Jak minął dzień 6

12 grudnia 2019 20:59 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

A tak wogole to szukam zmienniczki (nie skoczka) na *dluzej *pod Augsburgiem zebymy sie co wymieniali babeczkom:gwizdanie: na razie tu przyjezdzam ale moze sie ktusik znajdzie. 

Co dzisiaj taki wysyp poszukujących zmienniczek. Może będzie się zmieniać Ty mnie a ja Ciebie 
12 grudnia 2019 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Dobra pdp wykapana pachnaca, wykremowana, wypindzona a fryzurke taka trzasnelam ze jak jutro fryzjerka zobaczy to mnie zatrudni jako fryzjeke:super: 

Ty to umiesz się ustawić
12 grudnia 2019 21:25 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Gusiu rzuć okiem na poczte:-)

Rzuciłam i porozmawiałyśmy sobie przyjemnie 
Dzięki za kontakt 
12 grudnia 2019 21:45 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Rzuciłam i porozmawiałyśmy sobie przyjemnie :-)
Dzięki za kontakt 

Dobrego rozeznania zycze w promocji do pdp poznanie Dorotee  , bezpośrednie połączenie prawie z domu na lotnisko
12 grudnia 2019 21:48 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Co dzisiaj taki wysyp poszukujących zmienniczek. Może będzie się zmieniać Ty mnie a ja Ciebie :aniolki:

No tak d 6mcy firma mi tu kogos szuka niby ale albo skoczki latajace z kwiatka na kwiatek  albo chore starsze panie albo takie co geby nie otwieraja do pdp i tylko nudeln z keczupem robia albo jakies rumunki co babci 3h na toalete kaza czekac  jakby normalnych ludzi nie bylo   
12 grudnia 2019 21:52 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dobrego rozeznania zycze:-) w promocji do pdp poznanie Dorotee :-) , bezpośrednie połączenie prawie z domu na lotnisko:ferrari:

Najbardziej obiecująco to ta promocja wygląda 
12 grudnia 2019 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Najbardziej obiecująco to ta promocja wygląda :-)

Wiadomo promocja
12 grudnia 2019 22:15 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Rzuciłam i porozmawiałyśmy sobie przyjemnie :-)
Dzięki za kontakt 

I tak się rodzą kontakty międzyludzkie 
12 grudnia 2019 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dobrego rozeznania zycze:-) w promocji do pdp poznanie Dorotee :-) , bezpośrednie połączenie prawie z domu na lotnisko:ferrari:

Zapomniałam, jak dokładnie miejscowość się nazywa?
12 grudnia 2019 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I tak się rodzą kontakty międzyludzkie :wino:

Kto wie, może się zacieśnią i Dorotee bym miała za sąsiadkę 
12 grudnia 2019 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

No tak d 6mcy firma mi tu kogos szuka niby ale albo skoczki latajace z kwiatka na kwiatek  albo chore starsze panie albo takie co geby nie otwieraja do pdp i tylko nudeln z keczupem robia albo jakies rumunki co babci 3h na toalete kaza czekac:eureka::bezradny:  jakby normalnych ludzi nie bylo :nerwowy:  

Naraziła się ta Twoja babcia czymś zmienniczkom, że żadna nie wraca, czy babcia tylko Ciebie chce?
13 grudnia 2019 09:36 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zapomniałam, jak dokładnie miejscowość się nazywa?

Duesseldorf
13 grudnia 2019 09:46 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Naraziła się ta Twoja babcia czymś zmienniczkom, że żadna nie wraca, czy babcia tylko Ciebie chce?

Nie ze narazila absolutnie.pdp jest nowa w tej branzy(od 1,5h) i Poprostu jeszcze nie znalazla jeszcze kogos dla siebie. Do tej pory byly 2 rumunki ja jako Polka pierwsza jestem i juz rodzina stanowczo chce tylko Polki!    na razie ja przyjezdzam na dluzej i bralam 2x zastepstwo tylko. 
13 grudnia 2019 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Nie ze narazila absolutnie.pdp jest nowa w tej branzy(od 1,5h) i Poprostu jeszcze nie znalazla jeszcze kogos dla siebie. Do tej pory byly 2 rumunki ja jako Polka pierwsza jestem i juz rodzina stanowczo chce tylko Polki!  :aniolki::gwizdanie::niech zyje:  na razie ja przyjezdzam na dluzej i bralam 2x zastepstwo tylko. 

A ze pdo kocha to wiadomo     ale wiadomo 1 osoba nie wystarczy na miejscu 2minim lub najl 3    takze wszystko jest git tyljo dobrej duszyczki jeszcze trzeba  
13 grudnia 2019 09:52 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Duesseldorf:-)

Ooo co co Düsseldorf nie wiem o co chodzi ale szukam tam zleconka