wyschną to potem podocieram i pochowany do szafek. Pranie pdp się pierze. Swoje zrobię w poniedziałek jak będę dla zmienniczki pokój udostępniała. Ja się przejdę do salonu i tę jedną noc się tam prześpię. Teraz poleze sobie trochę a potem może skoczę jeszcze do Rewe po nalewkę z wiśni , która mi bardzo smakuje. :-):wino2:

Ja pauzę przespałam i dobrze a głos to mam jak bym kluchy połknęła ,babcia mi dała luz do wieczora ale mam się w łóżku grzać 
07 grudnia 2019 16:22 / 3 osobom podoba się ten post
Oglądam , o... Już jest przerwa. Bezuchowe ludziki przyszły w liczbie trzech, ze swoją kawiarką do espresso. Babcia żadnego ciacha nie kupiła, to jeden z nich musiał do cukierni zasuwać Potem się spytam dziadka, czy to córka była, czy nie. 
Mija mi więc dzionek spokojnie
 
07 grudnia 2019 16:33 / 4 osobom podoba się ten post
Taki fajny filmik znalazłam 
07 grudnia 2019 18:59 / 6 osobom podoba się ten post
Zaraz pdp pójdzie w bety, ja do sklepu, a potem... 

 
A dziś zarezerwowałem noclegi na pobyt 3-dniowy w Krakowie, w czasie, gdy będą ferie na Śląsku. Chciałbym zrekompensować chłopakom to, że nie będzie mnie w Święta w domu.. Zawsze to coś  Bardzo się ucieszył, zwłaszcza z   Wieliczki i z Aqua Parku. 
07 grudnia 2019 19:44 / 4 osobom podoba się ten post
Toblerone zeżarłam  korzystam że mnie gardło przestało boleć 
07 grudnia 2019 20:33 / 8 osobom podoba się ten post
Przełamałam się i pojechałam do Freiberga. Deszcz ustał i było w miarę znośnie. Poszwendałam sie trochę po starówce i tamtejszym Weihnachtsmarkt, a na koniec miałam okazję obejrzeć paradę górników. Zastępy dorodnych chopów w przeróżnych uniformah górniczych z muzyką marszową przelały się przez całą starówkę, aby na placu zamkowym uroczyście i w dźwiękach muzyki dętej i tym podobnej ogłosić światu radość z okresu bożonarodzeniowego.
Chociaż to miasto jest oddalone ode mnie tylko 20 km, to byłam tam pierwszy raz. Muszę powtórzyć wycieczkę w cieplejszej porze roku, bo miasteczko dość urokliwe i jest co zwiedzać.
Teraz posiedzę jeszcze trochę przed tv i po 220.00 muszę zawijać się do łóżka. Jutro zaczynam pracę o 6.00. Pa
07 grudnia 2019 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś dzisiejszy spokojnie dobiega końca. Córka jednak przyjechała i zrobiła niespodziankę dziadkom i  dzięki temu miałam cal e popołudnie wolne. Spotkanie bardzo  ale to bardzo fajne , i mile   kawa,  ciacho dużo smuechu, więc pozytywnie.  Kto wie może jeszcze raz kawa  
 
08 grudnia 2019 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień szybko mi zleciał i mam nadzieję, że jutro będzie podobnie. Po obiadku miałam iść na spacer ale się rozpadało i nici.  Teraz już się ciemno robi. Zaraz kolację trzeba dla pdp szykować . Później zrobię sobie długą  z cała wanna wody i piany.  Oj żeby jeszcze tak ktoś plecki umył. Jutro będzie trochę zamieszania . Wysprzątam pokój i przygotuje dla zmienniczki, nastawie pranie. Do tego zakupy jutro trzeba zrobić bo we wtorek ja na takie rzeczy czasu mieć nie będę. Chciałabym żeby bus był po mnie jak najwcześniej.  I tak w skrócie jak to u mnie dzisiaj było. 
08 grudnia 2019 17:39 / 5 osobom podoba się ten post
Wiedziałam , że spokoju nie będzie  Funfela z sąsiedztwa przyszła. Klucz od piwniczki trzymam przy tyłku, jakby sie przypadkiem zabłąkała w tamte rejony. Na razie wyrzuca z siebie newsy. Jak jej sie pakiet skończy to pewnie do mnie przyjdzie 
08 grudnia 2019 19:00 / 5 osobom podoba się ten post
Spacer zaliczony, lekka kolacyjka zjedzona gdy senior zje ,to kierunek Bett i wolne do 8 rano
 A w radio takty starszej, polskiej muzyki
08 grudnia 2019 19:14 / 5 osobom podoba się ten post
Dla wszystkich, którym żal kończącego się weekendu taki obrazek na pocieszenie. Mój ostatni weekend na tym.adresie . Kolejny mam już nadzieję spędzać tak. 
08 grudnia 2019 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dla wszystkich, którym żal kończącego się weekendu taki obrazek na pocieszenie. Mój ostatni weekend na tym.adresie . Kolejny mam już nadzieję spędzać tak. :hustawka1::moje_wakacje::dobranoc2::-):niech zyje:

Widzisz jak fajnie przetrwałaśZleciało...
08 grudnia 2019 19:25 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Spacer zaliczony, lekka kolacyjka zjedzona:-) gdy senior zje ,to kierunek Bett i wolne do 8 rano:radosc1:
 A w radio takty starszej, polskiej muzyki:piosenki:

Góralu czy Ci nie żal.....albo hej Górole piórko mi się migoce....a może Kolorowe jarmarki ,blaszane zegarki....lala la