Jak minął dzień 6

07 stycznia 2020 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Jakoś ten dzień przetrwałam. Jeszcze trochę posiedzę z PDP i ewakuuję się w swoje salony. Czuję się prawie dobrze, tylko mnie głowa boli z niewyspania. Gorączka jeszcze mnie trzyma, ale idzie przeżyć.

Bym Cię przytuliła ale możesz mnie zarazić co niewskazane ,zdrówka życzę na bezpieczną odległość
07 stycznia 2020 19:50 / 7 osobom podoba się ten post
Więc tak ,kumpela już o 17-ej była ,bus na 8 rano ,wszystko spakowane ,kolacja b.obfita ,tylko prysznic i w bety 
07 stycznia 2020 19:56 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Przeważnie mężczyźni są konkretni i nie owijaja w bawełnę. Wala prosto z mostu o co im chodzi :smiech3:
Kawał mi się przypomniał 
Pytanie brzmiało kto jest bardziej dyskretny mężczyzna czy kobieta? I podobno 
Kobieta jak o czymś opowiada to często zapomina powiedzieć najważniejszego z kim. 
Mężczyzna mówi tylko z kim :smiech3:

Mnie się boją trochę  
07 stycznia 2020 20:00 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mnie się boją trochę :lol2: 

Kto mężczyźni czy kobiety?
Mnie się boją mężczyźni i to bardzo 
07 stycznia 2020 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Kto mężczyźni czy kobiety?:zaskoczenie1:
Mnie się boją mężczyźni i to bardzo :smiech3:

Przecież mężczyzn obmawiamy. Nie skręcaj gdzies w zaułek 
07 stycznia 2020 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Więc tak ,kumpela już o 17-ej była ,bus na 8 rano ,wszystko spakowane ,kolacja b.obfita ,tylko prysznic i w bety :buziaki2::radosc1:

Pozdrów doma i zagładej tu do nos 
07 stycznia 2020 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Przecież mężczyzn obmawiamy. Nie skręcaj gdzies w zaułek :lol3:

:zawstydzony 
07 stycznia 2020 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Jakoś ten dzień przetrwałam. Jeszcze trochę posiedzę z PDP i ewakuuję się w swoje salony. Czuję się prawie dobrze, tylko mnie głowa boli z niewyspania. Gorączka jeszcze mnie trzyma, ale idzie przeżyć.

Może grzybka zjadłas Gosiu 
07 stycznia 2020 20:53 / 6 osobom podoba się ten post
 
Ptt z zycia wziete:
Dzien mi minął szybko i jak zwykle bylo ok jak dla mnie.....
Dzis byl dzien rozbierania choinki sztucznej,ktora rozlozylam w 2dzien mojego przyjazdu czyli 4grudnia (tak to ja jak mam wene to jestem baardzo szybką) i dzis zlozylam bo kurz sie zbiera. Ledwo dalam rade kurzu pelno(mam alergie) a choinka duza no ale gotowe, pierdalansy poskladane:swieczuszki, switasne serweteczki, talerzyczki kolorowe aniolki, mikolajki,sztuczne gwiazdy betlejemskie.
Dla mnie dzien mily byl ale  dla pdpniezbyt  no coz... O jednym nie moge powiedziec(bo to nasza tajemnica)  a drugie to byla krotka prelekcja na temat mojej przerwy ze mam 2gidz a nie 1,25czy 1,45 czy 1,50.....2to 2 i hu hu
Bo np dzis  ze im pozniej idzie na przerwe to nie doliczyla  2h pelnej tylko ona wie ze ja wiem ze o 14.30pije kawe ibwstaje to koniec przerwy. Ale skoro siedzi na kompie i nie chce jej sie isc na przerwe polozyc o 12.30.. I chce isc o 13....to moja przerwa co 1, 5h?.. No niee.. Skoro idzie o 13+2=15..i wielkie zdzwienie na twarzybsie zmalowalo... Ze ja bede wiec pozniej... .takze dziubek opadl ale zrozumiala. Przypomnialam. Juz jest nawrocona 
07 stycznia 2020 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
07 stycznia 2020 21:23 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Może grzybka zjadłas Gosiu :mniam:

Nawet sera pleśniowego nie  ruszyłam... Wszak pleśń to też grzyb...
07 stycznia 2020 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25574569,andrzej-duda-zdecydowal-ze-nie-poleci-na-swiatowe-forum-holocaustu.html#s=BoxOpMT
 
Kawał mi sie przypomniał, coś akurat w tym temacie . 
 
Przychodzi facet do lekarza :
Panie doktorze, wszyscy mnie ignorują .
Następny proszę - mówi lekarz .

Kawał dobry 
07 stycznia 2020 21:39 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kawał dobry :-)

Adekwatny do sytuacji 
07 stycznia 2020 21:43 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Więc tak ,kumpela już o 17-ej była ,bus na 8 rano ,wszystko spakowane ,kolacja b.obfita ,tylko prysznic i w bety :buziaki2::radosc1:

Dobrej nocy i spokojnego snu. 
Dobrze, że busa masz o  ludzkiej porze, to i na spokojnie na kawę zdążysz tutaj wpaść. 
Bezpiecznej, przyjemnej podróży do domku 
07 stycznia 2020 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Adekwatny do sytuacji :-(

No i co ten nasz pan prezydent poradzi, ze tak jest traktowany, jak ten pacjent z kawału? Nawet jak smutną minę zrobi, to wygląda, jakby się uśmiechał