Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

28 września 2020 14:59 / 3 osobom podoba się ten post
Z deczka po meksykańsku tortille z kurczakiem, czerwoną fasolką, kukurydzą i sosem pomidorowym
29 września 2020 13:20 / 2 osobom podoba się ten post
Było. Szpecle z podsmazona cebulką i boczkiem. Mix warzyw z maselkiem  
29 września 2020 13:46 / 2 osobom podoba się ten post
Milchreis na mleku, haha. Na śniadanie dziadek nie zjadł zupy, to na obiad zjadł. A ja resztę
Jutro bez gotowania, bo córka przywiezie gotowe jakieś jedzonko. 
29 września 2020 14:51 / 2 osobom podoba się ten post
Ryba, kartoffelsalat i szpinak. Tak zażyczył sobie podopieczny.
29 września 2020 15:14 / 3 osobom podoba się ten post
Frykadelki , ziemniaki, brukselka.
29 września 2020 18:38 / 2 osobom podoba się ten post
Poszłam za ciosem, i skoro została jeszcze ta kupna sałatka ziemniaczana z majonezem, to zaproponowałam podopiecznemu na jutro, i parówkę- taki zestaw lubi. Ale trochę pracy będę miała, bo zamierzam zrobić sobie taką kartoffelsalat, jaką się nauczyłam w Bawarii- bez majonezu. A może pdp. też posmakuje, to będę czasem robić. Sobie frykadele do niej kupię.
01 października 2020 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś obiad bezmiesny. Klasyka. Frytki, jajka sadzone, szpinak i kalafior. 
01 października 2020 08:59 / 3 osobom podoba się ten post
Ryba, ziemniaki, , kalafior, salata
01 października 2020 11:59 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa z warzyw na nodze  z kurczaka  miksowana.  A w środku  mięsko kminek  sól pieprz  lubczyk  2 marchewki  pół brokuła  pół papryki  cebulka 2 ziemniaki 1 korzeń  pietruszki. 
02 października 2020 07:59 / 2 osobom podoba się ten post
Gry kafelki, ziemniaki i marchewka z groszkiem.  Na deser galaretka owocowa lub jogurt. 
02 października 2020 11:04 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Gry kafelki, ziemniaki i marchewka z groszkiem. :gotowanie: Na deser galaretka owocowa lub jogurt. 

"Gry kafelki"???
Podopieczny zażyczył sobie kartoffelsalat z mniejszą ilością majonezu. Umiem robić taką bez tego dodatku, to kupiłam "u rzeźnika"- może lepsza będzie. Do tego białe kiełbaski wrzucone do wrżącej wody, nie gotowane. Czyli zestaw, którego nie lubię. To sobie zrobię gotowca- ryż z warzywami i łososiem.
02 października 2020 11:16 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

"Gry kafelki"???
Podopieczny zażyczył sobie kartoffelsalat z mniejszą ilością majonezu. Umiem robić taką bez tego dodatku, to kupiłam "u rzeźnika"- może lepsza będzie. Do tego białe kiełbaski wrzucone do wrżącej wody, nie gotowane. Czyli zestaw, którego nie lubię. To sobie zrobię gotowca- ryż z warzywami i łososiem.

dobre sobie. Frykadelki oczywiście. Oj ten smartek pisze jak chce!! 
02 października 2020 11:34 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj będzie domowa pizza :)
03 października 2020 09:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś będzie domowa LAZANIA 
03 października 2020 10:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dzis bez szału,  wedle życzenia- zupa z puszki eintopf  erbsen.Ja tam  mam  jeść,e usmażone piersi  z kurczaka w przyprawie  gyros. Znów trafiłam  na  niejadka,  dziadek je tyle  aby żyć  tylko.