Poskarżyjki 41

02 maja 2022 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Kochana Konwalio, życzę Ci abyś w życiu miała tylko takie powody do skarżenia się, jak brak dostępu do Internetu przez 7-8 godzin w ciągu dnia :-):przyjaciele:

Wiem?
03 maja 2022 15:09
Brakuje mi kaszanki gryczanej z rusztu. Nie ma czym zakąsić.
11 czerwca 2022 07:31 / 4 osobom podoba się ten post
Wczoraj dowiedziałam się, że moja zmienniczka jednak nie przyjedzie, no i rzuciłam hasło na FB. Moja firma też rzuciła ogłoszenie na siostrzanym portalu. Ale chciałam się poskarżyć, że wiele osób niezainteresowanych komentuje i szuka "dziury w całym"...
11 czerwca 2022 08:16 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Wczoraj dowiedziałam się, że moja zmienniczka jednak nie przyjedzie, no i rzuciłam hasło na FB. Moja firma też rzuciła ogłoszenie na siostrzanym portalu. Ale chciałam się poskarżyć, że wiele osób niezainteresowanych komentuje i szuka "dziury w całym"...

Takie są, niestety, "uroki " FB
Dlatego nie ma mnie tam?
11 czerwca 2022 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Wczoraj dowiedziałam się, że moja zmienniczka jednak nie przyjedzie, no i rzuciłam hasło na FB. Moja firma też rzuciła ogłoszenie na siostrzanym portalu. Ale chciałam się poskarżyć, że wiele osób niezainteresowanych komentuje i szuka "dziury w całym"...

Ja usunęłam post po fali hejtu . Napisałam ,że jadamy tutaj o 18. Komentarze opiekunka głoduję. Koszmar . Jak podałam firmę to pomyje na mnie poleciały . 
 
12 czerwca 2022 08:48 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja usunęłam post po fali hejtu . Napisałam ,że jadamy tutaj o 18. Komentarze opiekunka głoduję. Koszmar . Jak podałam firmę to pomyje na mnie poleciały . 
 

Swiat opiekunkowy nie zmienia sie i nie zmieni . Już nie będę pisała dlaczego . Ja to mam w gwizdku
12 czerwca 2022 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Swiat opiekunkowy nie zmienia sie i nie zmieni . Już nie będę pisała dlaczego . Ja to mam w gwizdku:-)

Ja gwizdka nie mam, ale też  mam "to" gdzieś. A gdzie, to łatwo się domyślić 
12 czerwca 2022 09:51 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja usunęłam post po fali hejtu . Napisałam ,że jadamy tutaj o 18. Komentarze opiekunka głoduję. Koszmar . Jak podałam firmę to pomyje na mnie poleciały . 
 

A co ma firma do tego, o której podopieczni mają ochotę na obiad?
12-ta dla mnie za wcześnie, ale się przyzwyczaiłam,większość seniorów tak je, bez względu na to,z jaką firmą współpracują. W dodomu  to ja czasami śniadanie jem o 12-tej?
15 czerwca 2022 14:17 / 4 osobom podoba się ten post
Muszę się troszkę poskarżyć, bo mnie moja pedepcia próbuje z równowagi wyprowadzić...
Po oiedzie pomagam jej się położyć, ale też muszę posprzątać naczynia, patelnię umyć itp...
A jej przeszkadza, że jestem "za głośno" w kuchni i ona nie może zasnąć...
Jak po obiedzie zalicza toaletę to jest wszystko w porządku, bo zdążę w tym czasie poukładać talerze w zmywarce, ale dziś była w toalecie przed obiadem i potem "Menschowała" i "Hallowała"...
Życie...
15 czerwca 2022 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Muszę się troszkę poskarżyć, bo mnie moja pedepcia próbuje z równowagi wyprowadzić...
Po oiedzie pomagam jej się położyć, ale też muszę posprzątać naczynia, patelnię umyć itp...
A jej przeszkadza, że jestem "za głośno" w kuchni i ona nie może zasnąć...
Jak po obiedzie zalicza toaletę to jest wszystko w porządku, bo zdążę w tym czasie poukładać talerze w zmywarce, ale dziś była w toalecie przed obiadem i potem "Menschowała" i "Hallowała"...
Życie...

Też masz powód do skarżenia na podopieczną  powiedz, że gwizdek sobie kupisz i bedziesz musiała wypróbować , bo może być niesprawny jak to w Niemczech bywa 
15 czerwca 2022 14:32 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Też masz powód do skarżenia na podopieczną :dwa piwa: powiedz, że gwizdek sobie kupisz i bedziesz musiała wypróbować , bo może być niesprawny jak to w Niemczech bywa :lol3:

15 czerwca 2022 14:48 / 2 osobom podoba się ten post
Doszły mnie słuchy od tubylców, że w niedzielę 37 st na plusie . Szlag trafi zielony kolor za oknem . Niech se szpaki zjedzą te czereśnie, lepsze niedojrzałe niź ugotowane .
15 czerwca 2022 15:32 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Doszły mnie słuchy od tubylców, że w niedzielę 37 st na plusie . Szlag trafi zielony kolor za oknem . Niech se szpaki zjedzą te czereśnie, lepsze niedojrzałe niź ugotowane .

Może cis dobrego te upały przyniosą,owoce  morwy na przykład się ususzą i będą gotowe do herbatki zimowej, czy owsianki ?. Ja lubię ?
15 czerwca 2022 16:01 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Muszę się troszkę poskarżyć, bo mnie moja pedepcia próbuje z równowagi wyprowadzić...
Po oiedzie pomagam jej się położyć, ale też muszę posprzątać naczynia, patelnię umyć itp...
A jej przeszkadza, że jestem "za głośno" w kuchni i ona nie może zasnąć...
Jak po obiedzie zalicza toaletę to jest wszystko w porządku, bo zdążę w tym czasie poukładać talerze w zmywarce, ale dziś była w toalecie przed obiadem i potem "Menschowała" i "Hallowała"...
Życie...

Malgi myśl...Jesli halluje, to zabierz jej telefon, podrzuć pilot do telewizora i niech sobie zamówi jak taka mądra  I niech potem posprząta po sobie kuchnie  Ale....to dość epicka metoda i trzeba do niej dojrzeć 
22 czerwca 2022 08:05 / 2 osobom podoba się ten post
Zapomniałam jak sie poruszać w forumowej gęstwinie . Ani zdjęcia nie wstawię ani tematów nie odszukam . Muszę sie z tym pogodzić, bo pewnie już pełne szufladki mam i na nowości nie ma miejsca . Qrcze blade, na co mi pszyszło ?