Jak minął dzień 10

24 stycznia 2021 18:58 / 9 osobom podoba się ten post
Chcę Wam podziękować, za pomoc, wsparcie psychicznie, za to, że jesteście. Jutro mija mi 7Roczica Ślubu. Może to mało dla Niektórych, ale w naszym wieku czas liczymy podwójnie, tym bardziej że zaczelismy od Was, Kochani. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24 stycznia 2021 19:02 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Chcę Wam podziękować, za pomoc, wsparcie psychicznie, za to, że jesteście. Jutro mija mi 7Roczica Ślubu. Może to mało dla Niektórych, ale w naszym wieku czas liczymy podwójnie, tym bardziej że zaczelismy od Was, Kochani. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

24 stycznia 2021 19:34 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Chcę Wam podziękować, za pomoc, wsparcie psychicznie, za to, że jesteście. Jutro mija mi 7Roczica Ślubu. Może to mało dla Niektórych, ale w naszym wieku czas liczymy podwójnie, tym bardziej że zaczelismy od Was, Kochani. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dużo zdrówka dla Was obojga
24 stycznia 2021 19:54 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień spokojny.
Szwagier mój przyjął dziś mandat 100 zł za to, że na świeżym powietrzu miał maskę na brodzie, pomimo tego, że akurat oprócz policji, która nadjechała, nie było wokól nikogo...
Ja się nie będę cyrtolil na świeżym powietrzu. Będę miał potrzebę opuścić maskę , choćby zapalić papierosa, to odsłonię ją.
A w razie kontroli pokażę im dwie fotki (Starachowice i Sejm), jak nasz "wuc", a ich przełożony totalnie olewa zakazy. Notabene... które i są tak niekonstytucyjne, co widać w licznych orzeczeniach Sądów w sprawie mandatów. Mam po prostu dość.
24 stycznia 2021 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Chcę Wam podziękować, za pomoc, wsparcie psychicznie, za to, że jesteście. Jutro mija mi 7Roczica Ślubu. Może to mało dla Niektórych, ale w naszym wieku czas liczymy podwójnie, tym bardziej że zaczelismy od Was, Kochani. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

24 stycznia 2021 20:07 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień spokojny.
Szwagier mój przyjął dziś mandat 100 zł za to, że na świeżym powietrzu miał maskę na brodzie, pomimo tego, że akurat oprócz policji, która nadjechała, nie było wokól nikogo...
Ja się nie będę cyrtolil na świeżym powietrzu. Będę miał potrzebę opuścić maskę , choćby zapalić papierosa, to odsłonię ją.
A w razie kontroli pokażę im dwie fotki (Starachowice i Sejm), jak nasz "wuc", a ich przełożony totalnie olewa zakazy. Notabene... które i są tak niekonstytucyjne, co widać w licznych orzeczeniach Sądów w sprawie mandatów. Mam po prostu dość.

No przecież ostatnio się tutaj wymądrza lesie, że to taka zaraza i trzeba się obostrzeń trzymać. K.. a ja też mam dość tego chorego systemu. Żal mi dzieci i młodzieży bo jaki los, my dorośli im gotujemy. Psychika siada młodym ludziom a to dopiero n będzie miało swoje konsekwencje. Nie przyjmować mandatu tak mi radziła adwokatka w razie W. 
24 stycznia 2021 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No przecież ostatnio się tutaj wymądrza lesie, że to taka zaraza i trzeba się obostrzeń trzymać. K.. a ja też mam dość tego chorego systemu. Żal mi dzieci i młodzieży bo jaki los, my dorośli im gotujemy. Psychika siada młodym ludziom a to dopiero n będzie miało swoje konsekwencje. Nie przyjmować mandatu tak mi radziła adwokatka w razie W. 

Nie... Wszystko powinno być w formie zaleceń, a nie sankcjonowanie prawnie. 
Osobiście nie kłócę się w sklepach i w innych zamkniętych obiektach i zawsze mam maskę w trosce o swoje i innych bezpieczeństwo. Nigdy nie popieram zakazów niezgodnych z prawem. Zalecenia... jak najbardziej.
 
24 stycznia 2021 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Nie... Wszystko powinno być w formie zaleceń, a nie sankcjonowanie prawnie. 
Osobiście nie kłócę się w sklepach i w innych zamkniętych obiektach i zawsze mam maskę w trosce o swoje i innych bezpieczeństwo. Nigdy nie popieram zakazów niezgodnych z prawem. Zalecenia... jak najbardziej.
 

Wkurza mnie to, że to wszystko nie ma jakiejkolwiek podstawy prawnej. Szlag mnie trafia. 
25 stycznia 2021 11:05 / 5 osobom podoba się ten post
Czas na druga kawkę plus paczek bo mnie jakoś na słodkie naszło i poszłam do piekarni. Pierwsza kawę tak szybko i w biegu wypiłam, że nie poczułam jej smaku. Czekam na DHL z przesyłką książki. Zobaczymy czy trafia? 
25 stycznia 2021 15:43 / 4 osobom podoba się ten post
1,5 h spaceru zrobilam
30 min powolnego lajtowego odśnieżania
15.00-  i juz po nalesnikowym deserku ale sie objedlismy i po statniej kawce( to moja ostateczna godzina picia kawy i nigdy nie robie odstepstw 15 najpozniej kawa potem zadnych kaw)
Teraz w salonie czas na serialiki,filmy wiadomości,plotkowanie i tak do 20
 
 
25 stycznia 2021 15:55 / 4 osobom podoba się ten post
2,20 h spaceru. Coś mi z czegoś wychodzi.
Moja nowa towarzyszka spacerowa też ma wydarvie w nogach . Obiad gotowy . Kawa wypita . 
25 stycznia 2021 16:11 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie nici ze spaceru tak sypalo , że nie było widać nic teraz deszcz leje. 
25 stycznia 2021 17:07 / 4 osobom podoba się ten post
Zmiennik dzwonił, ma wynik negatywny, więc...  Jutro w godzinach wieczornych ma tu się zameldować. 
Pakowanko na ukończeniu, jeszcze pranko dziś i gitarra
 
Werska, Werska, co się tam u Was w S. dzieje? Poszukują bałwana, policja wszczęła dochodzenie... Mein Gott... 
 
 
25 stycznia 2021 18:22 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Zmiennik dzwonił, ma wynik negatywny, więc... :oklaski: Jutro w godzinach wieczornych ma tu się zameldować. 
Pakowanko na ukończeniu, jeszcze pranko dziś i gitarra:gra na gitarze1::smiech3:
 
Werska, Werska, co się tam u Was w S. dzieje? Poszukują bałwana, policja wszczęła dochodzenie... Mein Gott... :smiech2:
 
 

Bałwanów u nas dostatek, ale o tym konkretnym nie wiem??? Możesz temat przybliżyć?
 
25 stycznia 2021 18:27 / 2 osobom podoba się ten post
A ja rano ,w drodze do kosza na śmieci  spotkałam Panią  wiosnę