Powitajki przy kawie 62

14 lipca 2020 08:43 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Przedostatni dzień pierwszej części wakacji. Pogoda ładna, ogólnie cały czas tak tu było. Tylko temperatura wody pozostawiała wiele do życzenia. A że nie jestem z rodziny morsów, to było trochę brrrr.... 
Wszystkim, urlopującym i pracującym, życzę spokojnego i miłego dnia
14 lipca 2020 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam serdecznie :chaplin:
Przedostatni dzień pierwszej części wakacji. Pogoda ładna, ogólnie cały czas tak tu było. Tylko temperatura wody pozostawiała wiele do życzenia. A że nie jestem z rodziny morsów, to było trochę brrrr.... :smiech3:
Wszystkim, urlopującym i pracującym, życzę spokojnego i miłego dnia:buziaki2::kwiatek dla ciebie:

Jak to,pierwszej części urlopu?
To będzie jeszcze i druga?
A do roboty to kiedy, kto będzie nas odliczał? Radio Luxemburg zawiesza swoje audycje, Luke urlopuje bez końca i kto mi powie, ile dni mi zostało do urlopu? Jeszcze się zasiedzę i stałej opiekunki nie opuszczę
Żart oczywiście, przyjemnego wypoczynku życzę 
14 lipca 2020 09:53 / 5 osobom podoba się ten post
Miałam nie wpuścić tej stałej opiekunki, a wyszło, że jej nie opuszczę 
Opuszczę i to z radością 
14 lipca 2020 09:59 / 6 osobom podoba się ten post
Hej hej
Dostalam info że szukają tutaj kogoś cobym mogła zwiac. Ulga ogromna!
 
14 lipca 2020 10:12 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Miałam nie wpuścić tej stałej opiekunki, a wyszło, że jej nie opuszczę :smiech3:
Opuszczę i to z radością :radosc:

Można się zgrać  nie powiem.Ale żeby aż tak? 
14 lipca 2020 11:06 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Można się zgrać :gitara: nie powiem.Ale żeby aż tak? :smiech3:

dobrze mówisz, że aż tak, to zgrać się chyba nie można
Tutaj to chyba już  po paru wspólnych godzinach nogi by się nam plątały, bo każda z nas do innej muzyki tańcuje 
14 lipca 2020 11:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam już z pracy, i to tak dosłownie, bo opiekunka,która tu mnie zastepowala,odjechala na inną sztelle tym samym busem,którym ja przyjechalam.Więc od razu musiałam przejąć obowiązki. Nic to,dam radę, obiad już gotuję, pdp drzemie w salonie, będzie dobrze, nie ma innej opcjiMiłego dnia wszystkim życzę 
14 lipca 2020 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kwiatek dla ciebie2:witam już z pracy, i to tak dosłownie, bo opiekunka,która tu mnie zastepowala,odjechala na inną sztelle tym samym busem,którym ja przyjechalam.Więc od razu musiałam przejąć obowiązki. Nic to,dam radę, obiad już gotuję, pdp drzemie w salonie, będzie dobrze, nie ma innej opcji:radosc1:Miłego dnia wszystkim życzę :angel1:

O a czemu to tak z ta zmienniczka ?
14 lipca 2020 12:42 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kwiatek dla ciebie2:witam już z pracy, i to tak dosłownie, bo opiekunka,która tu mnie zastepowala,odjechala na inną sztelle tym samym busem,którym ja przyjechalam.Więc od razu musiałam przejąć obowiązki. Nic to,dam radę, obiad już gotuję, pdp drzemie w salonie, będzie dobrze, nie ma innej opcji:radosc1:Miłego dnia wszystkim życzę :angel1:

Z takim podejściem na pewno dasz radę 
Powodzenia 
14 lipca 2020 12:43
mzap88

Hej hej
Dostalam info że szukają tutaj kogoś cobym mogła zwiac. Ulga ogromna!
 

Oby szybko znaleźli 
14 lipca 2020 13:32 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Z takim podejściem na pewno dasz radę :-)
Powodzenia :kwiatek dla ciebie2:

Dziękuję ja tam już kolejny raz, wiem mniej więcej co mnie czeka, i też takie nastawienie po prostu pomaga mi przetrwać niekiedy trudne chwile 
14 lipca 2020 13:34 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

O a czemu to tak z ta zmienniczka ?

Tak firma zorganizowała zastępstwo,nie będzie musiał kierowca jechać już popołudniu pod ten adres 
14 lipca 2020 13:37 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oby szybko znaleźli :-)

noooooooo oby :) tego mi proszę życzyć :D
Widzę ogłoszenie na stronie firmy i na fb i będzie dym, bo to co tam pisze jest zgodne może w 20%? :D
ale to już nie moja bajka. 
Współczuję każdej Polce, która będzie miała tę wątpliwą przyjemność tutaj być...
14 lipca 2020 14:24 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Tak firma zorganizowała zastępstwo,nie będzie musiał kierowca jechać już popołudniu pod ten adres :-(

Ale obiad na dzisiaj mogła przygotować. Zawsze tak robię. Jeśli zmienniczka ma inne gusta kulinarne niż moje, to sobie zawsze coś tam może zjeść, lodówki pustej nigdy nie zostawiam, a babce nie musi od  razu na dzień dobry gotować 
14 lipca 2020 16:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak to,pierwszej części urlopu?
To będzie jeszcze i druga?:zaskoczenie1:
A do roboty to kiedy, kto będzie nas odliczał? Radio Luxemburg zawiesza swoje audycje, Luke urlopuje bez końca i kto mi powie, ile dni mi zostało do urlopu? Jeszcze się zasiedzę i stałej opiekunki nie opuszczę:lol3:
Żart oczywiście, przyjemnego wypoczynku życzę :moje_wakacje:

No ba, od niedzieli Słowacja i Chochołów... A wracam 1go z powrotem w to samo miejsce