Koronawirus

02 marca 2020 13:19 / 5 osobom podoba się ten post
Najgorzej, że już parokrotnie czytałam o tym,że eksperci twierdzą iż 70 proc populacji zachoruje prędzej czy później na tego wirusa..przeżyją tylko silne organizmy...dla mnie to brzmi strasznie i gadanie,że nie przeżyją tylko starsi i osoby z osłabienym organizmem i współistniejacymi chorobami jest dla mnie jakimś nieporozumieniem..rozumiem,że to ma być pocieszenie? Tylko,że Ci ludzie też chcą żyć i wartosc ich zycia jest taka sama jak tych zdrowych..
02 marca 2020 13:48 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Prawda, prawda, wielka prawda :-) Ale ja już coraz mniej mogę, wiecej zjem niż wypiję :lol1: a nie lubię dużo jeść. To po cholerę to wszystko :lol2: 

Ja mam podobnie wolę spacerki lub rowereka teraz zrobiłam się senna chyba się zdrzemnę
02 marca 2020 14:46 / 4 osobom podoba się ten post
angii

Najgorzej, że już parokrotnie czytałam o tym,że eksperci twierdzą iż 70 proc populacji zachoruje prędzej czy później na tego wirusa..przeżyją tylko silne organizmy...dla mnie to brzmi strasznie i gadanie,że nie przeżyją tylko starsi i osoby z osłabienym organizmem i współistniejacymi chorobami jest dla mnie jakimś nieporozumieniem..rozumiem,że to ma być pocieszenie? Tylko,że Ci ludzie też chcą żyć i wartosc ich zycia jest taka sama jak tych zdrowych..

Też to czytałam i uważam,ze olbo ktoś bzdury pisze, tak żeby pisać bo nie można tego brać za pocieszające 
albo jest jeszcze jedna możliwość, że wirus został.specjalnie wyhodowamy  żeby populacja ludzka się zmniejszyła 
02 marca 2020 14:47 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

W DE ,w niektórych regionach(NRW) widoczne są już efekty małej paniki. 
W sobotę znajoma przysłała zdjęcia że sklepów w Neuss-Puste półki, na zakupy pojechała z mężem do Belgii 

Żadnych środków dezynfekujacych , chyba trzeba zamówić z Polski . Jeszczeam coś , kupiłam wódkę , najstarszy środek dezynfekujacy .  Jak ktoś jedzie do Dr to niech zabierze z Pl .
02 marca 2020 14:49 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina40

No spoko....
Nie chcę siać paniki ale jak spotykacie się w knajpach to na bank masz koronę:boi sie::smiech3:

Pewnie że mam ale wredne życie sprawia, że czasami muszę ją zdjąć 
02 marca 2020 14:53 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Ja mam podobnie wolę spacerki lub rowerek:jazda na rowerze:a teraz zrobiłam się senna chyba się zdrzemnę:lulu::papa:

Wczoraj byłam na dłuuugim spacerku więc dzisiaj bez wyrzutów na sumieniu moim  byczę się. Tym bardziej, że pogoda zacheca do tego jak najbardziej. Wczoraj było słoneczko a dzisiaj jest ponuro. Każdy leń czeka na taka okazję 
02 marca 2020 15:03 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Też to czytałam i uważam,ze olbo ktoś bzdury pisze, tak żeby pisać bo nie można tego brać za pocieszające :-(
albo jest jeszcze jedna możliwość, że wirus został.specjalnie wyhodowamy  żeby populacja ludzka się zmniejszyła :diabel2:

Ktoś tam stwierdził mądrze "ludzie opanujcie się, to tylko rodzaj grypy". Ja pocichutku mam nadzieję, że w naszym klimacie jesteśmy na grypę lepiej przygotowani. Znaczy się nasze organizmy, bo walczą z nią od wieków.  No tak jakoś wykombinowałam sobie. Pewnie, że jest groźny. Jak wszystkie "nowości". 
02 marca 2020 15:05 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Żadnych środków dezynfekujacych , chyba trzeba zamówić z Polski . Jeszczeam coś , kupiłam wódkę , najstarszy środek dezynfekujacy .  Jak ktoś jedzie do Dr to niech zabierze z Pl .

A jak się będziesz dezynfekowała, wewnętrznie czy zewnętrznie ??  
02 marca 2020 15:12 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Też to czytałam i uważam,ze olbo ktoś bzdury pisze, tak żeby pisać bo nie można tego brać za pocieszające :-(
albo jest jeszcze jedna możliwość, że wirus został.specjalnie wyhodowamy  żeby populacja ludzka się zmniejszyła :diabel2:

To są rzekomo slowa ekspertów w tej dziedzinie...a co do depopulacji to kiedys moze bym w to nie uwierzyla,ale troche sie juz "nazylam" i coz niewykluczone..tymbardziej,ze te nowe ogniska zakazen jak wlochy,usan we wszystkich budza zdziwienie i nie mozna dociec ich źródła..coraz wiecej jest takich opinii..i mam tutaj na mysli naukowcow,lekarzy itd
02 marca 2020 15:17 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Pewnie że mam ale wredne życie sprawia, że czasami muszę ją zdjąć :lol2:

I odłożyć na stolik jak idziesz spać 
02 marca 2020 15:19 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

I odłożyć na stolik jak idziesz spać :-)

No tak, żeby się nie pogieła. Lichutka ta moja korona, lichutka 
02 marca 2020 15:20
Mycha

No tak, żeby się nie pogieła. Lichutka ta moja korona, lichutka :lol1:

02 marca 2020 15:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

A jak się będziesz dezynfekowała, wewnętrznie czy zewnętrznie ?? :oczko: :chowa sie:

I dezynfekcjaa może być przyjemnością ale poważnie , jeszcze nie panikuje , aleepiej być przygotowanym.
02 marca 2020 15:39 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

I dezynfekcjaa może być przyjemnością:-) ale poważnie , jeszcze nie panikuje , aleepiej być przygotowanym.

To ja jutro też kupie flachę, bo dzisiaj to za leniwa jestem  Niech żyje przemysł spirytusowy 
02 marca 2020 15:42 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

To ja jutro też kupie flachę, bo dzisiaj to za leniwa jestem :lol1: Niech żyje przemysł spirytusowy :oklaski:

Tylko przed podróżą nie pij bo jeszcze kierowca Cię z busa w pół drogi wysadzi i nawet tłumaczenie  że to zapobiegawczo nie pomoże