Jak minął dzień 9

22 maja 2020 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
Iwonia

Dobrze, że pierwsze odczucia pozytywne masz Konwalijko i pdp. ok. Teraz pozostaje Ci trzasnąć to, jak pisałaś do 18 czerwca. Powodzenia.

:
22 maja 2020 21:13 / 8 osobom podoba się ten post
Zeżarłam pół wielkiej czekolady Milka z tofi i orzechami ,niedobrze mi .Chce ktoś tę drugą połowę bo jak znam życie w nocy jeszcze podbiore Dziadek już w betach po kolacji nawet coś podziubał.
22 maja 2020 21:21 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zeżarłam pół wielkiej czekolady Milka z tofi i orzechami ,niedobrze mi .Chce ktoś tę drugą połowę bo jak znam życie w nocy jeszcze podbiore:chowa sie: Dziadek już w betach po kolacji nawet coś podziubał.:-)

Chętnie Ci pomogę ,u mnie też pewnie by jutra nie doczekała 
22 maja 2020 21:22 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Chętnie Ci pomogę ,u mnie też pewnie by jutra nie doczekała :smiech2:

O jak dobrze że się meldujesz bo już myślałam że w tej zachłanności odosobniona jestem 
22 maja 2020 21:26 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O jak dobrze że się meldujesz bo już myślałam że w tej zachłanności odosobniona jestem :to nie ja:

Tak się składa, że nie. Ja też mam słabość do słodkości 
22 maja 2020 21:30 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zeżarłam pół wielkiej czekolady Milka z tofi i orzechami ,niedobrze mi .Chce ktoś tę drugą połowę bo jak znam życie w nocy jeszcze podbiore:chowa sie: Dziadek już w betach po kolacji nawet coś podziubał.:-)

Ja chętna bardzo na tę drugą połowę czekolady 
Synowa zapas słodyczy ba drogę mi zakupiła, a ja i tak cichaczem, jeszcze jedną dużą czekoladę i dwa drops czekoladowe sobie dokupiłam 
A co,długa droga mnie czeka jutro id rana 
22 maja 2020 21:36 / 4 osobom podoba się ten post
Łasuchy z Was
Nie ma jak na spacerek chodzić o 21ej, mało ludzi w sklepie, jedynie Ci azylanci. Cisza, spokój, towaru dużo. Naprzemiennie chodzę do Netto i Penny, bo najbliżej, 150 metrów. Inne markety to już autkiem albo centrum, 3500 metrów. Tu też jest centrum dzielnicy. Dziadek mnie zaskoczył przed kolacją, zażyczył sobie Milchreis... dobrze, że akurat to miałem. Zacznę też od czasu do czasu owsiankę robić. I tak minął dzień, spokojny, bezstresowy. Jutro robię dzień gospodarczy... I autko opiekunów też umyję... Wszak tylko sam z niego korzystam. Bo dziś napadało tyle, co kot napłakał
22 maja 2020 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja chętna bardzo na tę drugą połowę czekolady :-)
Synowa zapas słodyczy ba drogę mi zakupiła, a ja i tak cichaczem, jeszcze jedną dużą czekoladę i dwa drops czekoladowe sobie dokupiłam :-)
A co,długa droga mnie czeka jutro id rana :-(

To rano już jedziesz? 
22 maja 2020 21:53 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

To rano już jedziesz? 

Tak, o 9 rano wyjazd autobusem z Oslo do Karlskrona w Szwecji na prom, o 19 wypływa i rano ok 7 w Gdyni. Na 8:30 odwożą na dworzec Gdynia Główna. Jak wszystko dobrze pójdzie, to po 9 mam pociąg do Olsztyna, a jak się spóźnię, to następny ok 11. Jeszcze pogoda się popsuła, ma jutro padać i burze w Norwegii, mam nadzieję, że na morzu nie będzie mocno kołysać 
Czuję się jakbym z emigracji w Ameryce wracała 
22 maja 2020 22:00 / 4 osobom podoba się ten post
Gusiu kochana, to szczęśliwie dobrnij do celu, do swojego domku
22 maja 2020 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja chętna bardzo na tę drugą połowę czekolady :-)
Synowa zapas słodyczy ba drogę mi zakupiła, a ja i tak cichaczem, jeszcze jedną dużą czekoladę i dwa drops czekoladowe sobie dokupiłam :-)
A co,długa droga mnie czeka jutro id rana :-(

Gusiu, życzę Ci spokojnej i bezpiecznej podróży. A w domku wypoczywaj tak, jak sobie wymarzyłaś.
22 maja 2020 22:05 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja chętna bardzo na tę drugą połowę czekolady :-)
Synowa zapas słodyczy ba drogę mi zakupiła, a ja i tak cichaczem, jeszcze jedną dużą czekoladę i dwa drops czekoladowe sobie dokupiłam :-)
A co,długa droga mnie czeka jutro id rana :-(

Szczęśliwej podróżyi żeby nie za bardzo no wiesz z fali na falę bo będzie Melduj  się nam 
22 maja 2020 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Łasuchy z Was:-)
Nie ma jak na spacerek chodzić o 21ej, mało ludzi w sklepie, jedynie Ci azylanci. Cisza, spokój, towaru dużo. Naprzemiennie chodzę do Netto i Penny, bo najbliżej, 150 metrów. Inne markety to już autkiem albo centrum, 3500 metrów. Tu też jest centrum dzielnicy. Dziadek mnie zaskoczył przed kolacją, zażyczył sobie Milchreis... dobrze, że akurat to miałem. Zacznę też od czasu do czasu owsiankę robić. I tak minął dzień, spokojny, bezstresowy. Jutro robię dzień gospodarczy... I autko opiekunów też umyję... Wszak tylko sam z niego korzystam. Bo dziś napadało tyle, co kot napłakał

Luke, niech ten spokój trwa u Ciebie. W innym miejscach różnie bywa. Przynajmniej dobrniesz do końca zlecenia nie umordowany psychicznie.
22 maja 2020 22:09 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Łasuchy z Was:-)
Nie ma jak na spacerek chodzić o 21ej, mało ludzi w sklepie, jedynie Ci azylanci. Cisza, spokój, towaru dużo. Naprzemiennie chodzę do Netto i Penny, bo najbliżej, 150 metrów. Inne markety to już autkiem albo centrum, 3500 metrów. Tu też jest centrum dzielnicy. Dziadek mnie zaskoczył przed kolacją, zażyczył sobie Milchreis... dobrze, że akurat to miałem. Zacznę też od czasu do czasu owsiankę robić. I tak minął dzień, spokojny, bezstresowy. Jutro robię dzień gospodarczy... I autko opiekunów też umyję... Wszak tylko sam z niego korzystam. Bo dziś napadało tyle, co kot napłakał

Ja tu nie chce wracać do przeszłości ale bananki w czekoladzie ktoś wykupywał i sobie życie osladzał   nie tak dawno jeszcze 
22 maja 2020 22:13 / 3 osobom podoba się ten post
Iwonia

Gusiu, życzę Ci spokojnej i bezpiecznej podróży. A w domku wypoczywaj tak, jak sobie wymarzyłaś.:aniolki:

Ty nam się też czymajja Ci kibicuje i Dusi i Romanticpsycho vel Oskar