Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

23 marca 2020 07:00 / 4 osobom podoba się ten post
Chińskie danie lub spaghetti. Jeszcze niewiem. Muszę się dokopać w zamrażarce albo do mielonego albo do piersi z kurczaka. Co znajdę to ugotuje. 
23 marca 2020 07:41 / 5 osobom podoba się ten post
Ja mam powtórkę z niedzieli bo zostało więc dziś tylko podgrzać  czyli mielone z ziemniakami + warzywa na patelni + sosik. i to wszystko,nie będzie roboto no dziś bezstresowo 
23 marca 2020 09:49 / 4 osobom podoba się ten post
Kopytka z kapustą . Pyry już sie gotują . Nie mam pomysłu, glowa zaprzątnieta czym innym .
23 marca 2020 09:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś zupka jarzynowa, urozmaicam/-y sobie jedzenie. Raz mięso, raz zupa, raz mączne, innym razem ryba. Czyli tak jak w polskim domu
23 marca 2020 09:57 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kopytka z kapustą . Pyry już sie gotują . Nie mam pomysłu, glowa zaprzątnieta czym innym .

Cała ta sytuacja Cię smuci ? Mnie też
23 marca 2020 10:05 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa warzywna krem , naleśniki , pdp z boczkiem ja nutellą i banan  ko
23 marca 2020 10:06 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Cała ta sytuacja Cię smuci ? Mnie też:-(

Mam tak samo:
23 marca 2020 10:23 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Mam tak samo::placze1:

Mnie też smuci wszystko ale dziś mam spokój,posprzątane jest i wyprane też obiad od wczoraj,gości dziś nie ma - oby bo ,zrobię tak jak Oskar (keine besuchen)  popołudniu spokój bo nie ma wychodzenia,może urnę sobie drzemkę,na rowe za zimno chociaż bez śniegu,totalny luzik,nerwy ustąpiły- narazie,więc lepiej się nie smucić i tak nie mamy wpływu na tą sytuację co jest. Miłego dnia i dużo zdrówka 
23 marca 2020 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Zupa warzywna krem , naleśniki , pdp z boczkiem ja nutellą i banan :gotowanie: ko

Podrzucisz przepis na zupe? Mnie ostatnio jakaś bezsmakowa papka wyszła
23 marca 2020 20:53 / 5 osobom podoba się ten post
mariakoc

Podrzucisz przepis na zupe? Mnie ostatnio jakaś bezsmakowa papka wyszła

Tym razem bez mięsa , ani wywaru . Dobry rosół też dodaje smaku . 
Mały garnek , tak 2litry . 3-4 marchewki , pietruszka korzeń , trochę selera ,  por , resztę kalafiora . Po zmiksowaniu poprawiłam imbirem  , sól, pieprz , natka pietruszki , dużo , trochę Bazyli świeżej . Łyk oliwy
Czasami dodaję trochę masło , śmietaną , mleczko kokosowe . Albo albo .
Albo gotuje na skrzydle , udkach . Mam już zielony lubczyk w ogrodzie . 
Smacznego
24 marca 2020 10:29 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiem co ugotuje dzisiaj , pustki w glowie .Upeke drożdżowe z bialym serem . Juz drozdze rozczynilam 
24 marca 2020 10:37 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Tym razem bez mięsa , ani wywaru . Dobry rosół też dodaje smaku . 
Mały garnek , tak 2litry . 3-4 marchewki , pietruszka korzeń , trochę selera ,  por , resztę kalafiora . Po zmiksowaniu poprawiłam imbirem  , sól, pieprz , natka pietruszki , dużo , trochę Bazyli świeżej . Łyk oliwy:-)
Czasami dodaję trochę masło , śmietaną , mleczko kokosowe . Albo albo .
Albo gotuje na skrzydle , udkach . Mam już zielony lubczyk w ogrodzie . 
Smacznego:gotowanie:

Ciekawe jak mierzysz ten lyk oliwy 
24 marca 2020 10:44 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ciekawe jak mierzysz ten lyk oliwy :-)

Mistrz wie
24 marca 2020 12:42 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa koperkowa na udach z kurczaka (od wczoraj została),kotleciki z farszu do gołąbków (za mało liści kapusty mieliśmy, a farszu dużo ),wzbogacone świeżym ziołami i pieczone w sosie pomidorowo-warzywnym 
24 marca 2020 14:12 / 4 osobom podoba się ten post
Schabowe, ziemniaki i sałata.