Koronawirus 2

26 listopada 2021 13:46 / 5 osobom podoba się ten post
Ja to się tylko chcialabym zapytać dlkaczego tak piętnujecie tych co nie chcą się szczepić. ? A moze mają różne powody. Ja mam kilka innych chorób, które obawiam się że po tej szczypawce mogą się nasilić. Są tezi inne powody dla których tego nie chce robić a mianowicie że zwykłych ludzkich powodów, że jestem samotna matka i moja córka nie jest jeszcze, pełnoletnia i w razie komplikacji po szczypawce nie chce jej zostawiać samej bo ona z żalu by umarła po mnie. Nie ma się nią kto zająć i co miałaby zostać sama. ? Jesteście matkami, rodzicami nie myślicie o tym. Nawet nie pozwalam póki jest pod moja opieka zaszczepić się córce i ona też nie chce bo boi się konsekwencji. Może chciałaby być kiedys matka a nie wiadomo jakie konsekwencje mm będzie mieć szczepienie. Kazdy ma powód żeby się szczepić i nie a podobno szxypawka jest nieobowiązkowa to nie rozumiem Waszej nienawiści dla tych co tego robić nie chcą. Tyle i aż tyle mogę tu napisać. Forum robi się dla osób, którzy znają się super na medycynie a ja niestety do takich nie należę i należałoby abyście poczytali jakie mogą być powikłania po szczepieniu. Wcale się wielu nie dziwie, że odeszło z forum bo tu wszyscy są mądrzejsi od Papieża Franka. ???
26 listopada 2021 13:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja to się tylko chcialabym zapytać dlkaczego tak piętnujecie tych co nie chcą się szczepić. ? A moze mają różne powody. Ja mam kilka innych chorób, które obawiam się że po tej szczypawce mogą się nasilić. Są tezi inne powody dla których tego nie chce robić a mianowicie że zwykłych ludzkich powodów, że jestem samotna matka i moja córka nie jest jeszcze, pełnoletnia i w razie komplikacji po szczypawce nie chce jej zostawiać samej bo ona z żalu by umarła po mnie. Nie ma się nią kto zająć i co miałaby zostać sama. ? Jesteście matkami, rodzicami nie myślicie o tym. Nawet nie pozwalam póki jest pod moja opieka zaszczepić się córce i ona też nie chce bo boi się konsekwencji. Może chciałaby być kiedys matka a nie wiadomo jakie konsekwencje mm będzie mieć szczepienie. Kazdy ma powód żeby się szczepić i nie a podobno szxypawka jest nieobowiązkowa to nie rozumiem Waszej nienawiści dla tych co tego robić nie chcą. Tyle i aż tyle mogę tu napisać. Forum robi się dla osób, którzy znają się super na medycynie a ja niestety do takich nie należę i należałoby abyście poczytali jakie mogą być powikłania po szczepieniu. Wcale się wielu nie dziwie, że odeszło z forum bo tu wszyscy są mądrzejsi od Papieża Franka. ???

Twoja grafika nie była wyrazem miłości wobec zaszczepionych. 
Cała retoryka antyszczepionkow CV ów jest daleka od niekoniecznie miłości ale szacunku zrozumienia. Poczytaj proszę swoje wpisy pod grafika . 
Ja pisałam o prowokacji!
26 listopada 2021 14:02 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Twoja grafika nie była wyrazem miłości wobec zaszczepionych. 
Cała retoryka antyszczepionkow CV ów jest daleka od niekoniecznie miłości ale szacunku zrozumienia. Poczytaj proszę swoje wpisy pod grafika . 
Ja pisałam o prowokacji!

Bo nie mam miłości do zaszczepionych bo nie mają swojego rozumu. Ja grafika chciałam Wam przekazać jakie (usunięte) jesteście, ktore idą na, rzeź.  Robicie tak bo ktoś Wam każe. Nie macie swojego rozumu. Ludzie. Co się z Wami dzieje. Gdzie jest Wasz zdrowy rozsądek. ? Dla kawy na mieście, dla pójścia do sklepu po buty daliście się naznaczył jak (usunięte) żeby tylko mieć jakiś idiotyczny certyfikat  . ???

26 listopada 2021 14:10 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Bo nie mam miłości do zaszczepionych bo nie mają swojego rozumu. Ja grafika chciałam Wam przekazać jakie (usunięte) jesteście, ktore idą na, rzeź.  Robicie tak bo ktoś Wam każe. Nie macie swojego rozumu. Ludzie. Co się z Wami dzieje. Gdzie jest Wasz zdrowy rozsądek. ? Dla kawy na mieście, dla pójścia do sklepu po buty daliście się naznaczył jak (usunięte) żeby tylko mieć jakiś idiotyczny certyfikat  . ???

Dusiu - przepraszam ale pisałaś przed chwilą że osoby zaszczepione piętnują nie zaszczepione a zrobiłaś teraz to samo jeszcze ich obrażając. Nie jestem zbyt aktywna ale teraz bede jeszcze mniej. To czy ktoś się zaszczepii czy nie to jego prywatna sprawa. 
26 listopada 2021 14:15 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Bo nie mam miłości do zaszczepionych bo nie mają swojego rozumu. Ja grafika chciałam Wam przekazać jakie (usunięte) jesteście, ktore idą na, rzeź.  Robicie tak bo ktoś Wam każe. Nie macie swojego rozumu. Ludzie. Co się z Wami dzieje. Gdzie jest Wasz zdrowy rozsądek. ? Dla kawy na mieście, dla pójścia do sklepu po buty daliście się naznaczył jak (usunięte) żeby tylko mieć jakiś idiotyczny certyfikat  . ???

Dusia-już pomijając to, kto się nie szczepi, lub szczepi z przekonania, bądź to robi lub nie pod jakąkolwiek presją...
Hasło na grafice , nawet sparafrazowane, nie powinno być w ogóle używane do memów, ani terażniejsza sytuacja porównywana do Auschwitz. Ze względu na szacunek dla ludzi, którzy tam zginęli. Wtedy sytuacja była zupełnie inna. 
26 listopada 2021 14:49 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Bo nie mam miłości do zaszczepionych bo nie mają swojego rozumu. Ja grafika chciałam Wam przekazać jakie (usunięte) jesteście, ktore idą na, rzeź.  Robicie tak bo ktoś Wam każe. Nie macie swojego rozumu. Ludzie. Co się z Wami dzieje. Gdzie jest Wasz zdrowy rozsądek. ? Dla kawy na mieście, dla pójścia do sklepu po buty daliście się naznaczył jak (usunięte) żeby tylko mieć jakiś idiotyczny certyfikat  . ???

Dusiu, mój lajk oznacza że przeczytałam, ale...
Szczepiłam się i trzecią dawkę też przyjmę. Nie oceniam, nie udowadniam na siłę, że mam rację. Ty masz powody żeby się nie zaszczepić, inni mają powody żeby się szczepić. Każdy ma swój rozum i wolny wybór. Mam w gronie najbliższych przyjaciół osoby,które sie nie szczepią. Szanujemy siebie i nie oceniamy i nie dyskutujemy na ten temat. Tylko wieloletniej przyjaciółce powiedziałam że jest niekonsekwentna, bo skoro nie chce się zaszczepić to nie powinna kupować sobie paszportu covidowego,bo ten,przy stylu jej życia,jest jej potrzebny.   Zgadzam się z Tobą, że nikt z nas nie wie, jakie mogą być skutki szczepionki w bliższej lub dalszej przyszłości. Tego nie wiedzą nawet Ci, co ją wymyslili. Ty,ja i wielu innych spośród nas nie ma medycznego wykształcenia ,więc jesli ktoś ma wiedzę w tej dziedzinie i ta wiedzą się z nami dzieli,to korzystam, jesli jest dla mnie przydatna ale nie zamierzam zaraz studiować tematu i wcale nie czuję się przez to głupsza. Może jestem mądrzejsza od nich w innej dziedzinie? 
 Jakoś nie zauważyłam tutaj nienawiści do antyszczepionkowców ani ich piętnowania . Ktoś wrzuca informacje,ja je czytam albo nie.
Myślę że niepotrzebnie się unosisz .
Przeczytaj proszę, co napisałaś. To ja mogłabym poczuć się obrażona bo porównujesz mnie do bydła czy baranów pokornie idących na rzeź. Dusiu, fajna i dzielna z Ciebie kobieta,lubię Twoją obecność na Forum i liczę że nadal będziemy cieszyć się Twoim poczuciem humoru, że będziesz dzieliła się swoimi sukcesami czy problemami. Nie czytaj tego co wiesz że od razu wq.. w ? wywoła i tyle. Po co niepotrzebnie ciśnienie sobie podnosisz i aż prawie kipisz w swoich ostatnich postach dotyczących korony. Wyluzuj, proszę 
26 listopada 2021 14:51 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Dusiu - przepraszam ale pisałaś przed chwilą że osoby zaszczepione piętnują nie zaszczepione a zrobiłaś teraz to samo jeszcze ich obrażając. Nie jestem zbyt aktywna ale teraz bede jeszcze mniej. To czy ktoś się zaszczepii czy nie to jego prywatna sprawa. 

A to niby czemu Paniusia Magmabusia z aktywności rezygnuje?
Ty się nam tutaj ,magmab, nie migaj tylko śmigaj po klawiaturze 
26 listopada 2021 15:22 / 7 osobom podoba się ten post
Gusia29

A to niby czemu Paniusia Magmabusia z aktywności rezygnuje?
Ty się nam tutaj ,magmab, nie migaj tylko śmigaj po klawiaturze :-)

Spoko loko itd. Wyluzowałam - lubie Dusie i chyba się lekko zdenerwowała dlatego takie określenia padły. Wszyscy musimy wyluzować bo wystarczająco stresującą mamy profesje. ????
26 listopada 2021 15:46 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Spoko loko itd. Wyluzowałam - lubie Dusie i chyba się lekko zdenerwowała dlatego takie określenia padły. Wszyscy musimy wyluzować bo wystarczająco stresującą mamy profesje. ????

No właśnie, za dużo spinki czasami, wrzucamy wszyscy na luz...i z górki ?
26 listopada 2021 15:56 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

No właśnie, za dużo spinki czasami, wrzucamy wszyscy na luz...i z górki ?

Przypomniały mi się  pradzieje w historii forum . Jestem jedną ze starszych foremek , debaty toczyly się zażarte po nocach . Różnice poglądów od lewa do prawa ale nikt nikogo nie obrażał . Później to się zmieniło. 
Może mniejsze emocje . Oglądam sporo debat tutaj w Tv , oni potrafią lepiej rozmawiać. Właśnie o być albo nie być szczepienia. 
26 listopada 2021 16:48 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Przypomniały mi się  pradzieje w historii forum . Jestem jedną ze starszych foremek , debaty toczyly się zażarte po nocach . Różnice poglądów od lewa do prawa ale nikt nikogo nie obrażał . Później to się zmieniło. 
Może mniejsze emocje . Oglądam sporo debat tutaj w Tv , oni potrafią lepiej rozmawiać. Właśnie o być albo nie być szczepienia. 

Teraz taki mamy mikroklimat. Tu.
26 listopada 2021 17:00 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Spoko loko itd. Wyluzowałam - lubie Dusie i chyba się lekko zdenerwowała dlatego takie określenia padły. Wszyscy musimy wyluzować bo wystarczająco stresującą mamy profesje. ????

26 listopada 2021 17:21 / 6 osobom podoba się ten post
O kurde jak tu bojowo no to idę stąd bo mnie na myśl covida i otoczki z nim związanej ciśnienie się podnosi .
26 listopada 2021 17:55 / 7 osobom podoba się ten post
Nie piszę tu często ale chciałabym Wam wszystkim napisać szczepcie się bo nic innego na razie nie ma na to cholerstwo.Pisze bo właśnie walczymy w domu z covid.Wierzcie mi najgorsza jest ta niemoc że nie ma co podać żeby pomóc.Tylko czekanie z dnia na dzień z nadzieją że będzie lepiej.
26 listopada 2021 19:11 / 5 osobom podoba się ten post
gosiako

Nie piszę tu często ale chciałabym Wam wszystkim napisać szczepcie się bo nic innego na razie nie ma na to cholerstwo.Pisze bo właśnie walczymy w domu z covid.Wierzcie mi najgorsza jest ta niemoc że nie ma co podać żeby pomóc.Tylko czekanie z dnia na dzień z nadzieją że będzie lepiej.

Wiem jak to jest...moja rodzina  przeszła covid.nigdy więcej