Jak minął dzień 6

08 grudnia 2019 23:08 / 4 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

Nie wiem w jakim topiku to napisać ale ...... DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI :):):)  zmieniam historię :))) od 22 grudnia / wtedy wracam do domciu / na pełen etat bedzie u mnie pracować niemiecka w 100 % Putzfrau Helga !!! . Wreszcie :  ja na kanapie leże  i pachnę  :))))a ta niemiecka Helga pucuje mi podłoge . :))))) Aż szampana otworzę :)))) Historia jak widać kołem sie toczy i niemieckie Putzfrauen i u nas będą pracować :))))))

No nie może być 
08 grudnia 2019 23:12 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nie może być :-)

a jest :)  szampana jeszcze nie otwierałam , żadnych procentów nie uzywałam . pisze na trzeźwo . Jeszcze dodam , że jak mi źle posprząta to żreć dziadówie nie dam i tyle . Taka jestem , stację dokującą schowam i niech sprzata resztami sił 
 
08 grudnia 2019 23:13 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nie może być :-)

Może .Beti u nas pucuje- jeśli jest w stanie oczywiscie 
08 grudnia 2019 23:17 / 8 osobom podoba się ten post
mieszkam w ścisłym centrum Krakowa , jak otworzę okno choćby tylko przewietrzyć to później zawsze mi pod nogami chrzęści pył itp  . Taki urok Krakowa . Zakupiłam zatem niemiecki automat odkurzający ale nie poprzestałam na tym . Kupiłam też takie literki do przyklejania i z pełną premedytacją walnełam na tym urządzonku napis Putzfrau Helga . Od razu mi było lepiej :))) 
09 grudnia 2019 16:12 / 4 osobom podoba się ten post
Wróciłam ze spaceru, zmoklam strasznie. Teraz kawusia ciacho i film popracowałam sobie rano więc odpoczywam
09 grudnia 2019 16:19 / 5 osobom podoba się ten post
Pauze przechrapalam dźwięcznie ale przed obiadem odwiedziłam Netto i info mam dla wszystkich slodziaków- Toffifee jest po 0.99 e a normalnie po 1,3....  W Polsce ponad 6 zł .No to by było na tyle   
09 grudnia 2019 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

mieszkam w ścisłym centrum Krakowa , jak otworzę okno choćby tylko przewietrzyć to później zawsze mi pod nogami chrzęści pył itp  . Taki urok Krakowa :zalamka2:. Zakupiłam zatem niemiecki automat odkurzający ale nie poprzestałam na tym . Kupiłam też takie literki do przyklejania i z pełną premedytacją walnełam na tym urządzonku napis Putzfrau Helga :-). Od razu mi było lepiej :))) 

Ostatnie przeczytałem, że jacyś sławni artyści krakowscy sądownie odzyskali odszkodowanie
09 grudnia 2019 16:21 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pauze przechrapalam dźwięcznie :-)ale przed obiadem odwiedziłam Netto i info mam dla wszystkich slodziaków- Toffifee jest po 0.99 e :hihi:a normalnie po 1,3....  W Polsce ponad 6 zł .No to by było na tyle :fajnie:  

No i Netto  zaliczyła Konwalijka, ja nie mogę
09 grudnia 2019 16:26 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

No i Netto :jazda na rowerze: zaliczyła Konwalijka, ja nie mogę:smiech3:
:ucieka:

Co to za wyraz dla Damy,, zaliczyć"Uciekaj uciekaj
09 grudnia 2019 18:40 / 4 osobom podoba się ten post
Zaraz tradycyjnie trzeba będzie dziadka "przeliftować" z wózka na łóżko i kilkanaście minut się nim zająć i koniec dnia. Jeszcze Rewe i do domu, wcześniej się położyć i tak minie kolejny dzień, mój tu już siedemnasty
A dziś przy lifcie się zamyśliłem i zapomniałem odpiąć pasy, którymi przymocowuję dziadka w wózku.... i siłuję, siłuję się, lift podnosi dziadka, ale wraz z nim.. . także i wózek
No to z powrotem opuścić, odpiąć pasy i z znów do góry. 
Ciekawe, czy osobom obsługującym lift też się coś takiego przytrafiło
09 grudnia 2019 18:42 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Zaraz tradycyjnie trzeba będzie dziadka "przeliftować" z wózka na łóżko i kilkanaście minut się nim zająć i koniec dnia. Jeszcze Rewe i do domu, wcześniej się położyć i tak minie kolejny dzień, mój tu już siedemnasty:oklaski1:
A dziś przy lifcie się zamyśliłem i zapomniałem odpiąć pasy, którymi przymocowuję dziadka w wózku.... i siłuję, siłuję się, lift podnosi dziadka, ale wraz z nim.. . także i wózek :nerwowy2::smiech3:
No to z powrotem opuścić, odpiąć pasy i z znów do góry. 
Ciekawe, czy osobom obsługującym lift też się coś takiego przytrafiło:-)

Trzeba było nie odpinać. Byś sobie rano już wyciągnął gotowca w pełnym rynsztunku 
09 grudnia 2019 18:44 / 3 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

mieszkam w ścisłym centrum Krakowa , jak otworzę okno choćby tylko przewietrzyć to później zawsze mi pod nogami chrzęści pył itp  . Taki urok Krakowa :zalamka2:. Zakupiłam zatem niemiecki automat odkurzający ale nie poprzestałam na tym . Kupiłam też takie literki do przyklejania i z pełną premedytacją walnełam na tym urządzonku napis Putzfrau Helga :-). Od razu mi było lepiej :))) 

Jak ja bym walnęła na odkurzaczu Putzfrau B....to bym tego odkurzacza więcej nie zobaczyła, bo by pomyślała , ze to dla niej. Podwędziła nam kiedyś z rozpędu 1 głosnik od babyfona. Oddała- nie przydał sie chyba
09 grudnia 2019 18:58 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Trzeba było nie odpinać. Byś sobie rano już wyciągnął gotowca w pełnym rynsztunku :lol2:


09 grudnia 2019 19:14 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Zaraz tradycyjnie trzeba będzie dziadka "przeliftować" z wózka na łóżko i kilkanaście minut się nim zająć i koniec dnia. Jeszcze Rewe i do domu, wcześniej się położyć i tak minie kolejny dzień, mój tu już siedemnasty:oklaski1:
A dziś przy lifcie się zamyśliłem i zapomniałem odpiąć pasy, którymi przymocowuję dziadka w wózku.... i siłuję, siłuję się, lift podnosi dziadka, ale wraz z nim.. . także i wózek :nerwowy2::smiech3:
No to z powrotem opuścić, odpiąć pasy i z znów do góry. 
Ciekawe, czy osobom obsługującym lift też się coś takiego przytrafiło:-)

Nie zamyśać się !Pełna koncentracja !potem nie dziwota, że seniorzy pod sufitem dyndają Mnie sie to kolego nigdy w życiu nie przytrafiło ....bo liftu nie obsluguwalam
09 grudnia 2019 19:34 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie zamyśać się !Pełna koncentracja !potem nie dziwota, że seniorzy pod sufitem dyndają :hihi:Mnie sie to kolego nigdy w życiu nie przytrafiło :gwizdanie:....bo liftu nie obsluguwalam:smiech3:

Qrde- nie przyszło mi do głowy, że to może być szubienica...
A to ci Luke