Jak minął dzień 9

10 maja 2020 18:53 / 3 osobom podoba się ten post
Oskar

Potwierdzam

Wiedziałam, że to zrobi. 
10 maja 2020 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Wiedziałam, że to zrobi. :yo:

Zawsze ten sam
10 maja 2020 18:56 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Potwierdzasz, że Kama nie jest mobilna? :-)

Nie mam wiedzy na temat jej mobilnosci. 
10 maja 2020 19:01 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

:radosc1:tak jakbym o sobie czytała :niesmialy::czerwieni sie:
Ja na koniec świata chyba jadę do jakiejś maciupinkiej wioseczki ale po kodzie już widzę, że nie ten rejon. Na tym kodzie byłam ostatnio i mam tam wrócić ale dopiero w lipcu :-)

No to jak to tak , żeby się nie spotkać? Skoro dwie opiekunki są w jednym Leonberg? Skoro byłaś i będziesz.  W lipcu przyjeżdża tu zmienniczka czyli Hania, chyba że ty to Hania   A jak nie to koniecznie musicie się spotkać no przecież. A jak możesz i masz czym to zawiń tutaj do mnie .
10 maja 2020 19:05 / 3 osobom podoba się ten post
Oskar

Nie mam wiedzy na temat jej mobilnosci. :strach na wroble:

Masz wystarczającą już wiedzę.  I teraz nie wiem , obawiać się....    
10 maja 2020 19:33 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

:radosc1:tak jakbym o sobie czytała :niesmialy::czerwieni sie:
Ja na koniec świata chyba jadę do jakiejś maciupinkiej wioseczki ale po kodzie już widzę, że nie ten rejon. Na tym kodzie byłam ostatnio i mam tam wrócić ale dopiero w lipcu :-)

MatkoWy takie mruki bucowate jesteście i dzikie jeszcze ?No nie mogę Kim był Wasz pradziadek?
10 maja 2020 19:35 / 8 osobom podoba się ten post
Oj boziu boziu, u mojej pdp równia pochyła, z każdym dniem gorzej. A rodzinka nic sobie z tego nie robi. Nie chcą zmierzyć się z rzeczywistością. Współczuję tylko zmienniczce bo wiem że babcie to na maksa wybije z jako takiej rutyny. Ja jestem tu jeszcze przez tydzień potem jade na swoje stałe miejsce. Ile mogłam i mogę tyle dla pdp robię ale... Tak sobię myślę że prędzej niż później będą musieli znaleźć miejsce w altesheim bo nikt nie będzie dawał rady
10 maja 2020 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Masz wystarczającą już wiedzę.  I teraz nie wiem , obawiać się....    :skacze:

W jakim temacie?nie znam Cie zupelnie, widzielismy sie dwa razy na chwile a w internetowe role nie wierze. Zawsze ten sam. O.
10 maja 2020 19:40 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Matko:zaskoczenie1:Wy takie mruki bucowate jesteście i dzikie jeszcze ?No nie mogę :hihi:Kim był Wasz pradziadek?:smiech3:

Może my z Kama z tego samego dziada, pradziada się wywodzimy
Dzikie też jesteśmy a i owszem, prawie tak dzięki jak dzikie wino i ciężko nas okiełznać 
Ty juz na nowym zleceniu? 
10 maja 2020 19:44 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Może my z Kama z tego samego dziada, pradziada się wywodzimy :smiech3:
Dzikie też jesteśmy a i owszem, prawie tak dzięki jak dzikie wino i ciężko nas okiełznać :aniolki:
Ty juz na nowym zleceniu? :-)

Nie .Od 18.05To ja przy Was spokojny strumyczek Każdy kto mnie zna tak powie 
10 maja 2020 19:52 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie .Od 18.05:-)To ja przy Was spokojny strumyczek :-)Każdy kto mnie zna tak powie :-)

Cicha woda 
10 maja 2020 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
Oskar

W jakim temacie?nie znam Cie zupelnie, widzielismy sie dwa razy na chwile a w internetowe role nie wierze. Zawsze ten sam. O.

Jak ja go nie rozumiem...   
Internetowe role??? co to jest i co ja mam z tym do rzeczy   
Tak czy siak, niby ten sam, ale skomplikowany albo złożony z wielu.  
 
 
Jeden romantic, drugi psycho. Tego akurat kocham . 
10 maja 2020 20:14
Kamaa84

Jak ja go nie rozumiem...   
Internetowe role??? co to jest i co ja mam z tym do rzeczy :rozmysla:  
Tak czy siak, niby ten sam, ale skomplikowany albo złożony z wielu.  
 
 
Jeden romantic, drugi psycho. Tego akurat kocham . 

Romanticpsycho
10 maja 2020 20:23 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Może my z Kama z tego samego dziada, pradziada się wywodzimy :smiech3:
Dzikie też jesteśmy a i owszem, prawie tak dzięki jak dzikie wino i ciężko nas okiełznać :aniolki:
Ty juz na nowym zleceniu? :-)

Boże kochany , a czy my jakieś arcydziwne? :)) nie powiedziałabym. Ważne, że szczęśliwe w swoim świecie oraz nieszkodliwe . Ja osobiście mam jedną wadę na dzisiejszy świat, nie potrafię być nieszczera oraz zbyt ufam ludziom , dlatego się izoluje i nie mam znajomych. Jak już to tylko zaufanych i z podwórka. Więcej nie. Zrobiłam zapory i za miedzę nie wychodzę.   
 
Łączmy siły Kika 
10 maja 2020 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
Kamaa84

Boże kochany , a czy my jakieś arcydziwne? :)) nie powiedziałabym. Ważne, że szczęśliwe w swoim świecie oraz nieszkodliwe . Ja osobiście mam jedną wadę na dzisiejszy świat, nie potrafię być nieszczera oraz zbyt ufam ludziom , dlatego się izoluje i nie mam znajomych. Jak już to tylko zaufanych i z podwórka. Więcej nie. Zrobiłam zapory i za miedzę nie wychodzę. :zywoplot:  
 
Łączmy siły Kika :oczko2: