Jak minął dzień 9

11 maja 2020 16:09 / 8 osobom podoba się ten post
Totalna olewka, telefon do firmy nie odpowiada, skrzynka pocztowa załadowana na full. Córka wpadła na chwilę. No to ją uraczyłam moją decyzją, totalny zwrot w zachowaniu, protekcjonalny ton, na moje opowiadania o wizycie lekarza-odpowiedziała, że on do niej zadzwoni. Lek, ten silny przeciwbólowy odstawiony, w jego miejsce inny, coś jak nasza Pyralgina. Mówi, że musi do apteki, no to ja-kup proszę chleb tostowy dla mamy. Koniecznie muszę dziś, jest jeszcze jeden kawałek, odpowiada. Mnie już żołądek trzęsie. Kurna, co za podejście firmy i rodzinki!!! 
11 maja 2020 16:30 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Totalna olewka, telefon do firmy nie odpowiada, skrzynka pocztowa załadowana na full. Córka wpadła na chwilę. No to ją uraczyłam moją decyzją, totalny zwrot w zachowaniu, protekcjonalny ton, na moje opowiadania o wizycie lekarza-odpowiedziała, że on do niej zadzwoni. Lek, ten silny przeciwbólowy odstawiony, w jego miejsce inny, coś jak nasza Pyralgina. Mówi, że musi do apteki, no to ja-kup proszę chleb tostowy dla mamy. Koniecznie muszę dziś, jest jeszcze jeden kawałek, odpowiada. Mnie już żołądek trzęsie. Kurna, co za podejście firmy i rodzinki!!! 

Też zmień ton i podejście. Ton grzeczny ale oficjalny, podejście olewcze. Rób tylko to co do Ciebie należy i postaraj się wyciszyć i uspokoisz bo jeszcze sama się tam rozchorujesz 
11 maja 2020 16:39 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Też zmień ton i podejście. Ton grzeczny ale oficjalny, podejście olewcze. Rób tylko to co do Ciebie należy i postaraj się wyciszyć i uspokoisz bo jeszcze sama się tam rozchorujesz :przytul aniola:

Nosz, nie mogę, firma oddzwoniła, że jeszcze dyskutują z niemieckim koordynatorem, ale idzie to powoli. Jutro ma pooodobno zapaść decyzja. Ja pierdziu ???
11 maja 2020 17:15 / 8 osobom podoba się ten post
Maluda

Nosz, nie mogę, firma oddzwoniła, że jeszcze dyskutują z niemieckim koordynatorem, ale idzie to powoli. Jutro ma pooodobno zapaść decyzja. Ja pierdziu ???

Przeciwnika zwalcza się najlepiej jego własną bronią. Też bądż sztywna i protekcjonalna. Firmie powiedz, że wracasz do domu. Każda agencja będzie chuchała i dmuchała na klienta, bo tego jest trudniej zdobyć. Opiegunek jest w piguły chociaż w obecnej sytuacji to nie za bardzo, bo sporo zostało w domciu. Córką się nie podniecaj i nie przejmuj, ona sie tobą nie przejmuje. Jak tylko zamkniesz drzwi za sobą zapomni o twoim istnieniu. Spróbuj to na spokojnie wziąć. Agencja chcąc cię w jakis sposób zmusic abys tam została pewnie będzie mówiła, że nie ma dla ciebie innego miejsca. Ale są inne agencje. Ja rozumiem że klient nasz pan ale taka postawa agencji nie świadczy o niej dobrze. Opiekunka nie jest mięsem armatnim. Paniusie muszą mieć trochę wyobraźni. Zawsze będziesz mogła agencji powiedzieć, że byłaś odpowiedzialna i nie zjechałaś "na ten tychmiast". 
11 maja 2020 18:07 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Nosz, nie mogę, firma oddzwoniła, że jeszcze dyskutują z niemieckim koordynatorem, ale idzie to powoli. Jutro ma pooodobno zapaść decyzja. Ja pierdziu ???

Pojechalas z medipe?
11 maja 2020 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Oskar

Pojechalas z medipe?

Nie,Oskar z Probetreuung.
11 maja 2020 21:30 / 10 osobom podoba się ten post
Dziś dzień zjecial szybciutko. NAwet nie miałam czasu zajrzeć i Was poczytać. Teraz już w łóżeczku leżę i nadrabiam lekturę. Jak to po kwarantannie musiałam trochę spraw ogarnąć. Byłam dziś nawet w mieście wojewódzkim w galerii. Nie wszystkie sklepy jeszcze itwartem mnie zależało żeby kupić sobie espadryle na wyjazd i wkładki do butów. Wszędzie przeceny 30-50 procent. W Rossman też uzupelnilam zapasy na wyjazd. Ciucha też sobie sprawiłam. I zacznę kompletować pojutrze garderobę na wyjazd. Bus jeszcze nie potwierdzony tak więc nie wiem kiedy wyjazd. Czekam. Dziś było u mnie strasznie gorąco potem około 18 zerwała się burza i leje do tej pory. No i dobrze bo już byli strasznie sucho. Plus z tego że nosimy maseczki to taki , że można zrobić tylko " oko" i iść. A ja tam lubię malować usta  więc chyba sobie dorysuje na masce. . Teraz mówię Wam dobranoc bo jutro też mam z rana wyjazd. 
11 maja 2020 22:15 / 5 osobom podoba się ten post
Ja pierd. co za dzień mulisty.   wymęczy jak miesiąc cały.
 
To jakiś horror.  Powiedział S.King, wyłączając telewizor.  
 
I wszystko znów jak zupa więzienna. 

bez słońca i gorąca nie istnieję żeby nie wiem co
11 maja 2020 23:38 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Ja pierd. co za dzień mulisty. :zlosc:  wymęczy jak miesiąc cały.
 
To jakiś horror.  Powiedział S.King, wyłączając telewizor.  
 
I wszystko znów jak zupa więzienna. :krzyczy:

bez słońca i gorąca nie istnieję żeby nie wiem co

Nie wywołuje wilka z lasu bo przyleci z teksańską .....jest szybki bo młody a w kieszeniach płatki róż 
11 maja 2020 23:40 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Nie,Oskar z Probetreuung.

W życiu nie słyszałam o takiej firmie a nie lepiej Maluda ze sprawdzoną firmą jeździć?
11 maja 2020 23:45 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziś dzień zjecial szybciutko. NAwet nie miałam czasu zajrzeć i Was poczytać. Teraz już w łóżeczku leżę i nadrabiam lekturę. Jak to po kwarantannie musiałam trochę spraw ogarnąć. Byłam dziś nawet w mieście wojewódzkim w galerii. Nie wszystkie sklepy jeszcze itwartem mnie zależało żeby kupić sobie espadryle na wyjazd i wkładki do butów. Wszędzie przeceny 30-50 procent. W Rossman też uzupelnilam zapasy na wyjazd. Ciucha też sobie sprawiłam. I zacznę kompletować pojutrze garderobę na wyjazd. Bus jeszcze nie potwierdzony tak więc nie wiem kiedy wyjazd. Czekam. Dziś było u mnie strasznie gorąco potem około 18 zerwała się burza i leje do tej pory. No i dobrze bo już byli strasznie sucho. Plus z tego że nosimy maseczki to taki , że można zrobić tylko " oko" i iść. A ja tam lubię malować usta :placze1: więc chyba sobie dorysuje na masce. :smiech3:. Teraz mówię Wam dobranoc bo jutro też mam z rana wyjazd. 

Pamiętam że rok temu o tej porze też wstawiłaś fotkę swoją, bardzo fajną zresztą w okularach p.slonecznych Nie było więc widać jakie ładne masz oczy Janielskie wręcz, naprawdę Bylas wtedy na wyjeździe a ja pod Monachium  i też z fotką wystartowałam.Mam tez  zdjęcie w masce, ale jakaś nieuczesana jestem na nim 
11 maja 2020 23:49 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pamiętam że rok temu o tej porze też wstawiłaś fotkę swoją, bardzo fajną zresztą w okularach p.slonecznych Nie było więc widać jakie ładne masz oczy :tak:Janielskie wręcz, naprawdę :oklaski3:Bylas wtedy na wyjeździe a ja pod Monachium  i też z fotką wystartowałam.Mam tez  zdjęcie w masce, ale jakaś nieuczesana jestem na nim :smiech3:

Ja nie tylko na oczy, ale na to jaka wypoczęta, piękna i gładka po tej kwarantannie, ta nasza Dusia 
12 maja 2020 00:02 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie wywołuje wilka z lasu bo przyleci z teksańską .....:strach przed noca:jest szybki bo młody :hihi:a w kieszeniach płatki róż :hihi:

O tego wilka chodzi?  Bo ten drugi to, nie ta bajka. Ani on szybki ani młody. 
12 maja 2020 05:48 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

W życiu nie słyszałam o takiej firmie a nie lepiej Maluda ze sprawdzoną firmą jeździć?

Konwalia,jezdże z Nimi w sumie 3 lata z przerwami-Probetreuung Profit z Olsztyna.
12 maja 2020 06:31 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pamiętam że rok temu o tej porze też wstawiłaś fotkę swoją, bardzo fajną zresztą w okularach p.slonecznych Nie było więc widać jakie ładne masz oczy :tak:Janielskie wręcz, naprawdę :oklaski3:Bylas wtedy na wyjeździe a ja pod Monachium  i też z fotką wystartowałam.Mam tez  zdjęcie w masce, ale jakaś nieuczesana jestem na nim :smiech3:

Władza nam na twarz kagańce założyła ok można zrobić sobie selfie. Gorzej jak nam tylko kołkami zatka i jak tu wtedy sobie pamiatke zrobić?  a już nie daj Boże upublicznić.