Koronawirus 2

03 lipca 2021 08:08 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Przecież to było do przewidzenia. Potem będzie piąta i szósta itd.....

Mogliby już  skończyć z tą szopką i dać ludziom normalnie żyć. 
03 lipca 2021 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Mogliby już  skończyć z tą szopką i dać ludziom normalnie żyć. 

Nie skończą. Chyba, że ludzie się wkurzą ale tak na poważnie. A i wtedy będą w stanie coś wymyślić. Już jest "po ptokach". 
05 lipca 2021 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Nie skończą. Chyba, że ludzie się wkurzą ale tak na poważnie. A i wtedy będą w stanie coś wymyślić. Już jest "po ptokach". 

Myślę, że jak znowu pozamykają restaurację, zabronią organizacji wesel to ludzie się zdenerwują. 
30 lipca 2021 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
Może ktoś wie czy w Dolnej Saksonii do restauracji chodzi się normalnie czy z paszportem szczepień? Okolice Osnabruck
30 lipca 2021 15:28
gosiako

Może ktoś wie czy w Dolnej Saksonii do restauracji chodzi się normalnie czy z paszportem szczepień? Okolice Osnabruck

Nie ma obowiązku zkładania maski w lokalach gastronomicznych ani posiadania certyfikatu. Obowiązuje wpis do karty odwiedzających, bądź skan QR Code z paszportu/certyfikatu szczepień. 
30 lipca 2021 18:15 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Nie ma obowiązku zkładania maski w lokalach gastronomicznych ani posiadania certyfikatu. Obowiązuje wpis do karty odwiedzających, bądź skan QR Code z paszportu/certyfikatu szczepień. 

Dzięki za odpowiedź. Raczej rezygnuję z tego wyjścia niedzielnego.
09 sierpnia 2021 13:04 / 3 osobom podoba się ten post
Będę się szczepił w tym miesiącu, boję się igieł jak dziecko ale trzeba.. Nie ma innego wyjścia, już piszą o kappa więc nie będę ponosił ryzyka, że w pewnym momencie nie przyjmą mnie do pracy. Dam znać jak przejdę szczepienie.
09 sierpnia 2021 14:21 / 1 osobie podoba się ten post
Edward

Będę się szczepił w tym miesiącu, boję się igieł jak dziecko ale trzeba.. Nie ma innego wyjścia, już piszą o kappa więc nie będę ponosił ryzyka, że w pewnym momencie nie przyjmą mnie do pracy. Dam znać jak przejdę szczepienie.

09 sierpnia 2021 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
Ja nie mam zamiaru się szczepić nawet za cenę zaprzestania wyjazdów do pracy .Nikt nie będzie mnie zmuszał do czegokolwiek .
09 sierpnia 2021 18:53 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja nie mam zamiaru się szczepić nawet za cenę zaprzestania wyjazdów do pracy .Nikt nie będzie mnie zmuszał do czegokolwiek .

Brawo Ty ( pewnie zostanę tutaj zlinczowana) .  Ja też się nie mam zamiaru szczepić no chyba, że przystawia mi pistolet do głowy i np. nie kupię chleba w sklepie. Moim dzieciom też za broniłam mimo to iż syn ma 18 lat i sam decyduje o sobie. Powiedział, że nie  nie ma zamiaru się szczepić. 
09 sierpnia 2021 18:54 / 2 osobom podoba się ten post
Edward

Będę się szczepił w tym miesiącu, boję się igieł jak dziecko ale trzeba.. Nie ma innego wyjścia, już piszą o kappa więc nie będę ponosił ryzyka, że w pewnym momencie nie przyjmą mnie do pracy. Dam znać jak przejdę szczepienie.

09 sierpnia 2021 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
Edward

Będę się szczepił w tym miesiącu, boję się igieł jak dziecko ale trzeba.. Nie ma innego wyjścia, już piszą o kappa więc nie będę ponosił ryzyka, że w pewnym momencie nie przyjmą mnie do pracy. Dam znać jak przejdę szczepienie.

09 sierpnia 2021 20:39
Dusia1978

Brawo Ty ( pewnie zostanę tutaj zlinczowana) . :oklaski: Ja też się nie mam zamiaru szczepić no chyba, że przystawia mi pistolet do głowy i np. nie kupię chleba w sklepie. Moim dzieciom też za broniłam mimo to iż syn ma 18 lat i sam decyduje o sobie. Powiedział, że nie  nie ma zamiaru się szczepić. 

♡" ( pewnie zostanę tutaj zlinczowana) "
 
-Nikt przy zdrowych zmysłach, nawet tutaj nie spróbuje, ponieważ jesteś wolnym człowiekiem z prawami zapisanymi w konstytucji i traktatach unijnych(które w momencie podpisywania nie były ślubnym wekslem in blanco) i masz możliwość wyboru. Nie ma przymusu.
Hiszpański sąd już się na temat obowiązkowych paszportów wypowiedział, że żądanie ich okazania, czy warunkowanie wejścia w określone miejsca, właśnie okazaniem takiego, ogranicza prawa i dyskryminuje. 
09 sierpnia 2021 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ja w ramach samoochrony i odpowiedzialności społecznej się już w pełni zaszczepiłam ..
09 sierpnia 2021 20:55 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja w ramach samoochrony i odpowiedzialności społecznej się już w pełni zaszczepiłam ..