Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

29 marca 2020 11:26 / 3 osobom podoba się ten post
A u nas dzisiaj ryba-polędwiczki z dorsza, ze szpinakiem czy na szpinaku, pieczone, nie wiem z czym tam jeszcze. Synowa dzisiaj gotuje. Na śniadanie były muffinki jajeczne, co to miały być na kolację, któregoś ram dnia. Wyszły śliczne i smaczne, fajny pomysł nawet na jedno z dań na wielkanocne śniadanie.  Nie umiem zdjęć wkleić, może znowu kogoś poproszę 
 
29 marca 2020 12:29 / 4 osobom podoba się ten post
Ja mam dziś luz blues od pracy, córka podopiecznej przygotowała śniadanko,potem pdp przeczytała kartki urodzinowe, było po lampce szampana ,no i obiad też ona przywiozła, zupę kartoflaną z warzywami wymamłane, taka mamałyga,zobaczymy jak będzie smakować. Tak wyglądają urodziny w niemczech i już ich nie ma.Goście przychodzą na taras jest zrobiona linia zdeseczek aby dalej się nie zbliżali,na stoliku mają zostawione słodycze i napoje do poczęstowania się  A ja cały dzień mam dla siebie oczywiście z pdp. 
29 marca 2020 12:31 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A u nas dzisiaj ryba-polędwiczki z dorsza, ze szpinakiem czy na szpinaku, pieczone, nie wiem z czym tam jeszcze. Synowa dzisiaj gotuje. Na śniadanie były muffinki jajeczne, co to miały być na kolację, któregoś ram dnia. Wyszły śliczne i smaczne, fajny pomysł nawet na jedno z dań na wielkanocne śniadanie.  Nie umiem zdjęć wkleić, może znowu kogoś poproszę :-)
 

Poproś o zdjęcie tych muffinek bo ja znam mufinki ciastka bardzo dobre 
29 marca 2020 12:41 / 3 osobom podoba się ten post
U nas zamrażarka- wczoraj piekłam rybę,  a dziś zostanie wyciągnięta któraś zupa- kupione wcześniej w masarni- ponoć sami robią. Wcześniej jadaliśmy takie, nie takie złe. Nawet te kartoflane mamałygi... Podejrzewam, że pdp. takie woli- niż takie, jakie ja bym ugotowała. Ona bardzo jest przywiązany do swoich smaków....
29 marca 2020 14:21 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Poproś o zdjęcie tych muffinek bo ja znam mufinki ciastka bardzo dobre :mniam:

 Poproszę, może Pani minister od cyfryzacji czyta, to znajdzie chwilę, żeby tutaj wkleić 
Minister Konwalio, słyszysz?
30 marca 2020 07:54 / 3 osobom podoba się ten post
Kapusniak z kiszonej z zasmazką i placki ziemniaczane z jogurtem . Sernik dzisiaj piekę z bakaliami, prosże przygotować sie na 16- ta na poczęstunek . Do tej pory wystygnie i będzie jak znalażł 
30 marca 2020 07:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kapusniak z kiszonej z zasmazką i placki ziemniaczane z jogurtem . Sernik dzisiaj piekę z bakaliami, prosże przygotować sie na 16- ta na poczęstunek . Do tej pory wystygnie i będzie jak znalażł :-)

To ja chętnie, sernik uwielbiam!
30 marca 2020 08:22 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa jarzynowa z pulpecikami. Na deser jogurt lub galaretka. Do wyboru. 
30 marca 2020 09:18 / 3 osobom podoba się ten post
Ja jako dobrą koleżanka Gusi wstawiam jej wypociny kolorowe ,piękne ,mniamniusieCo do składu pytać kucharkę 
30 marca 2020 09:40 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajszy obiad geschnezeltes plus ziemniaki plus brokuły plus salata
30 marca 2020 16:48 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja jako dobrą koleżanka Gusi wstawiam jej wypociny kolorowe ,piękne ,mniamniusie:glodny:Co do składu pytać kucharkę :mniam:

Dzięki Konwalio
30 marca 2020 16:50 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Poproś o zdjęcie tych muffinek bo ja znam mufinki ciastka bardzo dobre :mniam:

Nincia, zdjęcia Konwalijka nasza już wstawiła 
30 marca 2020 17:28 / 4 osobom podoba się ten post
Teraz nie wiem komu mam dziękować Gusia czy Konwali dziękuję więc i jednej i drugiej  Jeszcze przydałby się przepis  bo apetycznie wyglądają   Teraz zmykam szykować kolację 
30 marca 2020 18:03 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki Konwalio:serce:

30 marca 2020 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Właśnie się zastanawiam. Panowie zrobili sobie białą kiełbasę, ziemniaki pure (z proszku) i kapustę z puszki- z tego zestawu jadam ziemniaki i kapustę, ale bez przyjemności. To sobie coś innego zrobię, ale jeszcze nie wiem co...