Jak minął dzień 7

17 lutego 2020 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A ja lubie sukieneczki i spódniczki, szczególnie latem jak bez rajstop można chodzić :-)

17 lutego 2020 17:18 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

A ja nie noszę rajstop . Mam cały karton wszelkiej masci, tylko, że ja w portkach chodzę . Nawet wyjściowe porcięta mam . Jak mam załozyć spódniczkę ,albo sukienke, to chyba tylko na spodnie :smiech3: . Ostatnio na weselu byłam w sukience, czułam sie jak na golasa :smiech2:

No nie żartuj 
To Ty ,te swoje łydki cudne w porciętach chowasz ?
Ja tam cudnych takich może nie mam, ale jeszcze niczego, że tak powiem, niczego,to błyskam nimi spod krótkich sukienek 
A co,jak nie teraz ,to kiedy ? Toc to już ostatni gwizdek ,trza korzystać 
17 lutego 2020 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No nie żartuj :zaskoczenie1:
To Ty ,te swoje łydki cudne w porciętach chowasz :zaskoczenie1:?
Ja tam cudnych takich może nie mam, ale jeszcze niczego, że tak powiem, niczego,to błyskam nimi spod krótkich sukienek :smiech3:
A co,jak nie teraz ,to kiedy ? Toc to już ostatni gwizdek ,trza korzystać :-)

:oklaski 
17 lutego 2020 17:29 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No nie żartuj :zaskoczenie1:
To Ty ,te swoje łydki cudne w porciętach chowasz :zaskoczenie1:?
Ja tam cudnych takich może nie mam, ale jeszcze niczego, że tak powiem, niczego,to błyskam nimi spod krótkich sukienek :smiech3:
A co,jak nie teraz ,to kiedy ? Toc to już ostatni gwizdek ,trza korzystać :-)

Ja jestem szybki Bill  . Przesiadam się z pojazdu na pojazd a i konno jeżdżę . Przyzwyczaiłam sie do spodni ponieważ musiałam nosić kilka lat mundur i tak zostało . Zakładam spódniczki i sukienki, wolę jednak spodnie . Gwizdek zdrowy to jeszcze pogwiżdże . A tak wogóle to ładnemu we wszystkim ładnie  Właśnie dzisiaj dokupiłam jeszcze jedna parę spodni " rurki dżinsowe ", a jutro juz będę paradowała
17 lutego 2020 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

A ja lubie sukieneczki i spódniczki, szczególnie latem jak bez rajstop można chodzić :-)

Przeważnie do przodu, kochana 
17 lutego 2020 17:43 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

:smiech:ja też do spodni nie noszę rajstop. Nawet jakby mi było nie wiem jak zimno to uważam, że to by było o jedną parę za dużo. Sukienki i spódniczki noszę ale raczej o ciepłych porach roku i koniecznie bez rajstop. Podobno to mało eleganckie jest :zawstydzony:
Nie lubię też zamkniętych półbutów jesci już o ubiorze mowa 
Najchętniej to przeskakuje z kozaków na klapki :smiech3:

Jak ja sie ubieram na co dzień, to dobrze, że moja ciocia nie czyta forum . Mam tylko bluzke na gołe ciało,spodnie i skarpety, nie noszę szalika a czapke mam w plecaku . Jedyna część garderoby, którą noszę bez względu na porę roku, to majtki  . Nie chorowałam na grypę w zyciu , kataru nie miewam . Chyba cos sie do mnie w koncu przyczepi, na razie jest ok.
17 lutego 2020 17:52 / 5 osobom podoba się ten post
Ja we wszystkim łażę ale fakt faktem, że jak pracowałam w kraju to przede wszystkim spódnice na tapecie były .A jak zaczęłam do De jeździć to sporo gaci kupiłam .Niemki zawsze mi się ze spodniami kojarzyły ,zawsze mówiłam że se pod tymi gatkami  tylko tyłki zaparzają.Staram się nie zaparzaća rajty pod gacie zakładam jak bardzo zimno.Majtasy zawsze   
17 lutego 2020 17:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jak ja sie ubieram na co dzień, to dobrze, że moja ciocia nie czyta forum . Mam tylko bluzke na gołe ciało,spodnie i skarpety, nie noszę szalika a czapke mam w plecaku . Jedyna część garderoby, którą noszę bez względu na porę roku, to majtki:stres: :-) . Nie chorowałam na grypę w zyciu , kataru nie miewam . Chyba cos sie do mnie w koncu przyczepi, na razie jest ok.:super:

Oby nie 
Pamiętam jak moja mama nosila pod płaszcz zimowy bluzki z krótkim rękawem. Nigdy się nie przeziębiała a co to jest katar to nawet nie wiedziała 
Zawsze mówiła, że praktycznie to nie można się przeziebic. No chyba żeby na golasa po mrozie biegać. 
Wszystkim chorobskom są winne bakterie 
na zdrowie 
17 lutego 2020 18:03 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja we wszystkim łażę ale fakt faktem, że jak pracowałam w kraju to przede wszystkim spódnice na tapecie były .A jak zaczęłam do De jeździć to sporo gaci kupiłam .Niemki zawsze mi się ze spodniami kojarzyły ,zawsze mówiłam że se pod tymi gatkami  tylko tyłki zaparzają.Staram się nie zaparzać:smiech2:a rajty pod gacie zakładam jak bardzo zimno.Majtasy zawsze:swiety:   

Majtasy to ja zawsze... Sorry, czasami na plaży chodziłem bez 
17 lutego 2020 18:07 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Majtasy to ja zawsze... Sorry, czasami na plaży:wystawia jezyk1: chodziłem bez :smiech2:

Za bajtla chyba 
17 lutego 2020 18:11 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Za bajtla chyba :smiech3:

Ostatni raz półtora roku temu 
17 lutego 2020 18:15 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ostatni raz półtora roku temu :radosc1:

A kapelusik miałeś ze sobą ? Widziałam na plaży takich panów ze słomkowymi, nie na głowie bynajmniej 
17 lutego 2020 18:54 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia i Luke mam do Was pytanko. Jakie Wy znajomości i układy macie w tej waszej firmie????
Tylko mi nie miałczeć i nie mruczeć pokrętnie 
Oferta dla opiekuna. Język dobry, prawo jazdy i pewnie jeszcze chcą  żeby nie palić i tylko 1400 euro 
17 lutego 2020 18:57 / 4 osobom podoba się ten post
Kolacja zjedzona, rolety opuszczone, piwo na stole. Dziadek telewizję ogląda a ja już po pracy. O tak to ja lubię  pracować 
17 lutego 2020 19:06 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Konwalia i Luke mam do Was pytanko. Jakie Wy znajomości i układy macie w tej waszej firmie????
Tylko mi nie miałczeć i nie mruczeć pokrętnie :smiech3:
Oferta dla opiekuna. Język dobry, prawo jazdy i pewnie jeszcze chcą  żeby nie palić i tylko 1400 euro :zaskoczenie1:

Może i staż i insze rzeczy
A tak serio... Czasami i niższe stawkowo mają oferty, ale większość to dobre stawki. Zależy też to, jak wszędzie, od stanu zdrowia, grupy itp. Im wyższa grupa czyli Stufe, to i rodzina płaci więcej agencji, a agencja nam. Polukaj jeszcze w Veritasie, z MC24 tworzą jedną firmę. To ja mówiłem... Konwalijka może mieć inne zdanie