Jak minął dzień 8

07 maja 2020 15:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

:nie wstaje::pranie::suszenie::odkurzanie::prasowanie::trawnik: plus sprzątanie  :ferrari::zajeta::sprzatanie: teraz :pisze na forum::hustawka1::moje_wakacje: a może i zrobię i tak :lulu:. :hihi:

Dusiu czy ty nie cierpisz na nadaktywność ruchową ?? 
07 maja 2020 18:13 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Dusiu czy ty nie cierpisz na nadaktywność ruchową ?? :lol2:

mam ADHD a na kwarantannie uaktywniła sie ze zdwojona siła.Teraz na tarasie siedze.Sloneczko wprostna mnie swieci bo orzech włoski jeszcze nie ma lisci wiec słoneczka nie pszysłania. 
07 maja 2020 18:38 / 8 osobom podoba się ten post
No to tak mam akceptację .Od 18 .05 do 18 .06 nowe miejsce też w Bonn, ale numer do dziadka dochtora a żona jest też i to na dodatek dochtorowa tyż.Otwieram stele nigdy tego nie robiłam.Koordynator mnie przewiezie.ZOBACZYMYMam adres to jutro pojedziemy z dziadkiem na zwiady obczaic okolice.Moze ich zna ,bo on tu dużo ludzi zna  w końcu tu się urodził 93 lata temuTylko lukniemy gdzie to będę pracować
07 maja 2020 19:31 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to tak mam akceptację .Od 18 .05 do 18 .06 nowe miejsce też w Bonn, ale numer:-) do dziadka dochtora a żona jest też i to na dodatek dochtorowa tyż.Otwieram stele nigdy tego nie robiłam.Koordynator mnie przewiezie.ZOBACZYMY:-)Mam adres to jutro pojedziemy z dziadkiem na zwiady obczaic okolice.Moze ich zna ,bo on tu dużo ludzi zna  w końcu tu się urodził 93 lata temu:-)Tylko lukniemy gdzie to będę pracować:-)

Powodzenia, ! Życzę Ci, żebyś trafiła nie gorzej niż tu,gdzie jesteś obecnie, bo z Twoich wpisów wynika, że masz teraz fajne miejsce pracy 
07 maja 2020 19:41 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Powodzenia, ! Życzę Ci, żebyś trafiła nie gorzej niż tu,gdzie jesteś obecnie, bo z Twoich wpisów wynika, że masz teraz fajne miejsce pracy :najlepszego2:

Żeczywiscie Marta trafił mi się czadowy dziadek ,przypomina mi jednego wujka z południa, więc nie było mi ciężko z zaakceptowaniem jego poczucia humoru bo niewątpliwie je ma że hohoDziękuję 
07 maja 2020 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to tak mam akceptację .Od 18 .05 do 18 .06 nowe miejsce też w Bonn, ale numer:-) do dziadka dochtora a żona jest też i to na dodatek dochtorowa tyż.Otwieram stele nigdy tego nie robiłam.Koordynator mnie przewiezie.ZOBACZYMY:-)Mam adres to jutro pojedziemy z dziadkiem na zwiady obczaic okolice.Moze ich zna ,bo on tu dużo ludzi zna  w końcu tu się urodził 93 lata temu:-)Tylko lukniemy gdzie to będę pracować:-)

To fajnie, że klapło 
Podaj kod, będę wiedziała w jakiej mniej więcej dzielnicy jesteś 
07 maja 2020 20:24 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

To fajnie, że klapło :-)
Podaj kod, będę wiedziała w jakiej mniej więcej dzielnicy jesteś :lol1:

53129 to 11 min autem to po drugiej stronie Renu A ten wielki sklep przy dworcu w Bonn dalej zamknięty. Dziadek dzielnie dreptał za mną a teraz chrapie na foteluTen to ze mną ma czy swiatyAle sam chce 
07 maja 2020 20:34 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalio, to się cieszę 
U mnie dzień minął fajnie... Od 16 przez ponad trzy godziny dziadek był w ogrodzie, wspólnie wraz z córką wypiliśmy kawę i potem zjedliśmy kolację. Zmęczony poszedł po powrocie do łóżka 
07 maja 2020 20:35 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Żeczywiscie Marta trafił mi się czadowy dziadek ,przypomina mi jednego wujka z południa, więc nie było mi ciężko z zaakceptowaniem jego poczucia humoru bo niewątpliwie je ma że hoho:hihi:Dziękuję :przyjaciele:

Ło matko ale BYKA walnęlam Rzeczywiście ma być oczywiście 
07 maja 2020 20:36 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Konwalio, to się cieszę :radosc1:
U mnie dzień minął fajnie... Od 16 przez ponad trzy godziny dziadek był w ogrodzie, wspólnie wraz z córką wypiliśmy kawę i potem zjedliśmy kolację. Zmęczony poszedł po powrocie do łóżka :-)

Fajnie że tak wcześnie chodzi spać
07 maja 2020 20:46 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

53129 to 11 min autem to po drugiej stronie Renu :-)A ten wielki sklep przy dworcu w Bonn dalej zamknięty. Dziadek dzielnie dreptał za mną a teraz chrapie na fotelu:hihi:Ten to ze mną ma czy swiaty:smiech3:Ale sam chce :tak:

Dziadek pewnie chciałby żebyś do niego wróciła 
A 53129 to też fajna część Bonn. Może być  Kessenich albo Dottendorf. Może być bliżej centrum, albo bliżej fajnych terenów do wędrowania. No  i knajpek i kafejek w pobliżu dużo więcej 
Przy Lidlu na Kessenich jest super piekarnia, z dobrymi ciachami i kawą . Można na zewnątrz posiedzieć i w słońcu się wygrzewać, albo przejść na drugą stronę ulicy do lodziarni czy kafejki. 
 
07 maja 2020 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziadek pewnie chciałby żebyś do niego wróciła :-)
A 53129 to też fajna część Bonn. Może być  Kessenich albo Dottendorf. Może być bliżej centrum, albo bliżej fajnych terenów do wędrowania. No  i knajpek i kafejek w pobliżu dużo więcej :-)
Przy Lidlu na Kessenich jest super piekarnia, z dobrymi ciachami i kawą . Można na zewnątrz posiedzieć i w słońcu się wygrzewać, albo przejść na drugą stronę ulicy do lodziarni czy kafejki. 
 

Tak, tylko póki co, bynajmniej w NRW,  kawa tylko na wynos, ciacho też. W żadnej filiżance, a za siedzenie posłuży nam ławka, gdzieś po drodze albo w parku Może, u Konwalii jest inaczej.. Może niebawem i te restrykcje zniosą
07 maja 2020 21:45 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziadek pewnie chciałby żebyś do niego wróciła :-)
A 53129 to też fajna część Bonn. Może być  Kessenich albo Dottendorf. Może być bliżej centrum, albo bliżej fajnych terenów do wędrowania. No  i knajpek i kafejek w pobliżu dużo więcej :-)
Przy Lidlu na Kessenich jest super piekarnia, z dobrymi ciachami i kawą . Można na zewnątrz posiedzieć i w słońcu się wygrzewać, albo przejść na drugą stronę ulicy do lodziarni czy kafejki. 
 

Dottendorf czyli wędrówki?jutro zapytam koordynatora czy rower jest.
07 maja 2020 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tak, tylko póki co, bynajmniej w NRW,  kawa tylko na wynos, ciacho też. W żadnej filiżance, a za siedzenie posłuży nam ławka, gdzieś po drodze albo w parku:-) Może, u Konwalii jest inaczej.. Może niebawem i te restrykcje zniosą:aniolki:

No właśnie, zapomniałam o tym...
Sławek i miejsc spokojnych też jest sporo, żeby kawę " to go " wypić 
07 maja 2020 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dottendorf:-) czyli wędrówki?jutro zapytam koordynatora czy rower jest.

Wędrówki  . Niedaleko las, wzgórze Annaberg, Venysberg .gorki i pagórki 
Ja ostatnio jak byłam w Bonn, to właśnie na Dottendorfie ,na Rochusweg