Jak minął dzień 6

15 grudnia 2019 18:24 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Też oglądam :narty:, zupka pyrka w garnku sobie... na jutro. Intensywnie pouczyłem się niemieckiego, bo w oddali zlecenie do seniorów niemieckich w Japonii :oklaski:

Oczywiście mamy nadzieję, ze nie beda w japoni placic: jakotako tylko gutt 
15 grudnia 2019 18:24 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

To Ty się o tym dopiero teraz dowiedziałeś?:smiech3:

Przepraszam o co Wam loto?
15 grudnia 2019 18:49 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Przepraszam o co Wam loto?:terefere:

To ja już może tak...  albo 
15 grudnia 2019 19:15 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

To ja już może tak... :ucieka: albo :strach przed noca:
:smiech3:

Jeszcze Cię dorwie
15 grudnia 2019 19:19 / 5 osobom podoba się ten post
Loj sie dzisiaj nabazgralam tu.... Ok wychodze z Wohnzimmer   powoli czas   20,15- start 
15 grudnia 2019 20:42 / 7 osobom podoba się ten post
Dzionek za nami... Dziś nie mogłem wyjść z podziwu... Żona podopiecznego bardziej dziwaczna od mojego "jajkowego" dziadka.... Na kolację zrobiła mu między innymi marchewkę na surowo, niedokładnie obraną, w kawałkach, plastry ogórka o grubości centymetra, ech.... Jak królik to jadł... O łyżce dżemu w formie kleksa na środku tosta w porze śniadania już wspominałem. Zastanawia mnie tylko to, czy ona tak całe życie karmiła męża, czy teraz taka leniwa się zrobiła. Po 12 jedli obiad, o 16 do kawy ani ciastka mu ani sobie nie podała,, przed 18 dziadek mówi do mnie, że jest głodny... Mówię mu, powiedz żonie, a on... Żona powiedziała, że o 18.30 zrobi. Kuźwa, czysta egoistka. Co zrobię, jak nic nie zrobię. Może koordynatorowi nadmienię, bo są cięci na babkę.
A tak to fajnie dzień zleciał. Trzeba powoli do betu się szykować
15 grudnia 2019 23:11 / 7 osobom podoba się ten post
Po podłej nocy i poranku (w południe)  w pracy trochę się zapomniałam i tak jest dobrze. Teraz poczytałam sobie dzisiejsze posty na forum i tak jakoś lżej na sercu mi się zrobiło. Zaraz zabieram się do szykowania łóżeczka. Daj Boże, żebym dzisiaj lepiej spała. Dobranoc kochani. 
15 grudnia 2019 23:25 / 7 osobom podoba się ten post
Zofija

Po podłej nocy i poranku (w południe)  w pracy trochę się zapomniałam i tak jest dobrze. Teraz poczytałam sobie dzisiejsze posty na forum i tak jakoś lżej na sercu mi się zrobiło. Zaraz zabieram się do szykowania łóżeczka. Daj Boże, żebym dzisiaj lepiej spała. Dobranoc kochani. 

Cieszę się, że już Ci trochę lepiej na duszy. A widać i czuć  tę małą poprawę nastroju w tym poście,który cytuję. 
Spokojnej nocy 
16 grudnia 2019 19:18 / 6 osobom podoba się ten post
Więc tak dziś z Edeki Trunek po lewej b.dobra cena 9.99 trunek po prawej 6 i jakieś drobne wywaliłem paragon.Było jeszcze wiele innych po b.dobrych cenach ale ja powściągliwość trenuję 
16 grudnia 2019 19:33 / 4 osobom podoba się ten post
Słowem... Konwalijko.. będzie impreza
16 grudnia 2019 19:34 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Więc tak:-) dziś z Edeki :-)Trunek po lewej b.dobra cena 9.99 trunek po prawej 6 i jakieś drobne wywaliłem paragon.:-)Było jeszcze wiele innych po b.dobrych cenach ale ja powściągliwość trenuję :hihi:

Good girl
16 grudnia 2019 19:35 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Po podłej nocy i poranku (w południe)  w pracy trochę się zapomniałam i tak jest dobrze. Teraz poczytałam sobie dzisiejsze posty na forum i tak jakoś lżej na sercu mi się zrobiło. Zaraz zabieram się do szykowania łóżeczka. Daj Boże, żebym dzisiaj lepiej spała. Dobranoc kochani. 

Dobrej nocy Ci zycze
16 grudnia 2019 19:36 / 6 osobom podoba się ten post
  ale to didiaj ogrodnik , 8h razy ,2 , tylko dlaczego wywalili mi zielona dekoracje ze szkrzyn? Dobrze że tylko z jednej i że wrzosów nie wywalili. 
W południe  klapy klapy z Irenka  , świeczki trzy były , miło jest spotkać dobra duszę . 

16 grudnia 2019 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jeszcze Cię dorwie:-)

Chciałabym to zobaczyć
16 grudnia 2019 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Słowem... Konwalijko.. będzie impreza
:wino::radosc1:

TakJa i lustro  żartuje