Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

18 marca 2020 19:23 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Wielkie dzęki dziewczyny!!!
Trochę to odległe od mojej pierwszej myśli- fasolki po bretońsku:-)
Jutro napiszę, jak mu smakowało:gotowanie:

Bardzo odległe  nic to  zapytaj może chce naszą fasolkę sprobować . Powiedz, że nazwa potrawy to " Fasolka po berlińsku " .
18 marca 2020 19:39 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Bardzo odległe :lol3: nic to :-) zapytaj może chce naszą fasolkę sprobować . Powiedz, że nazwa potrawy to " Fasolka po berlińsku " .

Zapytam!!!
18 marca 2020 19:58 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Bobu zadasz Gusiu, jak będzie juz powietrze czyste :-)

Masz rację  I jak sezon będzie, trzeba się odżywiać tym, na co akurat czas jest
18 marca 2020 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dla Gusi - może nie jutro.....W czwartek (19.03) loty z:
?? Kolombo
?? Ho Chi Minh
?? Dubaj
?? Madryt
?? Dublin
?? Oslo
??????? Edynburg

Mleczko , dzięki 
Już wiem że latają z Oslo do Polski. Pisałam dzisiaj, chyba W jak minął dzień, dlaczego narazie zostaję 
19 marca 2020 11:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj kuchnia serwuje : zupa ryzowa z  warzywnymi  (nowalijki )a w niej 2 wątróbki drobiowe i dwa żołądki indyczce . Po ugotowaniu dodam koperk . I nic więcej - oszczędzam na cięższe czasy .
19 marca 2020 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
Ja mam szybkie danie makaron z pieczarkami gotowiec bo  byłam na zakupach i było dużo ludzi przy kasie nie ma czasu na co inne,ale to też jest dobre raz już jadłam 
19 marca 2020 11:56 / 5 osobom podoba się ten post
Podejrze zupę ryżowa na sobotę , z zielonym groszkiem b
Dzisiaj czwartkowy standard ryba  , ziemniaki , kalarepa z nutką tarta , sałata , rukolą plus zwykła .
20 marca 2020 08:19 / 5 osobom podoba się ten post
Nie robiłam wczoraj bobu z boczkiem, bo obiadokolację robił przyjaciel podopiecznego- sałatka Cezar. Bardzo dobra była, ale senior kręcieł nosem. Coś mu nie pasowało. I jakiś taki był drażliwy. Wczoraj były jego urodziny i może dlatego- świętowanie miało być w restauracji, ze znajomymi. A tu opiekunka zamiast przyjaciół
 
20 marca 2020 08:24 / 5 osobom podoba się ten post
Nie wysilę się dzisiaj bo dzień zakupów i trochę mi zejdzie zanim pojadę i wrócę więc pizza będzie. Pdp lubią nie ma z tym problemów.  a potem.koze ciasto ukrece . Mam ochotę na zebrę. 
20 marca 2020 09:12 / 3 osobom podoba się ten post
Makaron z serem. Kryzysowo ale nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłam 
Corke namowie żebyśmy coś upiekly jak przyjdzie z pracy. 
20 marca 2020 09:28 / 4 osobom podoba się ten post
Coś z resztą ryby , sałata , kalafior  , ziemniaki .
20 marca 2020 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Malutkie klopsiki w sosie pieczarkowym, ziemniaki ,mizeria. 
Więcej czasu, więc codziennie piekarnik na chodzie  Co drugi dzień pachnie chlebek na zakwasie (synowa sama robi),uwielbiam ten zapach, a następnego dnia jakieś ciasto. Już dwa wg przepisu od Mleczko popełniłam 
Banany długo nie wytrzymują, więc i takie ciasto, jak chlebek bananowy często podjadamy. Szybko się robi,a je jeszcze szybciej 
Wczoraj nawet michę sałatki jarzynowej nakroiłyśmy 
Więcej czasu, więcej gotowania, a tym samym i jemy więcej 
20 marca 2020 09:59 / 4 osobom podoba się ten post
rzurek 
20 marca 2020 11:45 / 5 osobom podoba się ten post
U nas dzisiaj kaczka po 6,99/kg z jabłkami kupiona w "Polo"  . Miała być na niedzielę , tylko w dobie niepewności nie będe czekała  do niedzieli . Zjemy dzisiaj z ziemniakami i sałatą masłową . A, co ? raz sie żyje 
20 marca 2020 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

rzurek :-)

To deser ?