Jak minął dzień 7

15 lutego 2020 18:17 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:gwizdanie:zakłócenia na łączach ...nie słyszę ...nie widzę o czym piszesz:smiech2:

szkoda
15 lutego 2020 18:19 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:-(:placz3:szkoda

Nie płacz Luke prześlę DHL + przepis sam zrobisz
15 lutego 2020 19:04 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Wracałam dzisiaj do domu autobusem i takie oto rzeczy wyczytałam na przystankach 
, Jeżeli zakręcisz wodę przy myciu zębów to zaoszczędzisz około 15 litrów wody "i
, Przebywanie w otoczeniu roślin wzmaga konstruktywne myślenie" :-)

Jak przestaniemy sie myc zaoszczedzimy wiecej  . Wode trzeba oszczedzac a nawet muss  nie odkrecam kranu dla szumu wody .Kiedys bylo mniej chemii i innych detergentow  w kuchni to i wody tyle nie szlo. Garnki mam takie , ze do zmywarki nie wstawię  , myje recznie .Dobrze, ze sa takie plakaty i musimy się  zastosowac do tych haseł , bo bedzie krucho .
15 lutego 2020 19:11 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jak przestaniemy sie myc zaoszczedzimy wiecej :-) . Wode trzeba oszczedzac a nawet muss :-) nie odkrecam kranu dla szumu wody .Kiedys bylo mniej chemii i innych detergentow :-) w kuchni to i wody tyle nie szlo. Garnki mam takie , ze do zmywarki nie wstawię  , myje recznie .Dobrze, ze sa takie plakaty i musimy się  zastosowac do tych haseł , bo bedzie krucho .

Też jestem za. Dobry pomysł z tymi hasłami promującymi ekologie 
Mam pytanie. Nie wiesz przypadkiem gdzie jest na forum mapa opiekunów 
15 lutego 2020 19:37 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Też jestem za. Dobry pomysł z tymi hasłami promującymi ekologie :-)
Mam pytanie. Nie wiesz przypadkiem gdzie jest na forum mapa opiekunów :-)

O to Ci chodziło? Bo ja tak zrozumiałam, że chcesz mapę kodów . 
15 lutego 2020 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Też jestem za. Dobry pomysł z tymi hasłami promującymi ekologie :-)
Mam pytanie. Nie wiesz przypadkiem gdzie jest na forum mapa opiekunów :-)

Nie wiem, nigdy nie korzystałam z takiej opcji informowania gdzie jestem . Jest tylko Stellomierz czy  jak to zwać . Wpisujesz miasto i wyskakuje .
15 lutego 2020 19:51 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie wiem, nigdy nie korzystałam z takiej opcji informowania gdzie jestem . Jest tylko Stellomierz czy  jak to zwać . Wpisujesz miasto i wyskakuje .

Przepraszam, że tak pytam ale gdzie ten stelomierz i gdzie ja to miasto mam wpisać 
15 lutego 2020 19:53 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Przepraszam, że tak pytam ale gdzie ten stelomierz i gdzie ja to miasto mam wpisać :bezradny:

Co przepraszasz jak jeszcze nie nabroiłaś . Zaraz napisze Ci .
15 lutego 2020 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

O to Ci chodziło? Bo ja tak zrozumiałam, że chcesz mapę kodów . 

Dusiu nie o to. Przydałaby  się na forum taka mapa Niemiec żeby można na niej umieścić swoją lokalizację ale nie ma tu czegoś takiego a szkoda 
 
 
15 lutego 2020 19:59 / 3 osobom podoba się ten post
Kika to na stronie gdzie masz  powiadomienia u góry na pasku . To chyba tylko na laptopie się wyświetla . Wpisujesz miejscowosc date rozpoczecia i zakonczenia i masz wyliczone ile dni w sumie i codziennie ubywa .
15 lutego 2020 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Przepraszam, że tak pytam ale gdzie ten stelomierz i gdzie ja to miasto mam wpisać :bezradny:

Znalazłas 
15 lutego 2020 20:07 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kika to na stronie gdzie masz  powiadomienia u góry na pasku . To chyba tylko na laptopie się wyświetla . Wpisujesz miejscowosc date rozpoczecia i zakonczenia i masz wyliczone ile dni w sumie i codziennie ubywa .

Ja z telefonu tylko korzystam 
Mamy przesympatyczne odliczajki i z tego stelomierza i tak chyba mało kto korzysta a taka mapa Niemiec byłaby fajna ale jak nie ma to trudno. 
Dziękuję za pomoc 
15 lutego 2020 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
Kurcze mam pomysl a może by w Odliczajkach przy nicku podawać kod miejscowości gdzie jesteśmy 
15 lutego 2020 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Kurcze mam pomysl a może by w Odliczajkach przy nicku podawać kod miejscowości gdzie jesteśmy :-)

A znalazlaś ten Stellomierz ? kod dziewczyny podają w topiku szukam koleżanki . I nie ogłaszaj sie tak, bo wszyscy na kawe przyjedziemy .
15 lutego 2020 20:18 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

A znalazlaś ten Stellomierz ? kod dziewczyny podają w topiku szukam koleżanki . I nie ogłaszaj sie tak, bo wszyscy na kawe przyjedziemy .:-):kawa:

Tak tylko trzeba szukać po całym topiku a tak byłoby wszystko w jednym poście ujęte 
Bębnie, trąbie i żadnego odzewu. Jest Marta i Punia w pobliżu ale i tak daleko. Na  wszystkich zapraszam jakby ktoś zawieruszył się w tych stronach w Polsce