21 lutego 2013 19:08
A ja właśnie dowiedziałam się, że jadę z tej Firmy. W zeszłym tygodniu złożyłam papiery, przy okazji rozmowa po niemiecku. Dzisiaj zadzwoniła matka podopiecznej, kilkunastominutowa rozmowa z nią, natychmiastowe info do firmy po tej rozmowie. Nie minęło 15 minut , jak Pani z Firmy zadzwoniła z informacją o akceptacji rodziny i za 2 godzinki miałam na mailu potrzebne informacje i bilet. Jestem pod dużym wrażeniem. Zobaczymy co dalej, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
17 kwietnia 2013 16:45
Anika ja czekam na akceptacje Rodziny ale nie jestem pewna czy mam ufac tej Firmie? czy pieniążki będa na czas i czy tyle ile usłyszałam przez telefon? nigdzie niemoge znalesc opini.
18 kwietnia 2013 06:07
Anika odezwij śię prosze na temat tej Firmy
30 kwietnia 2013 12:34
Tak, pieniążki są na czas, bez żadnych opóźnień. Ja nie mogę słowa złego powiedzieć, na pierwszą ofertę wcale nie czekałam. Wracam na to miejsce w lipcu, teraz chciałabym wyjechać na jakieś 5 tygodni, bo 23 czerwca muszę być w Polsce i czekam na ofertę. mam nadzieję, ze szybko dostanę, bo nie mogę sobie pozwolić na długie czekanie.
Przepraszam, że nie odpisywałam długo, ale teraz jestem w Polsce. Gdybyś miała pytania, to pisz na maila, tam zaglądam każdego dnia. A co z Tobą, wyjechałaś z tą Firmą?
08 maja 2013 21:44
Witam :) Ja rownież przeszłam dziś rekrutację w tej firmie.Miałam krótką i bardzo prostą rozmowę w języku niemieckim, którą przeszłam pozytywnie :)Dostałam dość dużo dokumentów i większość musiałam własnoręcznie podpisać i zeskanować po czym odesłać. Teraz czekam na oferty. Aplikowałam w kilku firmach zobaczymy co z tego wyjdzie :)
09 maja 2013 05:55
To teraz poczekasz sobie na oferte troche. To zależy od szczescia Panie są leniwe w tej Firmie a miłe tylko do momętu przesłania tych wszystkich papierów. Ja z nich zrezygnowałam.
09 maja 2013 09:22
Orchidea

To teraz poczekasz sobie na oferte troche. To zależy od szczescia Panie są leniwe w tej Firmie a miłe tylko do momętu przesłania tych wszystkich papierów. Ja z nich zrezygnowałam.

dlatego tez aplikowalam do innych firm :)zobaczymy czy ktos sie odezwie.
09 maja 2013 09:25
moja kolezanka zglosila sie do nich i ma po kilka ofert dziennie.nie wiem od czego to zalezy
09 maja 2013 11:28
no ja juz dzis mialam oferte wiec nie wiem jak to jest
12 maja 2013 12:17
A ja też mam szybko od nich oferty. Właśnie jutro wyjeżdżam na zastępstwo na miesiąc. Później 2 tygodnie odpoczynku w Polsce i wracam na "swoje" miejsce, do mojej Babci. Tam sobie pobędę już dłużej, bo miejsce sprawdzone i jest jak w rodzinie . Jeżeli chodzi o mnie to Firma jest jak najbardziej w porządku, nie mogę nic złego powiedzieć. Jak mam jakąś sprawę, to piszę maila i do kwadransa mam odpowiedź
30 maja 2013 20:00
Witam, nie polecam firmy Personnel Research Center 24 z Chorzowa,nie szanują opiekunek, mają głodowe stawki,wykorzystują opiekunki,liczą na ich naiwność, są niemili...aktualnie znowu się ogłaszają na portalu pracazagranicą.pl, bo nie mają już opiekunek..ja i moje koleżanki mają negatywne zdanie o tej firmie..pozdrawiam
30 maja 2013 20:08
zgdzam się z Orchideą, Panie są miłe na początku,a potem są bardzo nieprzyjemne i nie zajmują się problemami opiekunek..są też leniwe i nie szanują opiekunek,a przecież gdyby nie opiekunki ,które ciężko pracują to firma PRC24 w Chorzowie i te Panie tam zatrudnione nie miałyby pracy..Nie lubię takich firm...pozdrawiam
31 maja 2013 14:25
dalia66

zgdzam się z Orchideą, Panie są miłe na początku,a potem są bardzo nieprzyjemne i nie zajmują się problemami opiekunek..są też leniwe i nie szanują opiekunek,a przecież gdyby nie opiekunki ,które ciężko pracują to firma PRC24 w Chorzowie i te Panie tam zatrudnione nie miałyby pracy..Nie lubię takich firm...pozdrawiam

Z tego co zauwazylam ta firma ma dokladnie takie same dokumenty jak firma AVORIa i na niektorych dokumentach z firmy avoria sa podpisy z firmy PERSONNEL.Czy ta firma jest w pozradku,czy moze nie miala chetnych i zmienila nazwe,bo mnie to bardzo zastanawia.Od jakiej kwoty oplacane sa skladki???
02 czerwca 2013 09:41
witam was.jestem na wyjezdzie z tej firmy pierwszy raz.mam nadzieje że bedzie ok
02 czerwca 2013 18:02
Hello,mam pytanie czy jestes na umowie o prace w PRCenter24? ,ja wlasnie szukam firm ktore ja gwarantuja,w sumie zdecydowalam sie na wyjazd z innej firmy na zlecenie,jesli moglabys napisac bylabym wdzieczna:)pozdrowionka