Jak minął dzień 6

08 grudnia 2019 19:27 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wiedziałam , że spokoju nie będzie :-) Funfela z sąsiedztwa przyszła. Klucz od piwniczki trzymam przy tyłku, jakby sie przypadkiem zabłąkała w tamte rejony. Na razie wyrzuca z siebie newsy. Jak jej sie pakiet skończy to pewnie do mnie przyjdzie :-):-):-)

Pilnuj Funfele bo w piwniczkach seniorzy procenty trzymają 
08 grudnia 2019 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Widzisz jak fajnie przetrwałaś:-)Zleciało...:radosc1:

No pewnie. Dałam radę. Ale jednak czuje te 7 tygodni i 3 dni. Długo jednak. A wcześniej też miałam tylko 10 dni przerwy. Więc teraz miesiąc urlopu to minimum. Mam cel i muszę się go trzymać i dlatego na dłuższy urlop sobie nie mogę pozwolić. Nie teraz. Narazie nie.  A Ty widzę, że chyba zdrowsza jesteś. Mnie zajęło dziś pakowanie i sprzątanie pokoju więc nie patrzyłam czy byłaś aktywna. Tobie/Wam też zkecini do domciu. A wtefy inni wrócą i tak interes się będzie kręcił. Ja już wczoraj dostałam nn owa ofertę od 15 stycznia gdzieś nad morzem. Pan91 lat leżący , samotny, przychodzi pflege 2x dziennie, syn mieszka niedaleko, nie wtracą się. Stawka ok. Zobaczymy czy zaakceptują mój profil. Narazie kończę zlecenie i oby tylko szczęśliwie dojechać do domciu. A odliczajki od wtorku kto przejmuje. Jutro jeszcze odlicze. 
08 grudnia 2019 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Góralu czy Ci nie żal.....albo hej Górole piórko mi się migoce....a może Kolorowe jarmarki ,blaszane zegarki....lala la:radosc:

Hey Sokoły, omijajcie...lub może być też Cipuleńka.... oj znam tych przyśpiewek. Siedziała na sosni|e, płakała załośnie, pytała mamusi.....lalala
08 grudnia 2019 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No pewnie. Dałam radę. Ale jednak czuje te 7 tygodni i 3 dni. Długo jednak. A wcześniej też miałam tylko 10 dni przerwy. Więc teraz miesiąc urlopu to minimum. Mam cel i muszę się go trzymać i dlatego na dłuższy urlop sobie nie mogę pozwolić. Nie teraz. Narazie nie. :-( A Ty widzę, że chyba zdrowsza jesteś. Mnie zajęło dziś pakowanie i sprzątanie pokoju więc nie patrzyłam czy byłaś aktywna. Tobie/Wam też zkecini do domciu. A wtefy inni wrócą i tak interes się będzie kręcił. Ja już wczoraj dostałam nn owa ofertę od 15 stycznia gdzieś nad morzem. Pan91 lat leżący , samotny, przychodzi pflege 2x dziennie, syn mieszka niedaleko, nie wtracą się. Stawka ok. Zobaczymy czy zaakceptują mój profil. Narazie kończę zlecenie i oby tylko szczęśliwie dojechać do domciu. A odliczajki od wtorku kto przejmuje. Jutro jeszcze odlicze. :-)

Tak dziś już lepiej i to znacznie, ale za często nie wchodziłam na forum to prawda,ludzie też muszą ciut od kwiatka odpocząć A jak myślisz kto powinien przejść pałeczkę ? Wiadomo że rodzynek Co do oferty dla Ciebie to wygląda dobrze 
08 grudnia 2019 19:54 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Spacer zaliczony, lekka kolacyjka zjedzona:-) gdy senior zje ,to kierunek Bett i wolne do 8 rano:radosc1:
 A w radio takty starszej, polskiej muzyki:piosenki:

Jak ja ci zazdroszczę, że od 8-mej zaczynasz i wszystkim, którzy mają rano chwilkę szlafrokową dla siebie. Ja punkt 6 już kawę nastawiam, a Pdp-na gaworzy radośnie. Pomimo tego że o 19-tej mam już fajrant to jakoś ciężko się przyzwyczaić. Dzisiaj jestem totalnie klapnięta i złapałam doła.  Moja najstarsza córka ma dzisiaj urodziny, średnia córka zrobiła siostrze niespodziankę i przyleciała na 3 dni do domu. Siedzą sobie wszyscy winko popijają, bardzo mnie wzruszył widok moich dziewczyn siedzących razem , bo to rzadkość, trochę się z nimi pośmiałam, pogadałyśmy, powspominaliśmy. Potem mnie jakaś żałość głupia ogarnęła i  skłamałam że muszę iść, bo mi łzy ciurkiem zaczęły lecieć. Pójdę za przykładem Luka i też sobie jakąś relaksującą muzę zapuszczę. Spokojnej nocki Wszystkim i jutro będzie lepiej
08 grudnia 2019 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex 
08 grudnia 2019 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

Jak ja ci zazdroszczę, że od 8-mej zaczynasz i wszystkim, którzy mają rano chwilkę szlafrokową dla siebie. Ja punkt 6 już kawę nastawiam, a Pdp-na gaworzy radośnie. Pomimo tego że o 19-tej mam już fajrant to jakoś ciężko się przyzwyczaić. Dzisiaj jestem totalnie klapnięta i złapałam doła.  Moja najstarsza córka ma dzisiaj urodziny, średnia córka zrobiła siostrze niespodziankę i przyleciała na 3 dni do domu. Siedzą sobie wszyscy winko popijają, bardzo mnie wzruszył widok moich dziewczyn siedzących razem , bo to rzadkość, trochę się z nimi pośmiałam, pogadałyśmy, powspominaliśmy. Potem mnie jakaś żałość głupia ogarnęła i  skłamałam że muszę iść, bo mi łzy ciurkiem zaczęły lecieć. Pójdę za przykładem Luka i też sobie jakąś relaksującą muzę zapuszczę. Spokojnej nocki Wszystkim i jutro będzie lepiej:czysci okulary:

08 grudnia 2019 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Zaraz pdp pójdzie w bety, ja do sklepu, a potem... :kapiel1::pisanie na forum::ide spac::gwiazdki_niebo:
:smiech3:
 
A dziś zarezerwowałem noclegi na pobyt 3-dniowy w Krakowie, w czasie, gdy będą ferie na Śląsku. Chciałbym zrekompensować chłopakom to, że nie będzie mnie w Święta w domu.. Zawsze to coś :-) Bardzo się ucieszył, zwłaszcza z   Wieliczki i z Aqua Parku. 

Kup sobie wcześniej przez internet bilety wstepu do kopalni w Wieliczce - bo może się tak zdazyć , że w dniach w których bedziecie już wolnych miejsc w grupach indywidualnych nie bedzie . Po drugie , nie wiem kiedy wybierasz się do Krakowa ale jak sprawdzaj czy w razie czegi masz czym dostać się do Wieliczki . Ze względu na roboty na dworcu Kraków główny linia S1 do Wieliczki , może być zawieszona lub jeździć rzadko i trzeba sie zorientować jak jeździ komunikacja zastępcza / są niekiedy ogromne spóźnienia :( . Polecam z gastronimii : na Placu Nowym na Kazimierzu - zapiekanki u Endziora . Pychota i niedrogo . A na konkretny obiad to tylko w " kuchnia u Doroty " na Augustiańskiej 4 / boczna od Dietla / 
08 grudnia 2019 20:34 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pilnuj Funfele bo w piwniczkach seniorzy procenty trzymają :hihi:

Ona dobrze wie co tam jest, bo odwiedzała po sąsiedzku dziadków, zanim pojawiłyśmy się tam. I tak sobie wynosiła po kryjomu. Nie obchodziło by to nas, gdyby nie to , że jakby co , to podejrzenie na nas by padło. No i pewnego dnia piwinica została zamknięta i sąsiadka mogła tylko klamkę pocałować.To nie Polka- żeby się nikt w domysłach nie gubił. Teraz też przyszła, bo jej się kontrolka zaświeciła, a niedawno dostała butelkę. Jeszcze parę innych rzeczy tu musiałyśmy uładzić, zanim zaczęło tu być normalnie.Dlatego dziadek nam ufa i dba o swoje typiary spod ciemnej gwiazdy , bo osobę nieobytą zjedli by tu w kaszy, albo i bez dodatków. 
Całkiem inne miejsce niż w CH. Tam taki spokój, że medytować można .
08 grudnia 2019 20:40 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak dziś już lepiej i to znacznie, ale za często nie wchodziłam na forum to prawda,ludzie też muszą ciut od kwiatka odpocząć :-)A jak myślisz kto powinien przejść pałeczkę ? Wiadomo że rodzynek :smiech3:Co do oferty dla Ciebie to wygląda dobrze :tak:

No tak masz rację Luke jest na końcu listy.  to niech sobie odlicza jak wszyscy wyjadą.  Mnie czeka w czwartek raniutko laryngolog i płukaniu uszu. Po tej anginie przyciszylo mnie na amen. Krople mam ale niestety bez interwencji laryngologa. 
08 grudnia 2019 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Aniabeznazwy

Kup sobie wcześniej przez internet bilety wstepu do kopalni w Wieliczce - bo może się tak zdazyć , że w dniach w których bedziecie już wolnych miejsc w grupach indywidualnych nie bedzie . Po drugie , nie wiem kiedy wybierasz się do Krakowa ale jak sprawdzaj czy w razie czegi masz czym dostać się do Wieliczki . Ze względu na roboty na dworcu Kraków główny linia S1 do Wieliczki , może być zawieszona lub jeździć rzadko i trzeba sie zorientować jak jeździ komunikacja zastępcza / są niekiedy ogromne spóźnienia :( . Polecam z gastronimii : na Placu Nowym na Kazimierzu - zapiekanki u Endziora . Pychota i niedrogo . A na konkretny obiad to tylko w " kuchnia u Doroty " na Augustiańskiej 4 / boczna od Dietla / 

Dzięki za garść informacji
08 grudnia 2019 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Jak ja ci zazdroszczę, że od 8-mej zaczynasz i wszystkim, którzy mają rano chwilkę szlafrokową dla siebie. Ja punkt 6 już kawę nastawiam, a Pdp-na gaworzy radośnie. Pomimo tego że o 19-tej mam już fajrant to jakoś ciężko się przyzwyczaić. Dzisiaj jestem totalnie klapnięta i złapałam doła.  Moja najstarsza córka ma dzisiaj urodziny, średnia córka zrobiła siostrze niespodziankę i przyleciała na 3 dni do domu. Siedzą sobie wszyscy winko popijają, bardzo mnie wzruszył widok moich dziewczyn siedzących razem , bo to rzadkość, trochę się z nimi pośmiałam, pogadałyśmy, powspominaliśmy. Potem mnie jakaś żałość głupia ogarnęła i  skłamałam że muszę iść, bo mi łzy ciurkiem zaczęły lecieć. Pójdę za przykładem Luka i też sobie jakąś relaksującą muzę zapuszczę. Spokojnej nocki Wszystkim i jutro będzie lepiej:czysci okulary:

Nie smutaj każdy z nas ma takie smutniejsze dni
08 grudnia 2019 21:03 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ona dobrze wie co tam jest, bo odwiedzała po sąsiedzku dziadków, zanim pojawiłyśmy się tam. I tak sobie wynosiła po kryjomu. Nie obchodziło by to nas, gdyby nie to , że jakby co , to podejrzenie na nas by padło. No i pewnego dnia piwinica została zamknięta i sąsiadka mogła tylko klamkę pocałować.To nie Polka- żeby się nikt w domysłach nie gubił. Teraz też przyszła, bo jej się kontrolka zaświeciła, a niedawno dostała butelkę. Jeszcze parę innych rzeczy tu musiałyśmy uładzić, zanim zaczęło tu być normalnie.Dlatego dziadek nam ufa i dba o swoje typiary spod ciemnej gwiazdy :-), bo osobę nieobytą zjedli by tu w kaszy, albo i bez dodatków. 
Całkiem inne miejsce niż w CH. Tam taki spokój, że medytować można .

Ja nie rozumiem jak tak można na prawdę kurde ludzie to potrafią być perfidni 
08 grudnia 2019 21:22 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja nie rozumiem jak tak można na prawdę kurde ludzie to potrafią być perfidni :strzela z bicza:

Tu jest miasteczko Twin Peaks razem z Trójkątem Bermudzkim. Dziadek jest majętny- bywają tu też inni tzw. przyjaciele. On się dobrze zresztą orientuje w sytuacji.
08 grudnia 2019 22:49 / 4 osobom podoba się ten post
Nie wiem w jakim topiku to napisać ale ...... DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI :):):)  zmieniam historię :))) od 22 grudnia / wtedy wracam do domciu / na pełen etat bedzie u mnie pracować niemiecka w 100 % Putzfrau Helga !!! . Wreszcie :  ja na kanapie leże  i pachnę  :))))a ta niemiecka Helga pucuje mi podłoge . :))))) Aż szampana otworzę :)))) Historia jak widać kołem sie toczy i niemieckie Putzfrauen i u nas będą pracować :))))))