Jak minął dzień 9

08 sierpnia 2020 20:17 / 3 osobom podoba się ten post
Już się lekko ochłodziło, no, bardziej pasuje tu słowo zelżało. Pdp nynka już od 50 minut. Może mecz Bayernu gdzieś "poleci" w TV, to obejrzę sobie. 
08 sierpnia 2020 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Już się lekko ochłodziło, no, bardziej pasuje tu słowo zelżało. Pdp nynka już od 50 minut. Może mecz Bayernu gdzieś "poleci" w TV, to obejrzę sobie. 

I co? Znalazłeś? Ja skaczę po kanałach ale nie ma 
08 sierpnia 2020 22:53 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Już się lekko ochłodziło, no, bardziej pasuje tu słowo zelżało. Pdp nynka już od 50 minut. Może mecz Bayernu gdzieś "poleci" w TV, to obejrzę sobie. 

No i skończyło się na czytanej  relacji na żywo 
4:1 dla Bayernu, w tym dwie bramki Lewandowskiego 
09 sierpnia 2020 08:09 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

I co? Znalazłeś? Ja skaczę po kanałach ale nie ma :-(

Też tylko on-line... Zasnąłem o 22 przy stanie 2:1
09 sierpnia 2020 13:35 / 3 osobom podoba się ten post
No obiad zjedzony dzień zaliczony. Oby tylko przetrwac ten skwar. Około 16 kawa i ciasto bo syn i synowa mają wpaść ale dziadki ledwo żyją, nie dają rady. Ja teraz pod prysznic wskoczę bo nie da się wytrzymac. Spokojnego popołudnia Wam życzę. 
09 sierpnia 2020 13:54 / 3 osobom podoba się ten post
Też prysznic i... właśnie. Jak zasnę, to znów się zgrzeję i znów prysznic
09 sierpnia 2020 14:24 / 3 osobom podoba się ten post
Pauza dzisiaj w domu, duszno i parno, słońca nie widać, deszczyk może 5 minut pokropił, ale tylko tyle,co ksiądz kropidłem. Miałam pójść za przykładem pedepci  w kimono,a tu dzieci się rozdzwoniły . Mam jeszcze godzinkę, to sobie poleżę. Nie wyspałam się dzisiaj przez tę duchotę. Przyjemnego popołudnia 
09 sierpnia 2020 15:04 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie nawet kropidłem nie pokropiło,ale wiaterek trochę się ruszył  teraz zmykam koniec pauzy do potem 
09 sierpnia 2020 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
Ludzie, wieje, lekko, ale dmucha wiaterek 
Siedzę w przeciągu i tak się pozwalam wietrzykowi owiewać 
Przyjemnie się zrobiło, w końcu jest czym oddychać. Gdyby tak jeszcze zapowiadany deszcz, albo nawet i burzę przywiało. Bez wiatraka żle, z wiatrakiem wkurzająco, bo buczy dość głośno, więc tak sobie jeszcze trochę posiedzę. 
To był bardzo ciężki dzień, ze względu na duchotę-ani siedzieć, ani leżeć, no nic się nie dało robić. A przecież coś  muß, bo w pracy jesteśmy. W niedzielę też. To tak latałam kilka razy pod prysznic, bo inaczej się nie dało. Mam nadzieję, że zrobi się trochę bardziej znośnie. 
Spokojnego jeszcze wieczoru, tym co klikają i spać nie mogą 
09 sierpnia 2020 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ludzie, wieje, lekko, ale dmucha wiaterek :radosc:
Siedzę w przeciągu i tak się pozwalam wietrzykowi owiewać :oczko1:
Przyjemnie się zrobiło, w końcu jest czym oddychać. Gdyby tak jeszcze zapowiadany deszcz, albo nawet i burzę przywiało. Bez wiatraka żle, z wiatrakiem wkurzająco, bo buczy dość głośno, więc tak sobie jeszcze trochę posiedzę. 
To był bardzo ciężki dzień, ze względu na duchotę-ani siedzieć, ani leżeć, no nic się nie dało robić. A przecież coś  muß, bo w pracy jesteśmy. W niedzielę też. To tak latałam kilka razy pod prysznic, bo inaczej się nie dało. Mam nadzieję, że zrobi się trochę bardziej znośnie. 
Spokojnego jeszcze wieczoru, tym co klikają i spać nie mogą :-)

No przyłapałaś mnie ja se leze po kilka razy dzisiaj bo nie dało się wytrzymać i teraz  ale jeszcze tylko  i spróbuje  ale czy usne. A więc tutaj powiem. Dobranoc  i ochrony Wam życzę. 
09 sierpnia 2020 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No przyłapałaś mnie :smiech2:ja se leze po :kapiel:kilka razy dzisiaj bo nie dało się wytrzymać i teraz :pisze na forum: ale jeszcze tylko :myje zeby: i spróbuje :ide spac: ale czy usne. A więc tutaj powiem. Dobranoc :dobranoc1: i ochrony Wam życzę. :buziaki1:

Dusia, a jakiej ochrony?
A ja czytam i oglądam wiadomości z Białorusi. Wierzyć się nie chce, że to się dzieje naprawdę 
10 sierpnia 2020 05:42 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusia, a jakiej ochrony?:oczko:
A ja czytam i oglądam wiadomości z Białorusi. Wierzyć się nie chce, że to się dzieje naprawdę :-)

Przepraszam miało być " Ochłody" Ale tego nie było w nocy. Parowa jak cholera.  A na Białorusi co się dzieje? Bo dla mnie tv to zło konieczne jest. 
10 sierpnia 2020 07:30 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Przepraszam miało być " Ochłody" Ale tego nie było w nocy. Parowa jak cholera. :-) A na Białorusi co się dzieje? Bo dla mnie tv to zło konieczne jest. :-(

10 sierpnia 2020 08:16 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/bialorus-wybory-prezydencie-protesty-starcia-z-milicja-i-wojskiem-relacja-na-zywo/dp5lv9z

No dzięki. Już właśnie trochę poczytałam ake zobaczyłam fotki i mi się odechciało lektury.. 
10 sierpnia 2020 09:34 / 4 osobom podoba się ten post
Jak tak patrzę co się dzieje w świecie to myślę że my meteorytu to rozpieprzenia świata w jakim żyjemy nie będziemy potrzebować. Świetnie poradzimy sobie sami :/