Powitajki przy kawie 61

09 lipca 2020 05:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Raniutko bo mam wyjazd do miasta wojewódzkiego. Życzę Wam spokojnego i bezstresowo dnia.  Do życzeń dołączam kawkę i ciasto. 
09 lipca 2020 05:41 / 6 osobom podoba się ten post
Milego, pogodnego czwartku Opiekunowo. Smacznej kawy lub herbaty, co kto woli. No i do wieczora, jak sądzę ??♥️☘️
09 lipca 2020 06:36 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim  Ależ się wyspałam  Miłego dnia wam życzę. 
09 lipca 2020 07:32 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim  ja też się dziś wyspałam  nikt mnie nie budził w nocy oby tak dalej  miłego i spokojnego dzionka,dziś już czwarteczek  
09 lipca 2020 07:55 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo  i ja też się dzisiaj wsypałam  miłego dnia kochani  
 
09 lipca 2020 07:57 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie w słoneczny poranek. Jeszcze 4 wolne soboty i do domciu , domeczku  
A że wracam autem to się obcupię. Jola znalazła sadzonki stewii w Coopie to je też cupie 
Szybkiego , ale bardzo płynnego, spokojnego dzionka 
09 lipca 2020 07:59 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Dzien dobry Opiekunkowo :buziaki2: i ja też się dzisiaj wsypałam :-) miłego dnia kochani :buziaki1: 
 

Do herbatki coś wsypałaś i była wsypa? Opowiadaj ze szczegółami i to szypko 
09 lipca 2020 07:59 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Witajcie w słoneczny poranek. Jeszcze 4 wolne soboty i do domciu , domeczku :taniec2: 
A że wracam autem to się obcupię. Jola znalazła sadzonki stewii w Coopie to je też cupie :lol3:
Szybkiego , ale bardzo płynnego, spokojnego dzionka :-)

i ja też z tego tytułu się obkupiłam 
09 lipca 2020 08:00 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Do herbatki coś wsypałaś i była wsypa? Opowiadaj ze szczegółami i to szypko :lol1:

nie mogę tak na forum 
09 lipca 2020 08:12 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

:hihi: nie mogę tak na forum :hihi:

Nie powinnaś się tak szczypać, bo nie istnieje nikt, kto by nie miał jakichś grzeszków na sumieniu...
Zwłaszcza te Kargule co stoją pod płotem!   ( w wolnym emotkowym tłumaczeniu- jazda na nartach po pijaku ) 
09 lipca 2020 08:17 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie powinnaś się tak szczypać, bo nie istnieje nikt, kto by nie miał jakichś grzeszków na sumieniu...:-)
Zwłaszcza te Kargule co stoją pod płotem! :dwa piwa: :narty: ( w wolnym emotkowym tłumaczeniu- jazda na nartach po pijaku ) :lol1:

 Z grzeszków to kupiłam wczoraj cukier trzcinowy za 7ojro do mojito  i więcej grzechów nie pamiętam 
09 lipca 2020 08:26 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry radosnego dnia życzę wszystkim 
09 lipca 2020 08:33 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam Opiekunkowo 
Dzisiaj musiałam ponaglać pedepcię do wstania z łóżka. Bidulka, niedobra Gusia całą godzinę wcześniej ją obudziła 
Już o 7:15 !
Cóż, teraz siedzimy już u fryzjera, babcia przed lustrem, a ja w oczekiwaniu aż pani fryzjerka skończy .
Przyjemnego dnia kochani 
09 lipca 2020 08:59 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

 Z grzeszków to kupiłam wczoraj cukier trzcinowy za 7ojro do mojito  i więcej grzechów nie pamiętam :modlitwa::swiety:

Oj tam  Jest więcej skrytych tych rzeczy  amatorek /ów 
Ale niedługo może nas wciągną na kartę - legitymacje będą wystawiać , albo cóś 
09 lipca 2020 09:38 / 3 osobom podoba się ten post
Żaden chop siem chwilowo pracom tutaj nie kala, to dla nos, kobity, pięknego dnia