Jak minął dzień 6

13 grudnia 2019 09:55 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Naraziła się ta Twoja babcia czymś zmienniczkom, że żadna nie wraca, czy babcia tylko Ciebie chce?

Najchwtniej pdp by chciala zebym wogole z nia zamieszkala   
13 grudnia 2019 09:59 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Nie ze narazila absolutnie.pdp jest nowa w tej branzy(od 1,5h) i Poprostu jeszcze nie znalazla jeszcze kogos dla siebie. Do tej pory byly 2 rumunki ja jako Polka pierwsza jestem i juz rodzina stanowczo chce tylko Polki!  :aniolki::gwizdanie::niech zyje:  na razie ja przyjezdzam na dluzej i bralam 2x zastepstwo tylko. 

Polki górą, ale to wiadomo 
Badenia Wittenbergia piękna, ludzie sympatyczni, poznałam 1/4 wsi, bo moja Pdp bardzo towarzyska była. Niestety, dla mnie zdecydowanie za daleko. Nawet jak dolecialam do Frankfurtu nad Menem, to dalej jeszcze Flixbus do Freiburga i dalej pociąg i jeszcze koordynator mnie odbierał, żeby na miejsce dowieść. A to wszystko kosztowało więcej niż 150 euro,które  zwracała rodzina. Byłam dwa razy i dwa razy sporo doplacałam do podróży. Firma mogła zorganizować busa, ale to ponad 30 godz jazdy!
Clio, na pewno trafi Ci się fajna zmienniczka, trzymam kciuki 
13 grudnia 2019 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Polki górą, ale to wiadomo :-)
Badenia Wittenbergia piękna, ludzie sympatyczni, poznałam 1/4 wsi, bo moja Pdp bardzo towarzyska była. Niestety, dla mnie zdecydowanie za daleko. Nawet jak dolecialam do Frankfurtu nad Menem, to dalej jeszcze Flixbus do Freiburga i dalej pociąg i jeszcze koordynator mnie odbierał, żeby na miejsce dowieść. A to wszystko kosztowało więcej niż 150 euro,które  zwracała rodzina. Byłam dwa razy i dwa razy sporo doplacałam do podróży. Firma mogła zorganizować busa, ale to ponad 30 godz jazdy!
Clio, na pewno trafi Ci się fajna zmienniczka, trzymam kciuki :-)

Oii to ci  wyprawaaa. Az takich dlugich podrozy nie preferuje. Wszedzie ale bez przesiadek. A szukam dodatkowego zlecenia w dusseldorfie koniecznie bo mam tam znajomych. 
13 grudnia 2019 10:03 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Najchwtniej pdp by chciala zebym wogole z nia zamieszkala :lol3: :na wozku3: + :przytula: 

Haha,znam to 
Moja Marianka też pytała, czy nie mogłabym z nią zamieszkać. Fajnie nam razem, miejsca dość dla nas obu, to po co jedziesz? Ona dzielnie walczyła, wtedy od 17 lat, z Parkinsonem,to była naprawdę fajna sztela, tylka ta odległość...
13 grudnia 2019 10:06 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Polki górą, ale to wiadomo :-)
Badenia Wittenbergia piękna, ludzie sympatyczni, poznałam 1/4 wsi, bo moja Pdp bardzo towarzyska była. Niestety, dla mnie zdecydowanie za daleko. Nawet jak dolecialam do Frankfurtu nad Menem, to dalej jeszcze Flixbus do Freiburga i dalej pociąg i jeszcze koordynator mnie odbierał, żeby na miejsce dowieść. A to wszystko kosztowało więcej niż 150 euro,które  zwracała rodzina. Byłam dwa razy i dwa razy sporo doplacałam do podróży. Firma mogła zorganizować busa, ale to ponad 30 godz jazdy!
Clio, na pewno trafi Ci się fajna zmienniczka, trzymam kciuki :-)

Oii to ci  wyprawaaa. Az takich dlugich podrozy nie preferuje. Wszedzie ale bez przesiadek. A szukam dodatkowego zlecenia w dusseldorfie koniecznie bo mam tam znajomych. Oczywiście Polki Góra  
13 grudnia 2019 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Oii to ci  wyprawaaa. Az takich dlugich podrozy nie preferuje. Wszedzie ale bez przesiadek. A szukam dodatkowego zlecenia w dusseldorfie koniecznie bo mam tam znajomych. 

Wczoraj jak sprawdzałam oferty firmy, z którą pracuje znajoma Dorotee, to mają kilka ofert, jeśli nie w samym, to w okolicy Dűsseldorfu. 
Dorotee też w Dűsseldorfie, może coś podpowie?
 
13 grudnia 2019 10:10 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Duesseldorf:-)

Ale ta dzielnica, bo to gdzieś na obrzeżach i wydaje mi się, że Twoja sąsiadka inną nazwę podała 
13 grudnia 2019 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Haha,znam to :-)
Moja Marianka też pytała, czy nie mogłabym z nią zamieszkać. Fajnie nam razem, miejsca dość dla nas obu, to po co jedziesz? Ona dzielnie walczyła, wtedy od 17 lat, z Parkinsonem,to była naprawdę fajna sztela, tylka ta odległość...

Jak jade busem do 12h jest ok. Ale przesiadki pociagi srągi to nie dziekuje. Bez przesiadek. To ciebie rozumiem. 
13 grudnia 2019 10:17 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Haha,znam to :-)
Moja Marianka też pytała, czy nie mogłabym z nią zamieszkać. Fajnie nam razem, miejsca dość dla nas obu, to po co jedziesz? Ona dzielnie walczyła, wtedy od 17 lat, z Parkinsonem,to była naprawdę fajna sztela, tylka ta odległość...

Jak jade busem do 12h jest ok. Ale przesiadki pociagi srągi to nie dziekuje. Bez przesiadek. To ciebie rozumiem. 
13 grudnia 2019 10:19 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Wczoraj jak sprawdzałam oferty firmy, z którą pracuje znajoma Dorotee, to mają kilka ofert, jeśli nie w samym, to w okolicy Dűsseldorfu. 
Dorotee też w Dűsseldorfie, może coś podpowie?
 

Tak rozumiem tyle ze pewnie w innych firmach jestesmy a przeciez ze swojej musze jechać.  
13 grudnia 2019 10:21
Clio

Tak rozumiem tyle ze pewnie w innych firmach jestesmy a przeciez ze swojej musze jechać. :umowa: 

A z ciekawości, w jakiej jesteś, jeśli możesz powiedzieć?
13 grudnia 2019 10:22 / 2 osobom podoba się ten post
10,30 jademy do fryzjerrraa a 12 łobjad wiec do potemmmmm  bis Spaß 
13 grudnia 2019 12:19 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ale ta dzielnica, bo to gdzieś na obrzeżach i wydaje mi się, że Twoja sąsiadka inną nazwę podała 

Venhausen , 40 627 Duesseldorf . Na samych obrzezach miasta . Ale do centrum 20 minut autobusem , na lotnisko jednym autobusem , ja pojadę na pociąg a Ty na samolot
13 grudnia 2019 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wczoraj jak sprawdzałam oferty firmy, z którą pracuje znajoma Dorotee, to mają kilka ofert, jeśli nie w samym, to w okolicy Dűsseldorfu. 
Dorotee też w Dűsseldorfie, może coś podpowie?
 

Mój firma ma dużo ofert w Duesseldorfie. 
13 grudnia 2019 12:22 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Jak jade busem do 12h jest ok. Ale przesiadki pociagi srągi to nie dziekuje. Bez przesiadek. To ciebie rozumiem. 

Ja staram się jeździć pociągiem , ICE Berlin Duesseldorf. U nas też ok już jest .