Powitajki przy kawie 62

13 lipca 2020 06:03 / 4 osobom podoba się ten post
Poniedziałek czas zacząć. Aż szkoda wychodzić z wyrka. Wszystkim słonecznego, spokojnego poniedziałku ?☕??☘️
13 lipca 2020 06:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.   I kolojny tydzień urlopu czas zacząć. :-Za oknem pochmurno a ja dziś jade w trase załatwić kilka spraw. Spokojnego dnia dla Was ludziska kto ma ochotę zapraszam na kawę. 
13 lipca 2020 08:05 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dzionka kochani  
13 lipca 2020 08:47 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie walizka już spakowana teraz czas na kawę, jeszcze w domu,w swoim fotelu,na spokojneok 14 ma być bus i w drogę. Urlop minął bardzo szybko, mam nadzieję że w pracy też mi się nie będzie czas dluzyl za bardzo. Odezwę się już jutro,gdy dotrę na miejsce i trochę się ogarnę. Miłego dnia wszystkim, 
13 lipca 2020 08:49 / 4 osobom podoba się ten post
Bezpiecznej podróży Marta74  
13 lipca 2020 08:54 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Bezpiecznej podróży Marta74 :ferrari: 

Dziękuję 
13 lipca 2020 09:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo 
Słońce świeci na błękitnym niebie,  ptaki śpiewają, no lato mamy, pięknie jest 
Spokojnego, przyjemnego poniedziałku 
13 lipca 2020 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1:u mnie walizka już spakowana teraz czas na kawę, jeszcze w domu,w swoim fotelu,na spokojne:kwiatek dla ciebie2:ok 14 ma być bus i w drogę. Urlop minął bardzo szybko, mam nadzieję że w pracy też mi się nie będzie czas dluzyl za bardzo. Odezwę się już jutro,gdy dotrę na miejsce i trochę się ogarnę. Miłego dnia wszystkim, :bzy_bzy:

Bezpiecznej i przyjemnej podróży 
13 lipca 2020 10:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spod Zurychu. Pogoda idealna . Lekki wietrzyk, 24- 25 stopni. W nocy pada.
Sobota , niedziela rowerkowo - urodzinowa. Dziadek Joli swiętował. 
I coraz bliżej do domciu.
Spokojnego dnia Wam życzę, a wybierającym się w podróż w najbliższym czasie- szerokości.
14 lipca 2020 05:37 / 5 osobom podoba się ten post
Milego dnia Opiekunnowo?. Zaliczyłam już wypad po kawę, godzinka w łóżku a potem apjiat od nowa. No to Alelluja i do przodu ☕??☘️
14 lipca 2020 05:37 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  I po spaniu. Przebudzę się, pokręcę na łóżku i niestety już nie da mi usnąć. Najwyżej później sobie zrobię drzemkę.  Za oknem słoneczko już wygląda tak więc mam nadzieję, że to będzie dobry dzień bo już deszczu jest nadmiar. Wam życzę spokojnego dnia a tym co w podróży dotarcia szczęśliwie do celu.  Teraz zapraszam na kawkę
 
14 lipca 2020 07:18 / 7 osobom podoba się ten post
Heloł, heloł, zaczynamy nowy dzień 
A ten wita mnie pięknym,błękitnym niebem,  czystym ,rześkim jeszcze powietrzem i radosnym przypomnieniem, że od 13 do 20  mam wolne 
Wszystkim życzę spokojnego, przyjemnego dnia 
14 lipca 2020 07:21 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w klimacie umiarkowanym. Pogoda znów idealna i stonowana .
Wstawiam obrazek z zapożyczoną myślą, bo czasem tego i tamtego nie "rozumię" 
Spokojnego dnia 
14 lipca 2020 07:39 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  słoneczko świeci, na szczęście bez  upałów, opalenizne mam - moge wracać do domu 
spokojnego dzionka kochani  
14 lipca 2020 08:13 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo ,ja dziś dłużej poleżałam bo weselnicy napewno dłużej pośpią, więc siedzę cichutko aby ich nie obudzić ććććicho. Poklikam na internecie. Potem ok 8,45 jak nie wstaną to sama zjem śniadanko a oni niech śpią. Znowu inny dzień jak wszystkie. To dobrze bo jakaś zmiana. Jaki będzie dalszy dzień to zobaczymy