Powitajki przy kawie 62

28 października 2020 09:50 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Odpowiedzi trzeba szukać w odrębnych przepisach. Jesteś zleceniobiorcą,nie pracownikiem. Wiadomo, że zleceniobiorca jak i każdy pełnoletni i pełni władz umysłowych człowiek odpowiada sam za własne postępowanie- tak, że naprawdę możesz być zadowolona , że synowa twoich podopiecznych podjęła się zająć twoim przypadkiem :)

Szczerze powiem nie jestem super biegła w niemieckim więc musi to rodzina się dokładnie wy wiedzieć i załatwić ta sprawę. 
28 października 2020 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale to chyba rodzina pod powinna nas zgłosić.? Póki ci synowa miała się dowiedzieć co i jak. Czekam na info od niej. :-)

Mnie wczoraj na lotnisku, w punkcie robienia testów, powiedziano że sama muszę zrobić kopię posiadanych dokumentów i złożyć ja we właściwym miejscu. W czasie pauzy będę szukała tego w właściwego miejsca dla miejscowości gdzie jestem. A rodzina 80-100 km stąd i zagląda  raz w tygodniu. 
28 października 2020 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Malgi,jeśli już się dobrze czujesz, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby negatywny wynik testu, który otrzymasz- wykorzystać.
Ze znalezieniem pracy teraz na bank kłopotu mieć nie będziesz.

Tinóś, nie wiem czy będę robić test? Bo raczej z automatu nie dostaniemy zlecenia. Na razie mój mąż jeszcze nie czuje się dobrze i wolałabym go samego nie zostawiać na dłuższy czas?
29 października 2020 12:16 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Tinóś, nie wiem czy będę robić test? Bo raczej z automatu nie dostaniemy zlecenia. Na razie mój mąż jeszcze nie czuje się dobrze i wolałabym go samego nie zostawiać na dłuższy czas?

To hossy na zlecenia nie ma? W przeciwieństwie do tego co trąbią?  Ogłoszeń dużo, ale...
A tak na poważnie- to opiekuj się mężem. Nie postąpiłabym inaczej. Zdrówka dla Was obojga.