02 czerwca 2013 19:36
witam, ja mam zlecenie ale moja przyjaciółka jechała z tej firmy i ma umowe o pracę
02 czerwca 2013 21:24
Fajnie,dziekuje:)
08 czerwca 2013 16:16
kattti82 ja mam umowę o pracę - pierwszy wyjazd z PRC24, jest w miarę przejrzysta, oczywiście mniej płacą niż na zleceniu,po przyjeździe do De dzwoniła firma z pytaniem jak jest u podopiecznej - jestem pierwszą opiekunką u babci, wrażenie pozytywne, no i załatwili przyjazd busem prywatnym a nie autokarem, zobaczymy po pierwszej wypłacie
08 czerwca 2013 17:14
mam jeszcze pytania: czy to jest umowa o prace od najnizszej krajowej?i czy mniej kasy to mniej niz 1000E?:)zycze Ci dobrej wyplaty :D i odpisz jak bedziesz miala chwilke..,pozdrowionka
08 czerwca 2013 20:11
Tak od najnizszej krajowej jest podstawa,niestety jest ponizej 1000e i dlatego nie mam zamiaru dlugo z ta firma dlugo wspolpracowac jesli stawki nie podniosa ale jak nic innego akurat na umowe o prace nie bylo to dobre i to
08 czerwca 2013 23:05
anetta

Tak od najnizszej krajowej jest podstawa,niestety jest ponizej 1000e i dlatego nie mam zamiaru dlugo z ta firma dlugo wspolpracowac jesli stawki nie podniosa ale jak nic innego akurat na umowe o prace nie bylo to dobre i to

witam ja z ta firma wspópracuje od prawie dwóch lat najpierw byłam na umowie o prace miałam wtedy 900 e ale po trzech miesiacach dostałam podwyzke zadne kokosy ale miałam 950 e oczywisciw wszystkie składki były płacone z 1500 zł z podstawy teraz przeszłam na zlecenie pieniazki mam troche lepsze ,nie zalezy mi na umowie o prace bo i tak emeryture bede miała po mezu wiec wole teraz miec wiecej pieniedzy.Musze powiedziec ze firmaa jest w porzadku i pienizki zawsze na czas wiec nie ma strachu sa naprawde uczciwi pozdrawiam
08 czerwca 2013 23:08
kattti82

Hello,mam pytanie czy jestes na umowie o prace w PRCenter24? ,ja wlasnie szukam firm ktore ja gwarantuja,w sumie zdecydowalam sie na wyjazd z innej firmy na zlecenie,jesli moglabys napisac bylabym wdzieczna:)pozdrowionka

hej w tej firmie mozesz wybrac albo umowa albo zlecenie nie ma z tym problemu wiem napewno bo pracuje z nimi juz drugi rok.
 
09 czerwca 2013 09:38
ewa67

hej w tej firmie mozesz wybrac albo umowa albo zlecenie nie ma z tym problemu wiem napewno bo pracuje z nimi juz drugi rok.
 

:)Jak ja sie ciesze ze znalazlam to forum ,w sumie chyba lepiej sie przywiazac do jednej firmy na dluzszy czas ,a byc moze pozniej jest szansa nawet z tego 950E uzyskac wiecej ...,sprobuje z PR center24 jesli nie robia zadnych przekretow,dziekuje za info od Was ,udanego dnia
10 czerwca 2013 14:05
Drogie Panie
 
w ramach wyjaśnień firma Avoria jest parterem biznesowym firmy Personnel Research Center 24, co ma na celu zwiększenie możliwości wyboru ofert pracy - ilości zgłaszających się rodzin.
 
Dla każdej Pani staramy się indywidualnie dopasować ofertę do jej doświadczenia, umiejętności językowych i wymagań samej opiekunki.
Proponujemy zatrudnienie zarówno na podstawie umowy o pracę jak i umowy zlecenie w zależności od wyboru opiekunki. Wynagrodzenie jest różne, waha się od 950 do 1300 euro na miesiąc. Każdej Pani w ramach współpracy z nami gwarantujemy po pierwszm wyjeździe stałą podwyżkę, dodatkowo przy wyjazdach 3 miesięcznych premię uznaniową.
 
Wszystkim naszym Paniom gwarantujemy też organizację i zakup biletu.
 
Dwa razy do roku nasza firma organizuje bezpłatny kurs językowy dla Pań zainteresowanych wyjazdem. Kurs organizowany jest w naszej siedzibie w Chorzowie. Panie chętne zapraszamy do zapisów mailowo lub telefonicznie.
 
 
Wszystkie Panie zachęcamy serdecznie do współpracy zarówno z firmą PRC24 24 jak i Avoria
 
 
Zespół Personnel Research Center 24
 
 
 
20 czerwca 2013 10:31
ach ile opiekunek tyle opinii...byłam na wyjezdzie z inną firmą ponoć niewypłacalną, która nie odprowadza ZUS, dziewczyny nie otrzymały karty EKUZ itp a ja nie miałam żadnego problemu: wypłta na czas, karte Ekuz też dostałam i jade w lipcu w to samo miejsce. Więc moim zdaniem nie należy aż tak bardzo sugerować się opiniami bo co ma być to i tak będzie.
08 lipca 2013 15:11
Witam wszystkich
Zaczynam nowy etap w zyciu ...postanowiłam tez zostać  Opiekunką.
Przestudiowawszy wasze wpisy wybrałam firmę PRC 24, właśnie przeszłam test jezykowy.
Przeszłam to zbyt dużo powiedziane...dukałam jak mało kto, ale pierwsze koty za płoty.
Słówka wkuwam codziennie, a niezbędne informacje ....dostałam od Was.
To forum to skarbnica wiedzy, nie raz pewnie jeszcze poproszę o pomoc.
Jak na razie jestem przerażona, ale stres mobilizuje rzekomo ....
super ze jesteście
08 lipca 2013 21:58
Gosia 1234

Witam wszystkich
Zaczynam nowy etap w zyciu ...postanowiłam tez zostać  Opiekunką.
Przestudiowawszy wasze wpisy wybrałam firmę PRC 24, właśnie przeszłam test jezykowy.
Przeszłam to zbyt dużo powiedziane...dukałam jak mało kto, ale pierwsze koty za płoty.
Słówka wkuwam codziennie, a niezbędne informacje ....dostałam od Was.
To forum to skarbnica wiedzy, nie raz pewnie jeszcze poproszę o pomoc.
Jak na razie jestem przerażona, ale stres mobilizuje rzekomo ....
super ze jesteście

i jakie wrażenie zrobiła na Tobie firma?
 
10 lipca 2013 15:48
Dzisiaj 10 dzień miesiąca, prawie 16godz a podstawy (pierwszego) wynagrodzenia na koncie z PRC nie ma
10 lipca 2013 16:35
No ja do 1O mialam miec cala wyplate i rowniez nie mam...
10 lipca 2013 16:54
malgosia1982

i jakie wrażenie zrobiła na Tobie firma?
 

Wstępna rekrutacja, sposób udzielania informacji OK. Dokumenty złozyłam, ale jeszcze zaliczę sobie kurs Opiekunek we Wrocławiu i wtedy zgłosze gotowosc. Zobaczymy jak to sie wszystko potoczy.