Koronawirus

05 marca 2020 20:40 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Jutro wsiadam do Sindbada i jadę do pracy. Pojutrze się zamelduję na forum. Tam mogę bardziej ograniczyć kontakty z ludźmi niż tu- synowie w szkole, mąż w dużym zakładzie pracy pracuje- to wielu ludzi spotykają... Droga najgorsza- długa, niezbyt wygodna i i jeszcze teraz wirus dochodzi.
Nie rozważałam zostania w domu, nie spłacone jeszcze wszystko, zapasów na czarną godzinę nie mamy, a syn zdaje maturę i ma plany, w których chcemy go wesprzeć...
To w sobotę powitam po drugiej stronie granicy...

To już pożyczę Ci szczęśliwej podróży
05 marca 2020 20:44 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Jutro wsiadam do Sindbada i jadę do pracy. Pojutrze się zamelduję na forum. Tam mogę bardziej ograniczyć kontakty z ludźmi niż tu- synowie w szkole, mąż w dużym zakładzie pracy pracuje- to wielu ludzi spotykają... Droga najgorsza- długa, niezbyt wygodna i i jeszcze teraz wirus dochodzi.
Nie rozważałam zostania w domu, nie spłacone jeszcze wszystko, zapasów na czarną godzinę nie mamy, a syn zdaje maturę i ma plany, w których chcemy go wesprzeć...
To w sobotę powitam po drugiej stronie granicy...

Rozumiem i popieram. Nadal musimy mieć z czego opłacać rachunki i regulować inne zobowiązania. Trzymaj się, powodzenia. Ja chyba też dołączę do pracujacych, w poniedziałek. Spokojnej, bezstresowej podróży i całego zlecenia Tobie życzę 
05 marca 2020 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Myślę, że z pewnością jakieś zabezpieczenie jest. Wirusem najłatwiej zarazić się od osoby która kaszle, ma katar, między innymi. Drogą kropelkową. 
Mam przy sobie dwie maseczki, sprzed 2 i pół roku, oryginalnie zapakowane. "Ukradłem"  je z korytarza, będąc u dziadka hospitalizowanego na zakaźnym, w izolatce. Może nie całkiem ukradłem, co wziąłem na zapas, na następną wizytę w szpitalu. Potem zapomniałem o nich i na wizytę założyłem następną. 
Teraz się mogą przydać na powrót busem. 
 

Tak tylko, że w szpitalu te maseczki odwiedzający zakładają po to żeby chronić chorego przed ewentualnymi.wirusami i bakteriami, które   mogą przynieść odwiedzający.
Maseczki w przypadku koronawirusa.powinny nosić szczególnie osoby  zakażone. Reasumując wszyscy powinnii chodzić w maskach. 
05 marca 2020 20:51 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Tak tylko, że w szpitalu te maseczki odwiedzający zakładają po to żeby chronić chorego przed ewentualnymi.wirusami i bakteriami, które   mogą przynieść odwiedzający.
Maseczki w przypadku koronawirusa.powinny nosić szczególnie osoby  zakażone. Reasumując wszyscy powinnii chodzić w maskach. 

Może i tak, nie jestem specjalistą
05 marca 2020 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Może i tak, nie jestem specjalistą:-)

Ja też nie 
06 marca 2020 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
W pl jest ok,ale w Niemczech wzrost zakażeń w ciągu doby jest zatrważający.
06 marca 2020 14:07 / 4 osobom podoba się ten post
angii

W pl jest ok,ale w Niemczech wzrost zakażeń w ciągu doby jest zatrważający.

Trochę statystyka gra pewną rolę , 82 mln tutaj  38 w Pl . Karnawał , skupiska ludzi , przemieszczanie się . 
06 marca 2020 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
To prawda..miejmy nadzieję, że się ustabilizuje sytuacja..w Chinach jest coraz lepiej to teraz tutaj atakuje
06 marca 2020 15:03 / 5 osobom podoba się ten post
06 marca 2020 15:36 / 3 osobom podoba się ten post
<iframe width="855" height="481" src="" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> 
06 marca 2020 16:47 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Ale mleko uha jest niemiecki e , kawa chyba z Brazylii, może damy radę w razie na kawie przeżyć .
06 marca 2020 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale mleko uha jest niemiecki e , kawa chyba z Brazylii, może damy radę w razie na kawie przeżyć .

Herbata najlepsza z Indi 
06 marca 2020 17:01 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Herbata najlepsza z Indi :-)

Aha , ja mam jeszcze meliske w ogrodzie dodatkowo na spokojnosc .
06 marca 2020 17:42 / 2 osobom podoba się ten post
Pomijajac juz panike i to wszystko zwiazane z tym wirusem i podchodzac powaznie to skoro ja jestem na zleceniu w landzie gdzie jest najwiecej zachorowan w Niemczech to sadzicie ze po powrocie do PL powinienem sie zglosic na przebadanie czy sobie darowac jesli nie bedzie zadnych objawow?
 
 
pozdrawiam tylko tych ktorzy partacza sztele!
06 marca 2020 17:42 / 2 osobom podoba się ten post
Nowe info..covid to połączenie sars z aids? Czytacie? Moje przeczucia się sprawdzają..prawdziwa masakra?