Jak minął dzień 10

25 stycznia 2021 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

A ja rano ,w drodze do kosza na śmieci  spotkałam Panią  wiosnę :-)

Kurczaki  u mnie 30 /35 cm sniegu 
Zakryloby po same uszy cwjeta
25 stycznia 2021 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Bałwanów u nas dostatek, ale o tym konkretnym nie wiem??? Możesz temat przybliżyć?
 

25 stycznia 2021 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

A ja rano ,w drodze do kosza na śmieci  spotkałam Panią  wiosnę :-)

A koleżanka już przyjechała? 
25 stycznia 2021 18:52 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

https://wiadomosci.wp.pl/suwalki-balwanek-z-antyrzadowym-transparentem-i-sledztwo-policji-6600672967637984a

A nie widziałam wcześniej! Dobre, bałwanami się zajmują
25 stycznia 2021 18:52 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

A koleżanka już przyjechała? :-)

Nie,czekam..ale spoko, właśnie  dostałam  wiadomość  od córki PDP,że  mam extra  od niej  zapłacone za te  kilka dni..... 
25 stycznia 2021 18:53 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

https://wiadomosci.wp.pl/suwalki-balwanek-z-antyrzadowym-transparentem-i-sledztwo-policji-6600672967637984a

Jako internauci  żądamy wszczęcia  postepowania i ujawnienia co bylo napisane na transparencie chcemy wiedziec
25 stycznia 2021 19:44 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Nie,czekam..ale spoko, właśnie  dostałam  wiadomość  od córki PDP,że  mam extra  od niej  zapłacone za te  kilka dni.....:taniec2: 

podzielisz się?... podam Ci nr konta...
25 stycznia 2021 20:27 / 2 osobom podoba się ten post
Zaraz mecz piłki ręcznej PL - DE 
26 stycznia 2021 15:11 / 3 osobom podoba się ten post
Spacer 2h z koleżanką . Terax lenistwo do 16  potem gotowanie i koniec dnia jakby.
26 stycznia 2021 15:19 / 5 osobom podoba się ten post
Clio

Jako internauci  żądamy wszczęcia  postepowania i ujawnienia co bylo napisane na transparencie chcemy wiedziec:klotnia::lol3:

Podpisuję się pod tym!!!
Choć podejrzewam, że mogło to być *****  ***
26 stycznia 2021 16:00 / 4 osobom podoba się ten post
Obiad zjedzony o 13 - dzień zaliczony. Zaliczony u 3 km spacer ale szybko bo rajstop nie wzięłam pod spodnie i tyłek mi trochę przewiało. a wiatr zimny chociaż słońce świeci mocno i zero na termometrze. Przyszlam jak się rzuciłam na łóżko to babcia mówiła że chrpałam, ale ona chyba głośniej. Teraz ona kawka ja herbata ☕? i ciacho. . Menu na jutro ustalone - placki kartofla będzie a w czwartek prosiła o jakąkolwiek zupe bo rano nie może nic jeść i karetka ja zabiera na rezonans nerek a jak wróci ( chyba że w szpitalu zostanie) chętnie zje zupe. Ok będzie rosołek. Może swój makaron zrobię. Jeszcze tylko zaraz złożę pranie, o 18.30 kolacja i koniec dnia. Oby tylko spokojnie. Luke pewnie już zmiennika wita lub chleb i sól i kieliszek bimbru. Spokojnego popołudnia. 
26 stycznia 2021 20:33 / 5 osobom podoba się ten post
Zmiennik dotarł przed 17.
Dusia... kierowcy merców nie piją  Jutro muszę pokazać mu wszystkie miejsca "zakupowe", więc czas zleci... Przewoźnik poinformował mnie ze jutro między 20 a 22 wyjazd, ale oczywiście kierowca zadzwoni przed południem i dokładnie określi czas.
Uff... Dziś 78.dzień, ale wszystko dobre, co się dobrze kończy 
27 stycznia 2021 20:59 / 5 osobom podoba się ten post
No cóż....kama zamknela sie w pokoju
Marta siedzi w krzakach calymi dniami
Joanna ma tyle roboty ze nie w co rece wsadzic i sluch zaginął 
Dorotee ma ciagle jakies dziwne skojarzenia 
Damessa  lata po plaży .....I tak se ino dni mijaja...
 Aa reszta zawiiiija w te sreberka i zawija  
27 stycznia 2021 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
Leniwie przerwę przespałam no padało , resztę dnia też się o bijalam, codziennie UJ kladsm trochę dekoracji  BN , może do Wielkanocy zdążę żłobek schować
27 stycznia 2021 22:44 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Leniwie:dobranoc1: przerwę przespałam no padało , resztę dnia też się o bijalam, codziennie UJ kladsm trochę dekoracji  BN , może do Wielkanocy zdążę żłobek schować:wielkanoc3:

Schowasz żłobek wyjmiesz jajka.