Jak minął dzień 6

07 stycznia 2020 19:04 / 6 osobom podoba się ten post
Piękny, słoneczny dzień już się kończy. 
Udany był ten dzień. Wyspałam się. Obiad dziadkówi smakował. Z przyjaciółką jakoś się dogadujemy. Nie jest źle 
W sobotę już będziemy we 2 
 
 
 
 
 
 
 
07 stycznia 2020 19:06 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A Mleczko ma ode mnie lajka:-)

Ja nie chce brac udzialu tutaj w polityce i wypowiadaniu sie na takie tematy i na religijne także..... Wole z wami pogadac... Od religi i polityki raczej zdaleka...  ....niebwierze co bazgrola w internecie. Nievwszystko to prawda
07 stycznia 2020 19:09 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Piękny, słoneczny dzień już się kończy. 
Udany był ten dzień. Wyspałam się. Obiad dziadkówi smakował. Z przyjaciółką jakoś się dogadujemy. Nie jest źle 
W sobotę już będziemy we 2 :radosc1:
 
 
 
 
 
 
 

Aaa wczoraj bylo zle dzis juz gitara. No to git.
... No i pogadanie pomoglo
07 stycznia 2020 19:11 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Ja naplawde pootrafie nic nie mowic.... Ale od razu pytaja co mi jest, czy jestem chora, co sie stalo i wesza spisek :zaskoczenie:. :zaskoczenie:... Ci ktorzy mnie juz znaja wiadomo :czerwieni sie:........
Tymvzasem na salony wchodzi Kika67 :-):hejka1:

Nie przejmuj sie tak. Niektórym to aby przestac zbierać sensacje, jest wyczynem godnym elitarnej jednostki komandosów....
07 stycznia 2020 19:12 / 6 osobom podoba się ten post
Clio

Aaa wczoraj bylo zle dzis juz gitara:-). No to git.
... No i pogadanie pomoglo:-)

Czy ja już gdzieś pisałam, że z. mężczyznami da się dogadać 
Gorzej z przyjaciółką dziadkowa ale też nie najgorzej mi z tym idzie 
07 stycznia 2020 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A za co ?

A za link
07 stycznia 2020 19:19 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Czy ja już gdzieś pisałam, że z. mężczyznami da się dogadać :-)
Gorzej z przyjaciółką dziadkowa ale też nie najgorzej mi z tym idzie :radosc1:

Nooo wiadooomo. Z facetami jest latwiej jakosss   ale fajnie ze sie klaruje.... Dziadkowi mydl oczy a psiapsiolce moze?
07 stycznia 2020 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Czy ja już gdzieś pisałam, że z. mężczyznami da się dogadać :-)
Gorzej z przyjaciółką dziadkowa ale też nie najgorzej mi z tym idzie :radosc1:

Wolę rozmawiac z mężczyznami niż z kobietami. Są konkretniejsi niż kobiety i nie klepią tak dużo - zazwyczaj 
07 stycznia 2020 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wolę rozmawiac z mężczyznami niż z kobietami. Są konkretniejsi niż kobiety i nie klepią tak dużo - zazwyczaj :-)

bo czasami milczenie.. bywa złotem
07 stycznia 2020 19:32 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

bo czasami milczenie.. bywa złotem:-)

Często bywa złotem. Trzeba wiedziec co się mówi, a nie w drugą mankę.Własnie to takie nadawanie bez sensu mnie irytuje. Wycofuję się wtedy po angielsku- treści taktownie nie pamiętam.
07 stycznia 2020 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Często bywa złotem. Trzeba wiedziec co się mówi, a nie w drugą mankę.Własnie to takie nadawanie bez sensu mnie irytuje. Wycofuję się wtedy po angielsku- treści taktownie nie pamiętam.

To tak jak ja
07 stycznia 2020 19:34 / 7 osobom podoba się ten post
Jakoś ten dzień przetrwałam. Jeszcze trochę posiedzę z PDP i ewakuuję się w swoje salony. Czuję się prawie dobrze, tylko mnie głowa boli z niewyspania. Gorączka jeszcze mnie trzyma, ale idzie przeżyć.
07 stycznia 2020 19:35 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wolę rozmawiac z mężczyznami niż z kobietami. Są konkretniejsi niż kobiety i nie klepią tak dużo - zazwyczaj :-)

Przeważnie mężczyźni są konkretni i nie owijaja w bawełnę. Wala prosto z mostu o co im chodzi 
Kawał mi się przypomniał 
Pytanie brzmiało kto jest bardziej dyskretny mężczyzna czy kobieta? I podobno 
Kobieta jak o czymś opowiada to często zapomina powiedzieć najważniejszego z kim. 
Mężczyzna mówi tylko z kim 
07 stycznia 2020 19:37 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Jakoś ten dzień przetrwałam. Jeszcze trochę posiedzę z PDP i ewakuuję się w swoje salony. Czuję się prawie dobrze, tylko mnie głowa boli z niewyspania. Gorączka jeszcze mnie trzyma, ale idzie przeżyć.

Wygrzej się w łóżeczku, wyspij. Życzę Ci żebyś jutro czuła się o wiele lepiej 
07 stycznia 2020 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A za link:-)

A ja Tobie za to, że link Ci pasi