Powitajki przy kawie 61

09 lipca 2020 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Oj tam :-) Jest więcej skrytych tych rzeczy :-) amatorek /ów :lol2:
Ale niedługo może nas wciągną na kartę - legitymacje będą wystawiać , albo cóś :lol1:

Legitka z punktami rabatowymi - nie pogardze 
09 lipca 2020 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Legitka z punktami rabatowymi - nie pogardze :lol1:

Jesss....Taka, firmowa 
10 lipca 2020 05:44 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek, no i mamy weekend na horyzoncie. Popijam kawkę, rozkoszuję się jeszcze wolną godzinka, bo potem muszę zejść na dół i przygotować śniadanie po duszowaniu.Po południu w perspektywie 3 godziny wolnego. Pójdę sobie wreszcie na spacer, zapowiada się ładny dzień. Wszystkiego dobrego na ten piątek, Opiekunowo ???
10 lipca 2020 07:02 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  W piątek weekendu początek.  Za oknem. Pochmurno i wietrzne. Może później się rozpogodzi.  Kolejny weekend i kolejne spotkania rodzinne czas zacząć. Teraz u nas imprezka.  Życzę Wam spokojnego i pogodnego dnia. A teraz kubki w dłoń i kawkę pijemy. 
10 lipca 2020 07:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ten pochmurny i deszczowy dzień  znowu cały dzień ma padać  ale nic to herbatka już przygotowana,i do 8,00 spokojnie potem wracamy do obiwiązków,miłego i spokojnego dnia 
10 lipca 2020 07:40 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, ostatni weekend w domku. W poniedziałek wyjeżdżam, zasilając grono pracujących.Ale jeszcze 3 dni trzeba pocieszyć się swobodą i rodzinka. Wspaniałego dnia i całego weekendu życzę wszystkim 
10 lipca 2020 07:43 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo 
Wszyscy powitajki od pogody zaczynają, to ja też-słońca nie widać, wiatr raczej umiarkowany,niebo częściowo zachmurzone, możliwe opady. Mogłoby  być lepiej, grunt że kurtkóf czy bluzóf zakładać nie trzeba a i w sandałkach się nie zmarznie 
Miłego piątku, weekendu początku 
 
10 lipca 2020 07:49 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  a i u mnie pochmurno coś się zrobiło, dzisiaj jade do stolycy oddać koperte w ambasadzie  miłego dzionka kochani  
10 lipca 2020 09:48 / 9 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich, niedługo jadę znowu do pracy na miesiąc.
Wczoraj wyjechali jedni goście, dziś przyjeżdżają następni...
Trochę sobie rybek połowiłam, jagódek w lesie pozbierałam, na grzybki wyskoczyłam, wnuki odwiedziłam. Mam zamiar jeszcze nad morze wyskoczyć jutro lub pojutrze, bo po niedzieli jeszcze przegląd auta mi został i w środę kierunek ZACHÓD.
Miłego dnia i całego weekendu wszystkim.
10 lipca 2020 13:35 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wszystkich:lovu2:, niedługo jadę znowu do pracy na miesiąc:ferrari:.
Wczoraj wyjechali jedni goście:gathering:, dziś przyjeżdżają następni...:wspolny posilek:
Trochę sobie rybek połowiłam:lowi ryby:, jagódek w lesie pozbierałam, na grzybki wyskoczyłam:zywoplot:, wnuki odwiedziłam:hustawka::niech zyje::taniec2::randka2:. Mam zamiar jeszcze nad morze:moje_wakacje: wyskoczyć jutro lub pojutrze, bo po niedzieli jeszcze przegląd auta mi został i w środę kierunek ZACHÓD:ferrari:.
Miłego dnia i całego weekendu wszystkim. :angel1:

Są już grzybki i jagódki ?
I dzien dobry wszystkim .
11 lipca 2020 01:26 / 4 osobom podoba się ten post
Cześć Wam w środku mojej pracowitej nocy. Przy tym trybie pracy nie mam zupełnie czasu na forum
Pozdrawiam wszystkich. 
11 lipca 2020 05:38 / 3 osobom podoba się ten post
  Pospało by sie jeszcze,ale niestety mój biologiczny zegar budzi mnie wczesnie i nie mam na to zupełnie wpływu.Kawa juz czeka,a potem kolejny dzień-zaczynam od dzis trzeci tydzień turnusu,jak mawia Malgi.Miłej i pogodnej soboty Opiekunowo !
11 lipca 2020 06:28 / 5 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio.  Ja też spać nie mogę.  obudze sie, pokręceni na łóżku i niestety koniec spania a na siłę spać nie zamierzam. Reszta domowników śpi ja klikam na forum  i popijam kawkę. Dziś u nas grill więc muszę co nieco przygotować i mam w planach sernik na zimno.  Wszystkim życzę spokojnego i bezstresowego dnia. 
11 lipca 2020 07:53 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w słoneczną sobotę  choć na dworze tylko 10 st. Ja  zaczynam czwarty tydzień pracy, no jakoś to zleciało już wypiłam herbatkę no i za chwilkę do obowiązków bo pdp wstanie i znowu wszystko od nowa.Miłego dnia życzę wszystkim 
11 lipca 2020 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  wczorajsze popołudnie spędziłam zwiedzając stolice, zrobiłam 11435 kroków, byłam w katedrze Notre Dame, na przepięknym starym mieście, które jest położone na dwóch poziomach, z górnego miasta jechałam w dół windą cztery piętra, troche jak w Pradze - wąskie uliczki z kamieniczkami, knajpkami i turystami  miłego dzionka kochani