Powitajki przy kawie 61

11 lipca 2020 08:10 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry super soboty wszystkim życzę 
11 lipca 2020 08:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo 
Słońce świeci, jest sobota, ale co za różnica, jak ta sama, co każdego dnia robota 
Ważne że jest moc, chęci i energia 
Kawa  jedna wypita, śniadanie na stole czeka, aż pedepcia się wyszukuje. 
Mogłabym jej pomóc i byłoby szybciej, ale to byłaby taka pomoc niedobra, jak niedobory cholesterol 
Na dłuższą metę szkodziłaby tylko,bo ograniczała powoli to, co babcia jeszcze sama przy sobie zrobić potrafi. 
Pięknego dnia Opiekunkowo 
11 lipca 2020 10:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo :najlepszego3:
Słońce świeci, jest sobota, ale co za różnica, jak ta sama, co każdego dnia robota :lol1:
Ważne że jest moc, chęci i energia :-)
Kawa  jedna wypita, śniadanie na stole czeka, aż pedepcia się wyszukuje. 
Mogłabym jej pomóc i byłoby szybciej, ale to byłaby taka pomoc niedobra, jak niedobory cholesterol :-)
Na dłuższą metę szkodziłaby tylko,bo ograniczała powoli to, co babcia jeszcze sama przy sobie zrobić potrafi. 
Pięknego dnia Opiekunkowo 
:angel3:

Tzw dzień świstaka :D
Mnie babka zmęczyła do południa sprzątaniem jej włości.... Ale grunt że zaliczone 
Miłego miłego!!! 
12 lipca 2020 05:46 / 6 osobom podoba się ten post
    Popijam sobie kawęi rozmyslam o dzisiejszym dniu...W jakiej Polsce obudzimy sie jutro ?To okaże sie juz praktycznie dzisiaj póżnym wieczorem.Ale obawa jest.Teraz jeszcze mała godzinka dla mnie a potem normalny ,zwyczajny dzień pracy.Miłej i bezstresowej niedzieli Opiekunowo
12 lipca 2020 07:33 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy niedzieli trochę później wstajemy nic nad nie goni Narazie słoneczko pomału wychodzi zza chmur ale jest tylko 10 st. A później ma być ok 18 st. Miłego dnia wszystkim 
12 lipca 2020 07:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  cóż ja moge powiedzieć...chyba tylko: ta ostatnia niedzielaaaaa   spokojniej niedzieli kochani  
12 lipca 2020 08:25 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszyskich serdecznie niedzielnie. Wczoraj grill udany i chociaż troszkę kropido wieczorem ale u nas duży zadaszony taras i było bez problemu. Wszyscy najedzeni napici i zadowoleni. Muzyka z głośnika szła  jakby pewnie nie ten deszcz to i tańce na trawie by były.  Jeszcze nas czeka 2  takie same imprezki bo dużo znajomych i nie da się jednego dnia wszystkich obgonic. Teraz reszta domowników śpi  moje kolo mnie chrapie. Ja już się wyspałam i starczy. Dziś już na spokojnie i siedzimy sami w domciu. Teraz czas na kawke i kawałek ciasta. Wam życzę spokojnego i słonecznego dnia bo u mnie słoneczko nieśmiało wygląda zza chmur.. 
12 lipca 2020 08:25 / 6 osobom podoba się ten post
 Radosnej niedzieli i nadziei na to,że bez względu na wynik wyborów, obudziły się w mądrym i przyjaznym kraju, jeśli nawet,chwilowo, tylko myślami 
12 lipca 2020 09:19 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej niedzieli dla mnie ostatnia w domku,jutro wyjazd do pracy
12 lipca 2020 10:18 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
12 lipca 2020 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
Witam z Wieczorem wyborczym w tle. No to się dzieje. Jeszcze nic nie wiadomo, a obaj panowie już mowy zwycięzców wygłaszają . Co powie jeden z nich jutro?
12 lipca 2020 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Witam z Wieczorem wyborczym w tle. No to się dzieje. Jeszcze nic nie wiadomo, a obaj panowie już mowy zwycięzców wygłaszają . Co powie jeden z nich jutro?

Tez czekam ale co zaskakujace ? Polska mocno sie podzielila Zobaczylam wyniki wstepne i szok ! No zobaczymy
12 lipca 2020 21:43 / 6 osobom podoba się ten post
Wypada sie przywitac , dobry wieczor i przy okazji dobranoc ale nie wiem czy zasne. Za duzo wrazen.