Jak minął dzień 6

14 grudnia 2019 22:22 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Przy okazji mozesz opowiedziec bajke jak to byla sobie żyła co zostawiła żyłe i poszła żyła żyć dalej  i szukać szczęścia i nowej żyły :lol2: zarabia jac przy tym żyłe złota :lol3: cos w  ten desen. Taka żyłowa bajka:yo:

Zanim odpowiedziałabym na wszystkie jego pytania, co to za żyła i czemu żyła, i dlaczego Żyła nazywa się Żyła, i na 100 innych pytań, a pyta bez przerwy, bo dociekliwy mocno, to sama wątek bym straciła i pierwsza zasnęła 
15 grudnia 2019 16:10 / 5 osobom podoba się ten post
Chłoinkę ubierami ciasteczka własnoręcznie wykonane jem ale dobre
15 grudnia 2019 16:30 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chłoinkę ubieram:-)i ciasteczka własnoręcznie wykonane jem :je babeczke:ale dobre:terefere::hihi:

Daj przepis, jak takie dobre 
Ja jutro i we wtorek będę piekla razem z moim wnukiem i wnuczzką mojej siostry. Ciasto wcześniej przygotuję, bo po wspólnej pracy z dwójką czterolatków, to aż boję się myśleć, jak będzie moja kuchnia wyglądała 
15 grudnia 2019 16:34 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chłoinkę ubieram:-)i ciasteczka własnoręcznie wykonane jem :je babeczke:ale dobre:terefere::hihi:

Chwali  pienta 
15 grudnia 2019 16:38 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chłoinkę ubieram:-)i ciasteczka własnoręcznie wykonane jem :je babeczke:ale dobre:terefere::hihi:

Ja ci gwarantuje ze do wigili na chionce nie bedzie ani jednego ciateczka slodziutko wiszacego podp  cze
15 grudnia 2019 16:40 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chłoinkę ubieram:-)i ciasteczka własnoręcznie wykonane jem :je babeczke:ale dobre:terefere::hihi:

Nawet nie zuwazysz jak sie zaczaje na te   ciastunia merdajace na choince 
15 grudnia 2019 16:41 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Chwali :hihi: pienta :smiech3:

To Ty się o tym dopiero teraz dowiedziałeś?
15 grudnia 2019 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
15 grudnia 2019 16:52 / 3 osobom podoba się ten post
to Kamil i spółka
15 grudnia 2019 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

To Ty się o tym dopiero teraz dowiedziałeś?:smiech3:

15 grudnia 2019 17:23 / 3 osobom podoba się ten post
Też oglądam , zupka pyrka w garnku sobie... na jutro. Intensywnie pouczyłem się niemieckiego, bo w oddali zlecenie do seniorów niemieckich w Japonii 
15 grudnia 2019 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Też oglądam :narty:, zupka pyrka w garnku sobie... na jutro. Intensywnie pouczyłem się niemieckiego, bo w oddali zlecenie do seniorów niemieckich w Japonii :oklaski:

Wow Japan  japanseniorenbetreurin  
15 grudnia 2019 18:16 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Chwali :hihi: pienta :smiech3:

Łostof moja pienta we spokoju
15 grudnia 2019 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Też oglądam :narty:, zupka pyrka w garnku sobie... na jutro. Intensywnie pouczyłem się niemieckiego, bo w oddali zlecenie do seniorów niemieckich w Japonii :oklaski:

No toś teraz dowalił do pieca