Koronawirus

01 marca 2020 13:20 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Wczoraj jak byłam w publicznej toalecie na stacji benzynowej to zdezynfekowalam sobie ręce jakimś płynem do czyszczenia podłóg.:zawstydzony:Myślałam, że to do dezynfekcji rąk specjalny, żeby odkazic a to widocznie osoba sprzątająca go tam zostawiła :nerwowa1:

01 marca 2020 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jaki to środek sex??!:zaskoczenie1:

Przynajmniej nie szczypie dezynfekujacy
01 marca 2020 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jaki to środek sex??!:zaskoczenie1:

Dezynfekuje od środka 
01 marca 2020 14:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Chyba włączę tv :lol2: bo ostatnio to tylko książki, internet i knajpy. 

Knajpy!!
 
02 marca 2020 09:38 / 2 osobom podoba się ten post
 W Essen potwierdzono pierwszy przypadek  zachorowania na coronawirusa. 
02 marca 2020 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
Ani na lotnisku w Luksemburgu ani w Berlinie żadnych służb medycznych i żadnego mierzenia temperatury.
02 marca 2020 10:13 / 2 osobom podoba się ten post
Ja wdrożyłam takie środki ostrożności  że jak zwykle wietrze porządnie pomieszczenia, jem dużo cytrusów i kiwi(cyyrusy porządnie myje przed jedzeniem) Myje ręce zwykłym mydlem (nie w płynie) hm sama nie wiem dlaczego? 
Unikam miejsc gdzie jest dużo ludzi np centra handlowe. Zakupy robię szybko i staram się nie dotykać artykułów, których nie kupuje. Robię co mogę ale czy to skuteczne?
Pobyt na lotnisku lot i tak mnie czeka za tydzień we wtorek. Dodatkowo mam przesiadkę we Frankfurcie. Jakoś dziwnie się uspokoiłam, może to dlatego  że katar mi przeszedl 
PS 
Zauważam  że Niemcy też się obawiają i w celach zapobiegawczych nie podają ręki na powitanie 
02 marca 2020 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina40

Knajpy!!:zaskoczenie1:
 

No co ?? Ja w domciu jestem to spotykamy się na smaczne jedzonko czasami podlewane. 
02 marca 2020 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
Z powodu wirusa odwołano konferencję, z powodu której miałam być w pracy w środku tygodnia, a nie, jak poprzednio na końcu. Dwa lub trzy dni w domu dłużej- to akurat pozytywna wiadomość
 
02 marca 2020 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No co ?? Ja w domciu jestem to spotykamy się na smaczne jedzonko czasami podlewane. 

, Podlewane "dobrym alkoholem jest najlepsze 
02 marca 2020 11:08 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

, Podlewane "dobrym alkoholem jest najlepsze :-)

Prawda, prawda, wielka prawda  Ale ja już coraz mniej mogę, wiecej zjem niż wypiję  a nie lubię dużo jeść. To po cholerę to wszystko  
02 marca 2020 12:47 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

 W Essen potwierdzono pierwszy przypadek  zachorowania na coronawirusa. 

Masakara, ten wirus to zło wcielone.. I co najgorsze to ciągle się rozprzestrzenia. 
02 marca 2020 12:52 / 2 osobom podoba się ten post
W DE ,w niektórych regionach(NRW) widoczne są już efekty małej paniki. 
W sobotę znajoma przysłała zdjęcia że sklepów w Neuss-Puste półki, na zakupy pojechała z mężem do Belgii 
02 marca 2020 12:56 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No co ?? Ja w domciu jestem to spotykamy się na smaczne jedzonko czasami podlewane. 

No spoko....
Nie chcę siać paniki ale jak spotykacie się w knajpach to na bank masz koronę