18 października 2012 21:22
i dobrze ze nie mialyscie stycznosci! ja z nimi wyjechaloa i nie polecam nikomu tych oszustow. poczytajcie sobie inne fora, troche jest o nich zlych opinii, szkoda, ze wczesniej tego nie znalazlam! nie placa na czas, oszukuja przy naliczeniach wyplaty, nie interesuja sie, nie mialam z nimi w ogole kontaktu, bo nie dzwonili do mnie! moja kolezanka wyjechala prawie w tym samyum czasie co ja i tez to samo- juz z nimi nie pojedziamy na pewno. mialam miec 900 a dostalam niecale 850E, a niem mam w miare ok, dogaduje sie. tak opisuja kolorowo, pieknie, a jak co do czego to jest jak jest i trzeba to akceptowac, umowa to umowa. szkoda gadac. private care 24 to chyba jakis obcokrajowiec zalozyl, wyzyskuje, bo ile ona ma z jednej opiekunki miesiecznie skoro takie g... zarobki a roszina placila ze 3 razy tyle! co to ma byc, ja nie jestem murzynem!
18 października 2012 21:24
no mile to one moze i sa przy pierwszym spotkaniu, jak chca cie zwerbowac, pozniej maja cie gdzies, tak jak mnie ... ale juz pisalam w innym watku co to za firma
19 października 2012 09:36 / 1 osobie podoba się ten post
Ile opiekunek - tyle opinii. Każda ma inne oczekiwania, to oczywiste. Mi bardzo spodobało się podejście PRC24. Konsultantka rozpoczęła rozmowę od wysokości wynagrodzenia - bo jak słusznie stwierdziła jest to najważniejsza dla kandydata informacja. Trudno podejmować przecież jakieś decyzje bez tej wiedzy. Kolejny plus to umowa o pracę, co jest rzadkością, bo większość agencji proponuje umowę zlecenie, i fakt że zarobek uzależniony jest od stanu zdrowia pacjenta, a nie znajomości języka - warunek jest jeden niemiecki musi być co najmniej komunikatywny.

Niestety w firmie o której pisałam w innym wątku nikt Ci nawet dolnej granicy zarobków podczas rozmowy telefonicznej nie chce podać. Jechałam 80 km, żeby się dowiedzieć że zarobię poniżej 800 euro... a wystarczyło o tym poinformować, i nie zabieralibyśmy sobie wzajemnie czasu...
19 października 2012 12:36
Neta...jaka to firma...co jechałać"po" 800 Euro?napisz na maila,,,adres na profilu z góry dzięki:)
19 października 2012 13:45
aha,,,no to jasne wszystko:)ale z PRM a nie z PRC??bo wszyscy mylą:(
19 października 2012 20:09
Neta, masz rację ile opiekunek tyle opinii, a z tego co piszesz , dla mnie wazną rzeczą jest umowa o pracę i wiem co zrobię po [powrocie do domu- jeszcze 4 tygodnie :P.

Ewa67 możesz się do mnie odezwać mailowo:)?- adres masz w profilu:)
23 października 2012 17:28
Dziewczyny, mam propozycję wyjazdu z PRC24 - Personnel Research Center 24 Sp. z o.o.

i co robićććććććććććć???Proszę o kontakt Zosię...mailowo, bo z tego co pamiętam to ona współpracuje z ta firmą.

Pomóżcie,jeśli któraś cokolwiek wie....z góry dzięki:)
23 października 2012 18:13
Kasia pisz jaka placa, na ile i w ogole:) ja mam jeszcze 2 dni czekac na akcept familii i powoli rozgladam sie za inna firma. Umowa w biurze czy e-mail?
23 października 2012 18:22
no płaca myślę całkiem ok:)...wyjazd na dwa miesiące.Co do umowy to raczej e-mail, bo nikt mi nic nie mówił że mam gdzieś jeździć, no ale tego nie jestem pewna więc nie mówię na 100%...to już druga propozycja od nich, jedną odrzuciłam wczoraj, a dzisiaj następna:)Jutro mam dać znać czy się decyduję...szczegóły o podopiecznej dostałam na maila, także wszystko do "przestudiowania":)

zobaczymy...Jutro na pewno będę wiedziała więcej...

Kocinek a Ty do jakiej firmy startowałaś???

23 października 2012 19:35
Ide pisac do prc24, zaraz wroce to porozmawiamy dalej:)
ps juz do nich szrajbnelam, pisz ile ci zaproponowali:P
23 października 2012 19:50
Hehehe...no dla mnie też to jest śmieszne, tym bardziej że jak ktoś szuka pracy to chyba nie ma pieniędzy na jakieś tam wyjazdy nikomu do niczego nie potrzebne:)

To jak napisałaś to pewnie jutro będą dzwonić:)

Co do pensji to chyba tak nie bardzo na forum się chwalić,,,hahah, no ale odpowiem dyplomatycznie iiiiiii....

z pewnością za 900 euro bym się z domu nie ruszała:)interpretacja należy do Was :))
23 października 2012 20:02
Jak do 11 jutro nie zadzwonia, to ja zadzwonie, bo znalazlam stronke, ze nie ma aplikacji z pytaniami tylko normalny email pisalam. Bez fotki, pytania o palenie itp. Wlasnie sie zastanawiam dziewczyny klamac, ze nie pale? Wole nie, choc mam e-fajke, ale zwykle tez popalam. Martwie sie, ze nieatrakcyjna jestem dla dziadkow skoro pale i casingow nie wygrywam:( i dalej w domu, a kasy nie ma.
23 października 2012 21:15

Kasia84 i Kocinek - przypominam czego dotyczy temat. Moderator

24 października 2012 11:08
Dziewczyny i jak???Dzwoniłyście do PRC24???
24 października 2012 13:06
Kasia, a czy oni płacą w euro?