Jak minął dzień 6

19 listopada 2019 16:22 / 6 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Mam to samo. Też lubię mieć plan, być zmęczona fizycznie niż psychicznie . Lubię się ponudzić ale w wolnym czasie . Być w ruchu,mieć sprawy , ciągle coś załatwiać i ciągle coś nowego . Rutyna mnie zabija . Będąc w opiece często czułam się jak ten senior i marzyłam o innym zajęciu, takim od -do i wśród ludzi w mieście. :spacer z psem:   

Ja to mam jeszcze jeden problem, jak jestem w domu to chcę jechać do pracy, a jak jestem w pracy chcę do domu . I to tak
19 listopada 2019 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja to mam jeszcze jeden problem, jak jestem w domu to chcę jechać do pracy, a jak jestem w pracy chcę do domu . I to tak :placze1::placze1::placze1:

To tak jak ja 
19 listopada 2019 17:04 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gdzie idzie karpia kupić w De?

Edeka , rynek 
19 listopada 2019 17:05 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Edeka , rynek 

Dzięki poszukam jak będę na miejscu Makówki zrobię kupiłam masę makowa z bakaliami  muszę je zrobić bo są pyszne bez nich nie ma świąt
19 listopada 2019 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzięki poszukam jak będę na miejscu :przytul aniola:Makówki zrobię kupiłam masę makowa z bakaliami :glodny: muszę je zrobić bo są pyszne bez nich nie ma świąt:-)

Ja jeszcze kaczkę dorzucę moze
19 listopada 2019 17:52 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja to mam jeszcze jeden problem, jak jestem w domu to chcę jechać do pracy, a jak jestem w pracy chcę do domu . I to tak :placze1::placze1::placze1:

No ja właśnie też tak.   taka natura widać albo wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma    Chociaż ja jestem Rakiem, to powinnam siedzieć na d...   
19 listopada 2019 18:14 / 6 osobom podoba się ten post
Pakuje ten kofer hmmm wkładam i wykładam kocica mi towarzyszy jak zawsze, ale dziś biedactwo słaba, rano zaliczyła weterynarza (wymioty w nocy )dostała zastrzyk, była dzielna jak to kobitka i jest dużo lepiej ,jeszcze jutro pojedziemy. Teraz śpi w walizce i dobrze Zaliczyłam dziś jeszcze jedna wizytę lekarską w poradni przyszpitalnej, jest ok i to mnie cieszy .Przy okazji spotkałam wiele koleżanek z mojej bylej pracy (szpital).Nic u nich nowego, stara bida jak mówią i pytają  czy wrócę  ..........W czwartek z rańca wyjazd kierunek De.Milego wieczoru 
19 listopada 2019 19:44 / 7 osobom podoba się ten post
Po sklepach połaziłam, potem z koleżanką pojechałyśmy kupić obrazek koleżance, do której jedziemy. Akurat wróciły obrazki olejne z wystawy w Niemczech. Dwa udało się wybrać w miarę szybko. Ale z nich ten jeden... No i w sumie tak wyszło, że jeden dostałam od przyjaciółki w prezencie gwiazdkowym. I na dokładkę spotkam się jutro z autorką tam, gdzie obrazy oprawiają i ona do nich odpowiednie ramki dobierze. I w sumie mniej wyszło, jak od niej, niż gdybyśmy kupowały w galerii (we 4 się składamy).
Pisałam, że przedwczoraj zgłosiłam się do nowej firmy, wczoraj miałam rozmowę i uzupełnianie profilu. A dziś dostałam propozycję pracy od 1 stycznia- jako pierwsza opiekunka, bo do tej pory małżeństwo dawało sobie radę. I prawie o 1/4 większa pensja niż do tej pory. To po przemyśleniu krótkim zgodziłam się na wysłanie mego profilu do rodziny. Teraz czekam... Będzie, co będzie
19 listopada 2019 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pakuje ten kofer hmmm wkładam i wykładam kocica mi towarzyszy jak zawsze, ale dziś biedactwo słaba, rano zaliczyła weterynarza (wymioty w nocy )dostała zastrzyk, była dzielna jak to kobitka i jest dużo lepiej ,jeszcze jutro pojedziemy. Teraz śpi w walizce i dobrze:kotek: Zaliczyłam dziś jeszcze jedna wizytę lekarską w poradni przyszpitalnej, jest ok i to mnie cieszy .Przy okazji spotkałam wiele koleżanek z mojej bylej pracy (szpital).Nic u nich nowego, stara bida jak mówią i pytają  czy wrócę :-) ..........W czwartek z rańca wyjazd kierunek De.Milego wieczoru :buziaki2:

Politycy nam nową bidę szykują- poczekaj trochę 
Pomiziaj lepiej kotkę ode mnie 
19 listopada 2019 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Politycy nam nową bidę szykują- poczekaj trochę :-)
Pomiziaj lepiej kotkę ode mnie :kotek:

Pomiciałam dużo dziś śpi i dużo pije to dobrze
19 listopada 2019 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Po sklepach połaziłam, potem z koleżanką pojechałyśmy kupić obrazek koleżance, do której jedziemy. Akurat wróciły obrazki olejne z wystawy w Niemczech. Dwa udało się wybrać w miarę szybko. Ale z nich ten jeden... No i w sumie tak wyszło, że jeden dostałam od przyjaciółki w prezencie gwiazdkowym. I na dokładkę spotkam się jutro z autorką tam, gdzie obrazy oprawiają i ona do nich odpowiednie ramki dobierze. I w sumie mniej wyszło, jak od niej, niż gdybyśmy kupowały w galerii (we 4 się składamy).
Pisałam, że przedwczoraj zgłosiłam się do nowej firmy, wczoraj miałam rozmowę i uzupełnianie profilu. A dziś dostałam propozycję pracy od 1 stycznia- jako pierwsza opiekunka, bo do tej pory małżeństwo dawało sobie radę. I prawie o 1/4 większa pensja niż do tej pory. To po przemyśleniu krótkim zgodziłam się na wysłanie mego profilu do rodziny. Teraz czekam... Będzie, co będzie:-)

Dobrze Werska pierwszy krok 
19 listopada 2019 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gdzie idzie karpia kupić w De?

Myślę, że w jakimś sklepie, no bo gdzie?
 
19 listopada 2019 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Dzięki poszukam jak będę na miejscu :przytul aniola:Makówki zrobię kupiłam masę makowa z bakaliami :glodny: muszę je zrobić bo są pyszne bez nich nie ma świąt:-)

Daj przepisa, na  te makówki, proszę. 
Twoje wypróbowane przez lata, to na pewno smaczne 
19 listopada 2019 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślę, że w jakimś sklepie, no bo gdzie?:smiech3:
 

Staw przy pałacu Ekler pełen był karpi trochę duże ale na bezrybiu i tłusty karp ryba
19 listopada 2019 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślę, że w jakimś sklepie, no bo gdzie?:smiech3:
 

U soltysa