Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

02 lutego 2021 10:42 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa marvhewko kokosowa plus chyba grzanki
02 lutego 2021 11:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj schabowy, ziemniaki i kalafior. Pdp. ma zeszyt, w którym zapisuje to, co lubi i rano go studiuje
Wczoraj były kotlety mielone. Wcześniej życzył sobie kupowane. A ostatnio chciał, żebym zrobiła sama. Może zmienniczka go do tego przekonała, dobrze gotowała i pokazała, że lepsze takie od tych gotowców!
02 lutego 2021 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Dzisiaj schabowy, ziemniaki i kalafior. Pdp. ma zeszyt, w którym zapisuje to, co lubi i rano go studiuje:-)
Wczoraj były kotlety mielone. Wcześniej życzył sobie kupowane. A ostatnio chciał, żebym zrobiła sama. Może zmienniczka go do tego przekonała, dobrze gotowała i pokazała, że lepsze takie od tych gotowców!

Moja Margaretka w takiej sytuacji pyta się czy ona to lubi .Demencja niestety postępuje . 
02 lutego 2021 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Moja Margaretka w takiej sytuacji pyta się czy ona to lubi .Demencja niestety postępuje . 

Niestety, tu też widać to powolne, ale ciągłe postępowanie demencji... Przykre to.
02 lutego 2021 20:31 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Niestety, tu też widać to powolne, ale ciągłe postępowanie demencji... Przykre to.

Wizyta u stomatologa też pokazała zmiany chorobowe na przestrzeni roku .
Później zachowanie Margaretki jak dostała w prezencie pudełko pralinek . Nie lubi czekol fY a pralinki prawie połknęła za jednym zamachem. Jedna mnie poczęstowała. 
03 lutego 2021 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
Przykro się robi patrząc jak starość zmienia człowieka...
04 lutego 2021 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
Ryba , marchew z sosem sojowym , ziemniaki 
04 lutego 2021 09:49 / 1 osobie podoba się ten post
Mam nadmiar drożdży, warzywa i sera więc pizza ????domowa będzie. Jakieś salami też się znajdzie. ? Dziś sprzątanie lodówki przed nowymi zapasami  
04 lutego 2021 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś zamawiamy w restauracji. No i się głęboko zastanawiam- pizza, jakiś makaron? Chyba ta pierwsza wygra
05 lutego 2021 09:40 / 1 osobie podoba się ten post
Placki ziemniaczane z musem cukrem albo twarożkiem
05 lutego 2021 09:57 / 1 osobie podoba się ten post
Pdp śledź w śmietanie plus ziemniaki, ja jakiś makaron sobie zrobię..  
05 lutego 2021 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
Prawie ja u Dorotee- placki ziemniaczane. Ale bez dodatków
05 lutego 2021 11:19 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Prawie ja u Dorotee- placki ziemniaczane. Ale bez dodatków:-)

Zapraszam na dodatki
06 lutego 2021 06:29 / 4 osobom podoba się ten post
Kuchnia to dla mnie kara za grzechy, mało umie i nie lubie ale to wynik mieszkania z mamusią hehe. Moge sprzątać, prać, pampersy zmieniać itp. Tu powinnam ale ze względu na sytuacje dogadałam się z synem i jest "bo frost" choć wczoraj nawet i z obrobieniem tego był problem ;) ;) bo byłam pocieszycielką i "zagadywaczką", spełniającą życzenia Damy
06 lutego 2021 08:25 / 4 osobom podoba się ten post
Magmab będzie miała garnki w czyśccu, a ja żelazko i deskę do prasowania. Na bank, bo nie cierpię tego zajęcia a że z natury jestem skrupulatna, to będę gwałcić tą bluzkę, czy inną bardziej skomplikowaną część garderoby, dopóki nie będzie najmniejszego zagniecenia . Tu dzięki Bogu nie ma parcia na prasowanie. Zona dziadka to luzaczka i dobrze. Za to jak wracam do domu, to mój ukochany stary  angazuje mnie w te okropne zajęcie ,kadząc mi, że robię to lepiej  No i jak mam odmówić?
Prasuję na siedząco i ze słuchawkami na uszach, żeby własnych okropnych w tej chwili myśli nie słyszeć. Kiedyś nie wytrzymam i go podrapię 
Dobra  . A w temacie, to wczoraj potrawkę dyniową ugowałam z indykiem i domieszką innych warzyw. Bardzo lubimy. Dziadki sobie dziś odgrzeją. Babka jak będzie miała wenę to coś do tego dorobi-jeśli nie- zjedzą z chlebem i też będzie ok.