Powitajki przy kawie 62

01 października 2020 10:02 / 8 osobom podoba się ten post
A tak się czuję październikowo, czuję "przesilenie" jesienne, bo po podróży.
Witam serdecznie, życząc wszystkim miłego dnia 
Szczęśliwie o 9 dojechałem, busem zwiedziłem jeszcze Bonn, Kolonię i Dyseldorf Trochę opiekunek wracało. Ale już urlopik, trzeba na lane . Bywajcie
01 października 2020 11:56 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich,  u mnie pierwsze  koty za płoty,  dziś spałam  jak kamień,  o 8 obudzili  mnie Ci  co bandaże  zakładają,  myślałam,  że  to zegar,  bo dziadek ma ich skoro  w domu  i co chwila  grają,  kukają,  brzęczą ?? Byłam na maxa  zmęczona. Pozdrawiam  wszystkich  i życzę  miłego  dnia ?
01 października 2020 14:14 / 4 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo miłego popoludnia życzę
 
01 października 2020 15:36 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A tak się czuję październikowo, czuję "przesilenie" jesienne:smiech3:, bo po podróży.
Witam serdecznie, życząc wszystkim miłego dnia :buziaki2:
Szczęśliwie o 9 dojechałem, busem zwiedziłem jeszcze Bonn, Kolonię i Dyseldorf:gwizdanie::smiech2: Trochę opiekunek wracało. Ale już urlopik, trzeba na lane :pije_piwo_beczka:. Bywajcie:hejka1:

Było na kawę/ herbatę) kakao wpaść do Margaretki
Udanego wypoczynku
01 października 2020 15:39 / 6 osobom podoba się ten post
Hej ! I ja witam  już  z domku...też  trochę  ,, pozwiedzałam " 5 godzin  dłużej  niż  normalnie... Mój  Z. pojechał  teraz  do pracy/ Pan od gitary/Kończę  rozpakowywanie  moich tobołów  Ostatni raz tyle wiozłam!!!! Przyrzekam!!!:
01 października 2020 15:51 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Hej ! I ja witam  już  z domku...też  trochę  ,, pozwiedzałam ":-( 5 godzin  dłużej  niż  normalnie... Mój  Z. pojechał  teraz  do pracy/ Pan od gitary/:gitara:Kończę  rozpakowywanie  moich tobołów :smiech3: Ostatni raz tyle wiozłam!!!! Przyrzekam!!!::do bani:

Nie mam zamiaru trzymać cię za słowo w kwestii zakupów w DE
01 października 2020 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Nie mam zamiaru trzymać cię za słowo w kwestii zakupów w DE:-):-):-)

02 października 2020 07:13 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w piątek.  Za oknem noc jeszcze. Budzik dzwonił i dzwonił jak nigdy. Pamiętajcie, że jutro sklepy  zamkniete. Spokojnego dnia ludziska. 
02 października 2020 07:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie też za oknem jeszcze ciemnawo,widać jak szybko dni stają się coraz to krótsze. No cóż, jest jesień, chociaż w dzień jeszcze całkiem ciepło. Miłego dnia i słoneczka nam życzę 
02 października 2020 07:42 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku. Nie zdążyłam kawy dopić, a podopieczny już "pędzi" do śniadania. To teraz ogarnąć co tam trzeba...
02 października 2020 11:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w południe
02 października 2020 14:25 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich  ja się dziś  nałaziłam z Gesundkarte  dziadka  bo trzeba było  uaktualnić A dał mi  zablokowaną,  więc musiałam  gnać raz jeszcze  z właściwą, wykupilam mu też  krople  przeciwbólowe. Złapałam  katar,  myślałam,  że to alergia,  ale  chyba przesilenie jesienne. Może sok z grapefruita  pomoże. 
02 października 2020 16:50 / 5 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo w popoludniowy wietrzny dzionek
 
02 października 2020 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Witam popołudniem,  córka podopiecznego  napisała mi , że po śniadaniu w niedzielę mam wolne.   Rower  mam dopiero  od poniedziałku,  Jezu co ja będę  robić?
02 października 2020 19:05 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam popołudniem,  córka podopiecznego  napisała mi , że po śniadaniu w niedzielę mam wolne.   Rower  mam dopiero  od poniedziałku,  Jezu co ja będę  robić?

Zależy, w jakich okolicach jesteś...