Jak minął dzień 7

17 lutego 2020 19:16 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Konwalia i Luke mam do Was pytanko. Jakie Wy znajomości i układy macie w tej waszej firmie????
Tylko mi nie miałczeć i nie mruczeć pokrętnie :smiech3:
Oferta dla opiekuna. Język dobry, prawo jazdy i pewnie jeszcze chcą  żeby nie palić i tylko 1400 euro :zaskoczenie1:

Czasem trzeba koordynatorowi pomiałczeć, żeby poszukał lepszej W De nie jeżdżę autem ,nie palę, rzuciłam 
17 lutego 2020 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czasem trzeba koordynatorowi pomiałczeć, żeby poszukał lepszej :-)W De nie jeżdżę autem ,nie palę, rzuciłam :-)

Co to to nie. Za takie mialczenie to koordynator musiałby mi zlecenie za 2000 euro poszukać 
17 lutego 2020 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Może i staż i insze rzeczy:smiech3:
A tak serio... Czasami i niższe stawkowo mają oferty, ale większość to dobre stawki. Zależy też to, jak wszędzie, od stanu zdrowia, grupy itp. Im wyższa grupa czyli Stufe, to i rodzina płaci więcej agencji, a agencja nam. Polukaj jeszcze w Veritasie, z MC24 tworzą jedną firmę. To ja mówiłem... Konwalijka może mieć inne zdanie:tanczy::ucieka:

Popatrzę jeszcze ale jak takie wymagania mają i tylko 1400 euro to szału nie ma. No i nie wiedzą przecież kto z jakim stażem zgłosi się na tą ofertę 
17 lutego 2020 19:51 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ostatni raz półtora roku temu :radosc1:

A ja w zeszłym roku w sierpniu 
17 lutego 2020 20:31 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A ja w zeszłym roku w sierpniu :radosc1:

Ach Wy golaski jedne
17 lutego 2020 20:34 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czasem trzeba koordynatorowi pomiałczeć, żeby poszukał lepszej :-)W De nie jeżdżę autem ,nie palę, rzuciłam :-)

Jak ty to zrobiłaś że przestałaś palić,bo ja nie potrafię,chociaż muszę przyznać że w Niemczech to mniej palę niż w domu ? Dla mnie może nie być innych używek papierochy to muszą być nawet jak jestem chora, nawet raz w szpitalu byłam i znalazłam sposób na papierosa pić nie piję tylko od święta jak każdy i to nie za dużo.
17 lutego 2020 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A ja w zeszłym roku w sierpniu :radosc1:

Już Cię lubię
17 lutego 2020 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Popatrzę jeszcze ale jak takie wymagania mają i tylko 1400 euro to szału nie ma. No i nie wiedzą przecież kto z jakim stażem zgłosi się na tą ofertę :-)

Ale chodzi mi o staż w tej firmie. Starają się nam załatwiać zlecenia na podobnej stawce jak na poprzednim zleceniu, albo i wyższej
Ale nic nie stoi na przeszkodzie by zadzwonić i dowiedzieć się u źródła
17 lutego 2020 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Ale chodzi mi o staż w tej firmie. Starają się nam załatwiać zlecenia na podobnej stawce jak na poprzednim zleceniu, albo i wyższej:-)
Ale nic nie stoi na przeszkodzie by zadzwonić i dowiedzieć się u źródła:-)

17 lutego 2020 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Już Cię lubię:radosc1::smiech3:

I to nie sama...w sumie 6 osób nas było na plaży w Pustkowie 
17 lutego 2020 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

I to nie sama...w sumie 6 osób nas było na plaży w Pustkowie :radosc1:

Fajnie... A ja nad Ostsee babcia 500 m ode mnie
17 lutego 2020 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Fajnie... A ja nad Ostsee:radosc1: babcia 500 m ode mnie

Też fajnie...pewnie też z chęcią by spróbowała 
17 lutego 2020 21:57 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Też fajnie...pewnie też z chęcią by spróbowała :hihi:

Podopieczny i jego żona byli przez długie lata naturystami i babcia specjalnie tam kazała się zawieźć  i sama zażywała kąpieli, nagusieńka. Dziadek siedział na ławeczce i czekał na nas na wózku, o. 
17 lutego 2020 22:00 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Podopieczny i jego żona byli przez długie lata naturystami i babcia specjalnie tam kazała się zawieźć  i sama zażywała kąpieli, nagusieńka. Dziadek siedział na ławeczce i czekał na nas:-) na wózku, o. 

Extra  my przy blasku księżyca się kąpaliśmy  
17 lutego 2020 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Co to to nie. Za takie mialczenie to koordynator musiałby mi zlecenie za 2000 euro poszukać :smiech3:

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz