Jak minął dzień 9

24 maja 2020 10:33 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

:gwizdanie:
... Też podobnie chciałem tak napisać... 
:smiech2:

Boisz się głupio żartować  Najwyżej Konwalia  "przywali" 
24 maja 2020 10:39 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha ,Luke ale się znawcy znaleźli 
24 maja 2020 10:41 / 6 osobom podoba się ten post
Oskar

Nauczy Cie tą nogę nad ramą odpowiednio przekladac. 

Wiesz że jak byłam dzieckiem widziałam jak chłopcy pod ramą jeździli omijając siodełko ,naprawdę .Nie teraz to ja se nie wyobrażam nawet żeby facet tak potrafił 
24 maja 2020 10:57 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wiesz że jak byłam dzieckiem widziałam jak chłopcy pod ramą jeździli omijając siodełko ,naprawdę .Nie teraz to ja se nie wyobrażam nawet żeby facet tak potrafił :smiech3:

Ja juz sie powstrzymam od uwag w tym temacie. Wyobrazilem sobie te przekladanie nogi nad tą ramą........
24 maja 2020 11:01 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Iwonia, tu nawet żadna wiedzy psycho- czy socjologicznej nie trzeba. Często prości ludzie, bez ukończonych  szkół i fakultetów, ale szanujący innych, instynktownie wiedzą co wypada a co  nie, jak odnosić się do długiego człowieka. A cham, nie ważne ile posiada dyplomów, chamem pozostanie. Córka Twojej pdp, nie ważne kim jest "berufflich ",zachowuje się po prostu po chamsku. Nie trzeba chamstwem odpowiadać, wystarczy ignorować taką osobę, żeby pokazać że jest się na wyższym poziomie . Trzymaj się .
Przy okazji-dziękuję za miłe komentarze moich postów :serce: 

24 maja 2020 11:24 / 9 osobom podoba się ten post
Oskar

Ja juz sie powstrzymam od uwag w tym temacie. Wyobrazilem sobie te przekladanie nogi nad tą ramą........:-)

Nie no dobrze mi szło, tragedia jak dojechałam do celu i zsiadanie ,kurde nie wiem pójdę potem na plac i potrenuje ale się schowam za murek żeby nikt nie widział My tu chyba wszyscy z bujną wyobraźnia jesteśmy ale to pomaga, przynajmniej jest się z czego pośmiać no nie,?
24 maja 2020 11:39 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie no dobrze mi szło, tragedia jak dojechałam do celu i zsiadanie ,kurde nie wiem pójdę potem na plac i potrenuje :smiech2:ale się schowam za murek żeby nikt nie widział :smiech3:My tu chyba wszyscy z bujną wyobraźnia jesteśmy ale to pomaga, przynajmniej jest się z czego pośmiać no nie,?

Pewnie, że śmiech pomaga! Nawet naukowo to potwierdzone. To czekamy na relację z ćwiczeń
A ja dodam, że nie umiem jeździć na rowerze z ramą, się boję i nikt mnie nie zmusi to takich prób!!! To podziwiam za determinację!
24 maja 2020 11:49 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie no dobrze mi szło, tragedia jak dojechałam do celu i zsiadanie ,kurde nie wiem pójdę potem na plac i potrenuje :smiech2:ale się schowam za murek żeby nikt nie widział :smiech3:My tu chyba wszyscy z bujną wyobraźnia jesteśmy ale to pomaga, przynajmniej jest się z czego pośmiać no nie,?

Za ten murek to pojdziecie jak ten rosły opiekun przyjedzie. On Cie poinstruuje juz odpowiednio. No chyba ze nie umie jezdzic albo jak to Clio mowi, nie znac sztuczek
24 maja 2020 12:40 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mycha ,Luke ale się znawcy znaleźli :bije2:
:hihi:

No coo ?? Ja na ten przykład tylko raz przekazywałam sztelę rosłemu mężczyźnie, cały praktycznie czas w pozycji na stojąco, bo ciągle latał po chałupie 
24 maja 2020 12:46 / 8 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie no dobrze mi szło, tragedia jak dojechałam do celu i zsiadanie ,kurde nie wiem pójdę potem na plac i potrenuje :smiech2:ale się schowam za murek żeby nikt nie widział :smiech3:My tu chyba wszyscy z bujną wyobraźnia jesteśmy ale to pomaga, przynajmniej jest się z czego pośmiać no nie,?

Zawzieta jesteś, ja rowery z ramą omijam szerokim łukiem.Nie chcę sobie krzywdy zrobić..... albo za bardzo polubiłabym i co  Ale za to raz hustałam sie w parku na huśtawce, takiej "koszowej". Jak ją zobaczyłam, to oświeciło mnie, że wieki się nie huśtałam. Wgramoliłam się więc i oglądałam niebo hustając się. Szedł jakiś starszy pan i uśmiał się trochę ale serdecznie. Nawet mi pomachał. A ja byłam cała szczęsliwa, że się odważyłam  no bo w tym wieekuu !!!
24 maja 2020 16:19 / 8 osobom podoba się ten post
O rany jak mi się ciągnie ten maaaaaajjjjj 
 
24 maja 2020 16:39 / 5 osobom podoba się ten post
Śliczny ten kiciuś.
24 maja 2020 16:39 / 5 osobom podoba się ten post
Malgoszg

O rany jak mi się ciągnie ten maaaaaajjjjj :kocha nie kocha:
 

Mnie jakoś leci może dlatego że tydzień temu dopiero wyruszyłam z domu. Ja jak jest początek miesiąca i myślę, że to długi miesiąc to sobie odliczam od niedzieli do niedzieli. I tak mówię o za tydzień to już będzie 31 maj a potem to już 7 czerwiec i tak jakoś staram się nie myśleć. Najgorzej to się dołuje jak patrzę w odliczajki i mysiebkke jest przede mną w kolejce. 
24 maja 2020 17:44 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Mnie jakoś leci może dlatego że tydzień temu dopiero wyruszyłam z domu. Ja jak jest początek miesiąca i myślę, że to długi miesiąc to sobie odliczam od niedzieli do niedzieli. I tak mówię o za tydzień to już będzie 31 maj a potem to już 7 czerwiec i tak jakoś staram się nie myśleć. Najgorzej to się dołuje jak patrzę w odliczajki i mysiebkke jest przede mną w kolejce. 

Mam identycznie. A najlepiej jeszcze zajac sobie tak dzien zeby nuda sie nie wkradala i wtedy juz leci
24 maja 2020 18:11 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Mnie jakoś leci może dlatego że tydzień temu dopiero wyruszyłam z domu. Ja jak jest początek miesiąca i myślę, że to długi miesiąc to sobie odliczam od niedzieli do niedzieli. I tak mówię o za tydzień to już będzie 31 maj a potem to już 7 czerwiec i tak jakoś staram się nie myśleć. Najgorzej to się dołuje jak patrzę w odliczajki i mysiebkke jest przede mną w kolejce. 

Też tak odliczam  tylko że maj ma 5 niedziel  a w odliczajkach tyły grzeje