Koronawirus 2

02 kwietnia 2021 15:57 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Tylko to jest oferta raczej dla ubezpieczonych w Niemczech. 

Ci maja test za darmo. Nieubezpieczeni też mogą skorzystac za opłatą-antygenowy akurat niewiele kosztuje i nie ma pierepałek przy oczekiwaniu na wynik.
A na przejsciach granicznych funkcjonują przeciez punkty testowe. Można tez skorzystać.
02 kwietnia 2021 16:54 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie ma kontroli na granicy .Nie musimy robic testu tutaj zeby wjechac do Polski .W Polsce nie obowiazuje nas kwarantanna ale papier od agencji chyba trzeba miec .Ja dostalam razem z poleceniem wyjazdu .Do okazania w razie potrzeby jak bede wracaka do Polski .Oczywiscie w jezyku niemieckim jest ten dokument .Ja tez wracam 9 .

Ten papier to Digitale Einreiseanmeldung z ID ? 
02 kwietnia 2021 16:59 / 3 osobom podoba się ten post
Kika, może i razem byśmy wracały, ale dostałam nowego smsa, że jednak 10.04 mam wyjazd. Jeszcze tydzień przed wyjazdem i może się wiele zmienić. Takie czasy mamy ?
02 kwietnia 2021 17:27 / 2 osobom podoba się ten post
Moniaa

Ten papier to Digitale Einreiseanmeldung z ID ? 

Erklarung des arbeitsgebers eines systemrevlevaten berufes .
Taki u mnie jest naglowek ale z poprzedniej firmy chyba inna nazwa tego byla .Pewna nie jestem .Mam to i po polsku i po niemiecku .
02 kwietnia 2021 17:28 / 2 osobom podoba się ten post
Moniaa

Kika, może i razem byśmy wracały, ale dostałam nowego smsa, że jednak 10.04 mam wyjazd. Jeszcze tydzień przed wyjazdem i może się wiele zmienić. Takie czasy mamy ?

Skad Ty wracasz ?
02 kwietnia 2021 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Skad Ty wracasz ?

Spod Hamburga. A Ty?
02 kwietnia 2021 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
Moniaa

Spod Hamburga. A Ty?

Okolica Frankfurtu .
03 kwietnia 2021 14:38 / 2 osobom podoba się ten post
03 kwietnia 2021 15:09 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

To u nas jeszcze nie ma 
aż tak dużych obostrzeń...
 
https://podroze.onet.pl/aktualnosci/druga-wielkanoc-z-koronawirusem-ograniczenia-w-spotkaniach-i-podrozach/lb3jw5n

Dałbyś spokój przynajmniej w Świeta. Ja jutro idę na 18 urodziny i będzie nas bardzo dużo. Mamy gdzieś obostrzenia i mam się zamiar dobrze bawić. 
03 kwietnia 2021 16:04 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

To u nas jeszcze nie ma 
aż tak dużych obostrzeń...
 
https://podroze.onet.pl/aktualnosci/druga-wielkanoc-z-koronawirusem-ograniczenia-w-spotkaniach-i-podrozach/lb3jw5n

Szkoda ,że u nas to był tylko apel . Polacy ruszyli w gości . Szpitale już na granicy wydolności
 Aż żal czytać relacje , autostrady pełne .spotkania rodzinne pękają w szwach. 
03 kwietnia 2021 16:20 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Szkoda ,że u nas to był tylko apel . Polacy ruszyli w gości . Szpitale już na granicy wydolności
 Aż żal czytać relacje , autostrady pełne .spotkania rodzinne pękają w szwach. 

I bardzo dobrze grze. Wirus czy chcemy czy nie z nimi zostanie a my musi y żyć normalnie. Albo ludzie umrą na wirusa albo z powodu depresji. Nawet nie wiemy jakie dramaty się rozgrywają w domach i to nie koniecznie z chorób kovid. 
08 kwietnia 2021 10:18
Kika coś wiesz na temat testów przed wyjazdem do Pl ? Masz już może jakąś informację ze swojej firmy ? U mnie jeszcze cisza.
08 kwietnia 2021 11:46 / 4 osobom podoba się ten post
Moniaa

Kika coś wiesz na temat testów przed wyjazdem do Pl ? Masz już może jakąś informację ze swojej firmy ? U mnie jeszcze cisza.

Moje pytanie już nieaktualne. Dla opiekunów powracających z pracy nie bma żadnych testów ani kwarantanny.
08 kwietnia 2021 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
Moniaa

Moje pytanie już nieaktualne. Dla opiekunów powracających z pracy nie bma żadnych testów ani kwarantanny.

Dobrze wiedzieć! ;)