Koronawirus 2

05 kwietnia 2020 09:31 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Niemcy mogą przymknąć granice. Plany rząduhttps://p.dw.com/p/3aP4N

Nie przymkną
05 kwietnia 2020 09:32 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Zastanawia mnie jedna rzecz...Każdego dnia MZ podawało 3,4 razy dziennie komunikaty o liczbie zarażonych,zgonach...Wczoraj tylko dwa razy. A dziś żadnego komunikatu jeszcze nie było...

Luke mądry facet jesteś i Ty się pytasz? Stołki się im pod dupa palą a wybory 10 maja !!! Zrobią wszystko nawet uzdrowią innych ludzi żeby do władzy dojść !!!
05 kwietnia 2020 09:33 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Myślę że około 20 kwietnia będzie wyglądać. Dlaczego. Skoro są pewni że terminy matur bez zmian a i że wybory się odbędą. To dlaczego tak jest? Bo nagle będzie cudowne uzdrowienie. Wszystko dla mnie to to jeden wielki przekręt . Nie przeczę wirus jest jak co roku. Ale teraz posługują się nim do gry polityczno gospodarczej. Zobaczycie że po Wielkanocy wszystko zacznie wracać do normy i nagle będzie " cudowne uzdrowienie". Norwegia już cofa ostrzeżenia i po Wielkanocy dzieci wracają do szkół bo wiedzą że chorować będziemy jeszcze na inne g..a a gospodarki sobie nie pozwolą na długie przestoje niezależnie od tego ile miałoby to kosztować ludzkich istnien. Nasz rząd pokazuje teraz jaki to on ok i dba o ludzi. Dlaczego bo k..a rozwalili tyle kasy nie ma nic w a teraz dążenie do władzy i pokazywanie jak to się dba o ludzi. Paranoja . A skąd wiemy że te wyniki nie są fałszywe. Kto tam zaglądać w papiery. Może jest powiedziane ile ma być chorych ile zmarło na niby koronawirus a ile wyzdrowiało. ? Pomyslcie  tak dogłębnie. 

Od dawna tak dogłębnie myślę 
05 kwietnia 2020 09:34 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie przymkną

Dokładnie. Jeszxze będą zapraszać obcokrajowców żeby u nich pracować. Już jest problem z obsadzeniem wiele stanowisk pracy m in. W rolnictwie. 
05 kwietnia 2020 09:35 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Zastanawia mnie jedna rzecz...Każdego dnia MZ podawało 3,4 razy dziennie komunikaty o liczbie zarażonych,zgonach...Wczoraj tylko dwa razy. A dziś żadnego komunikatu jeszcze nie było...

Idzie ku dobremu
05 kwietnia 2020 09:36 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Od dawna tak dogłębnie myślę 

Widzę, że zdroworozsądkowo do tego podchodzisz tak jak i ja . Brawo Ty!!!! 
05 kwietnia 2020 09:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Widzę, że zdroworozsądkowo do tego podchodzisz tak jak i ja . Brawo Ty!!!! :oklaski3:

05 kwietnia 2020 09:47 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Od dawna tak dogłębnie myślę 

Ty też 
Dzisiaj spojrzałam  na loty na lipiec. Ceny już szokują i zostały przeważnie po 2,3 ostatnie miejsca 
Jest drogo a będzie jeszcze drożej 
05 kwietnia 2020 09:53 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Zastanawia mnie jedna rzecz...Każdego dnia MZ podawało 3,4 razy dziennie komunikaty o liczbie zarażonych,zgonach...Wczoraj tylko dwa razy. A dziś żadnego komunikatu jeszcze nie było...

Bo dzisiaj niedziela palmowa i wszyscy świeceniem palmów są zajęci 
05 kwietnia 2020 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Idzie ku dobremu

05 kwietnia 2020 10:05 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Ty też :zaskoczenie1:
Dzisiaj spojrzałam  na loty na lipiec. Ceny już szokują i zostały przeważnie po 2,3 ostatnie miejsca :zaskoczenie1:
Jest drogo a będzie jeszcze drożej :placze1:

No gdzieś muszą potem wyrównać te straty wszystkie firmy. Już się boje ile moja fryzjerka zawoła za malowanie poldlugich włosów. 
05 kwietnia 2020 10:07 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No gdzieś muszą potem wyrównać te straty wszystkie firmy. Już się boje ile moja fryzjerka zawoła za malowanie poldlugich włosów. :boi sie:

05 kwietnia 2020 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Luke mądry facet jesteś i Ty się pytasz? Stołki się im pod dupa palą a wybory 10 maja !!! Zrobią wszystko nawet uzdrowią innych ludzi żeby do władzy dojść !!!

Też tak myślę,.. Chcą wyhamować sztucznie, by... itd itd
05 kwietnia 2020 10:32 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Też tak myślę,.. Chcą wyhamować sztucznie, by... itd itd

Sztucznie to można kogoś zapłodnić ale wyhamować epidemi to raczej się nie da 
05 kwietnia 2020 10:34 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Też tak myślę,.. Chcą wyhamować sztucznie, by... itd itd

Skoro nie zmieniają narazie terminie matur a już powinno coś być wiadomo bo wiedzą że zaraz po nich będą wybory. Po trupach, do celu.