Koronawirus 2

09 sierpnia 2021 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Brawo Ty ( pewnie zostanę tutaj zlinczowana) . :oklaski: Ja też się nie mam zamiaru szczepić no chyba, że przystawia mi pistolet do głowy i np. nie kupię chleba w sklepie. Moim dzieciom też za broniłam mimo to iż syn ma 18 lat i sam decyduje o sobie. Powiedział, że nie  nie ma zamiaru się szczepić. 

A jeśli mogę na źdźbło odejść od tematu, to musisz wiedzieć, że Mae West może i miała buzię podobną do Twojej ale o takich udach mogła tylko pomarzyć.
Serio serio????
09 sierpnia 2021 21:47 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja w ramach samoochrony i odpowiedzialności społecznej się już w pełni zaszczepiłam ..

Dokładnie tak. Oraz z tych samych powodów np.  jadąc autem zapinam pasy i przestrzegam limitów prędkosci w terenie zabudowanym.
09 sierpnia 2021 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja w ramach samoochrony i odpowiedzialności społecznej się już w pełni zaszczepiłam ..

09 sierpnia 2021 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dokładnie tak. Oraz z tych samych powodów np.  jadąc autem zapinam pasy i przestrzegam limitów prędkosci w terenie zabudowanym.

09 sierpnia 2021 23:30 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Brawo Ty ( pewnie zostanę tutaj zlinczowana) . :oklaski: Ja też się nie mam zamiaru szczepić no chyba, że przystawia mi pistolet do głowy i np. nie kupię chleba w sklepie. Moim dzieciom też za broniłam mimo to iż syn ma 18 lat i sam decyduje o sobie. Powiedział, że nie  nie ma zamiaru się szczepić. 

nie mam zamiaru linczować  - szanuję jak najbardziej twój wybór ale dlaczego nie chcesz się zaszczepić ? bardzo jestem ciekawa argumentów - po prostu interesuje mnie motywacja .Jakbyś mogła odpowiedzieć ? od razu dziekuję z góry :) 
10 sierpnia 2021 06:21 / 2 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

nie mam zamiaru linczować  - szanuję jak najbardziej twój wybór ale dlaczego nie chcesz się zaszczepić ? bardzo jestem ciekawa argumentów - po prostu interesuje mnie motywacja .Jakbyś mogła odpowiedzieć ? od razu dziekuję z góry :) 

Bo dwoje z mojej rodziny już zmarło po szczepieniu? Bo nigdy nie szczepilam się na zwykła grypę też? Bo mam inne choroby i nie chce się szybciej przenosić na tamten świat. A najbardziej jest to powód taki, że to Pan Bóg dał mi życie i to ON decyduje ile mam żyć i jak mam odejść z tego świata. I jeśli zadecyduje mnie z niego zabrac to niech zabierze ale nie muszę sobie tego przyspieszać szczypawką. Ot takich kilka powodów a mogłabym wymieniać bez liku ale po co? Nie chce i koniec kropka. A powód najważniejszy to taki, że nie wierzę w żadnego świrusa i koniec na ten temat dyskusji. 
23 sierpnia 2021 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Bo dwoje z mojej rodziny już zmarło po szczepieniu? Bo nigdy nie szczepilam się na zwykła grypę też? Bo mam inne choroby i nie chce się szybciej przenosić na tamten świat. A najbardziej jest to powód taki, że to Pan Bóg dał mi życie:serce: i to ON decyduje ile mam żyć i jak mam odejść z tego świata. I jeśli zadecyduje mnie z niego zabrac to niech zabierze ale nie muszę sobie tego przyspieszać szczypawką. Ot takich kilka powodów a mogłabym wymieniać bez liku ale po co? Nie chce i koniec kropka. A powód najważniejszy to taki, że nie wierzę w żadnego świrusa i koniec na ten temat dyskusji. 

23 sierpnia 2021 21:27 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Dusia, niestety niepomyślne wiadomości:
 
https://radioszczecin.pl/6,427827,nielatwe-zycie-niezaszczepionych-w-niemczech

Trudno. Zobaczymy co życie przyniesie. 
23 sierpnia 2021 21:29 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Trudno. Zobaczymy co życie przyniesie. :bezradny:

Oby zdrowo i bez kolejnych mutacji❤
Wystarczy. 
Ja też już jestem tym zmęczony.
23 sierpnia 2021 21:36 / 5 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Dusia, niestety niepomyślne wiadomości:
 
https://radioszczecin.pl/6,427827,nielatwe-zycie-niezaszczepionych-w-niemczech

Z Chicago same pomyślne wieści-  w knajpach oraz innych burdelach o nic nie pytają , koncerty się odbywają i torby tylko sprawdzają ?
Centrum pompuje imprezy aż opiekunowie spać nie mogą a potem wstają lewą nogą. 
 
Entego lockdownu juz nie będzie bo ludność tutejsza juz na to nie pójdzie. 
Z tematów bieżących dominują - skutki szczepień.  Już. Sic ! ?
 
?
31 sierpnia 2021 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Z Chicago same pomyślne wieści-  w knajpach oraz innych burdelach o nic nie pytają , koncerty się odbywają i torby tylko sprawdzają ?
Centrum pompuje imprezy aż opiekunowie spać nie mogą a potem wstają lewą nogą. 
 
Entego lockdownu juz nie będzie bo ludność tutejsza juz na to nie pójdzie. 
Z tematów bieżących dominują - skutki szczepień.  Już. Sic ! ?
 
?

Chicago daleko Europa rzadzi sie swoimimi prawami i manipulacjami,robia co chca
24 listopada 2021 17:18 / 1 osobie podoba się ten post
26 listopada 2021 11:35 / 4 osobom podoba się ten post
26 listopada 2021 12:30 / 4 osobom podoba się ten post
Słucham tutaj WDR 4:ktoś prowokacyjnie rzucił myśl , żeby antyszczepionkowcy  podpisywali oświadczenie , że w razie W ich nie leczyć na covida nieistniejącego wszakże. 
A poważnie to jeden z lekarzy obawia się czy w przypadku konieczności wyboru tego triage  czy szczepienia mogą być jednym z kryteriów ,?