Jak minął dzień 6

14 grudnia 2019 17:22 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

Czy zbicie lustra w piątek 13 to podwójne nieszczęście? :)

14 lat 
14 grudnia 2019 17:22 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Lepiej żeby Kika tego wina nie otwierała:-) dzis:-)

Dzis o suchym pysku lepiej   
14 grudnia 2019 17:23 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

14 lat :-)

Nie pisz tak brzydko konwalijjjko  
14 grudnia 2019 17:25 / 4 osobom podoba się ten post
mariakoc

Czy zbicie lustra w piątek 13 to podwójne nieszczęście? :)

No chyba że  w poniedziałek do 13 kupisz nowe to szczęście wróci 
14 grudnia 2019 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No chyba że  w poniedziałek do 13 kupisz nowe to szczęście wróci :piekna:

nieee trzeba zakopac rozbite lustro w ziemi w czarnej plachcie, worku czy tam co sie ma. I nie przegladac sie w tym rozbitym 3x alohomora i gites fajrant
14 grudnia 2019 17:29 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

:lol3: nieee trzeba zakopac rozbite lustro w ziemi w czarnej plachcie, worku czy tam co sie ma. I nie przegladac sie w tym rozbitym:lol2: 3x alohomora i gites:super: fajrant

Mogą być czarne majtki? Bo płachty czarnej może nie mieć
14 grudnia 2019 17:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mogą być czarne majtki? Bo płachty czarnej może nie mieć:smiech3:

Cokolwiek czarne gacie, podkoszulek, spodnie, bluzka,  i kleknac nad dolkiem i 3x alohomora
14 grudnia 2019 17:52 / 6 osobom podoba się ten post
Na ziemi niemieckiej polscy skoczkowie zdeklasowali rywali Niemcy dopiero na 6.miejscu.
Brawo MY
14 grudnia 2019 18:09 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Na ziemi niemieckiej polscy skoczkowie:narty::narty::narty::narty: zdeklasowali rywali:oklaski: Niemcy dopiero na 6.miejscu.
Brawo MY:flaga Polski:

14 grudnia 2019 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
Hip hio huraaa o leooo leooo leo leeee grupowe 
14 grudnia 2019 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
Trzęsie żaluzjami i chyba kropi .Ale ja większy problem mam Ucho po katarze mi się przytkało, kurde balans gdzieś mam ucisk na przewód słuchowy .Wnerwia mnie to bo nawet pogadać przez fona nie idzie jak przyloze słuchawkę do zdrowego to mi w tym drugim trzeszczy ale tylko jak gadam .No to se wymyśliłam słuchawki i lepiej .Co ja mam bidna począć .A zatoki to też chyba mam trochę zatkane ...A wszystko się zaczęło tydzień temu od gardła ....szlag by to ...
14 grudnia 2019 20:32 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08... Coz tu rzec... Katar leczony trwa 7dni, nie leczony tydzien! i minie tak czy siak, ucho to od kataru bo smarki sie przelewaja  dmuchaj czesciej hehe  a na zatoki ibuorom zatoki bralam ale co tu w de brac  to kazdy ma na to inna teorie pewnie hehe 
14 grudnia 2019 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na ziemi niemieckiej polscy skoczkowie:narty::narty::narty::narty: zdeklasowali rywali:oklaski: Niemcy dopiero na 6.miejscu.
Brawo MY:flaga Polski:

Oglądałam i mój czteroletni wnuk też .
Dzwoni do mnie i pyta-babcia ,widziałaś jak Żyła dobrze skoczyła?
14 grudnia 2019 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Oglądałam i mój czteroletni wnuk też .
Dzwoni do mnie i pyta-babcia ,widziałaś jak Żyła dobrze skoczyła?:smiech3:

Przy okazji mozesz opowiedziec bajke jak to byla sobie żyła co zostawiła żyłe i poszła żyła żyć dalej  i szukać szczęścia i nowej żyły  zarabia jac przy tym żyłe złota  cos w  ten desen. Taka żyłowa bajka
14 grudnia 2019 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dopiero teraz wpadłam na forum. Dzień mi śmignął jak szalony. Przed południem pojechałam do DD do kościoła na rekolekcje przedświateczne w Polskiej Misji Katolickiej. Wczoraj i dzisiaj mogłam w nich uczestniczyć. W drodze powrotnej zrobiłam małe zakupy i po powrocie do domu to już tylko szybki obiad i musiałam lecieć do pracy. Teraz po pracy jeszcze posiedzę trochę przed komputerem i telewizorem, aż mnie zmęzenie zmorzy. Pa, dobranoc